Stilingiausi jaunavedžiai: interviu su nuotaka apie vestuvių įvaizdį

Patarimai nuotakai
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 44
Įsiminti

„Mūsų vestuvės atspindėjo miesto festivalio (angl. city fest) stilistiką. Kadangi patys dirbame renginių srityje ir tenka per sezoną dalyvauti 40–60 vestuvių, matome panašų švenčių konceptą (dekoracijos, vieta, maistas…), tad norėjome visiškai kitokių, išskirtinių, laisvo, urban arba kitaip – netradicinio, stiliaus vestuvių, – pasakojo nuotaka Laura. – Taip pat norėjome ir save nustebinti bandant daug ką padaryti savaip. Mėgstame naujoves, todėl tą dieną atsisakėme įprastų dalykų. Šis vestuvių stilius atspindėjo mus, nes esame miesto žmonės, mėgstantys laisvę ir smarkiai švęsti. Norėjome vakarėlio po atviru dangumi, todėl ir vestuvių dieną susikūrėme tokią aplinką, kurioje visa tai galėtume įgyvendinti su pačiais artimiausiais žmonėmis.“

Nuotraukos – Joe Black Photography

Trumpai apie jaunuosius

LAURA dirba mokytoja privačiame darželyje, taip pat yra Tuzai.lt komandos vestuvių koordinatorė. IGNAS – renginių vedėjas ir organizatorius, Tuzai.lt įkūrėjas. JIE ABU – geriausi draugai ir komanda tiek darbe, tiek gyvenime. SUSIPAŽINO 2011 m. savo gimtajame mieste Tauragėje. GYVENA Vilniuje. SUSITUOKĖ 2022 07 22 Vilniuje.

Kaip kūrėte savo įvaizdį: ar lengva buvo išsirinkti / apsispręsti dėl suknelės? Ar daug laiko tam skyrėte?

Lengvai apsisprendžiau, kas man sukurs suknelę, nes nuo pat pradžių žinojau, kad ją pasiūs „Mas 924“ dizainerė Monika – jos darbais žaviuosi jau seniai ir net neabejojau, kad bus labai gerai. Pradžioje gana ilgai ieškojau suknelių pavyzdžių internete, pintereste, instagrame, kad turėčiau ką parodyti dizainerei, bet, pasirodo, užteko tik peržiūrėti jos kurtas sukneles dar kartą. Pamačiusi vieną modelį iš naujausios kolekcijos iškart įsimylėjau – atrodo, kad apie tokią visada ir svajojau. Nieko nelaukusi parašiau Monikai ir iškart nusprendėme, kad tai bus būtent ši suknelė.

Tai buvo, kaip sakė pati dizainerė, vienas drąsesnių nuotakos pasirinkimų, bet aš kaip tik to ir norėjau. O pasimatavus suknelę neliko jokių abejonių: žinojau, kad su ja jausiuosi geriausiai, taip, kaip ir turi jaustis nuotaka vestuvių dieną.

Prie tokios suknelės neprireikė ir kokių nors ypatingų aksesuarų, vieninteliai papuošalai ir akcentas buvo auskarai ir ear cuffʼai. 

Pasimatavus suknelę neliko jokių abejonių: žinojau, kad su ja jausiuosi geriausiai, taip, kaip ir turi jaustis nuotaka vestuvių dieną.

Kur sėmėtės idėjų ar ieškojote patarimų dėl savo įvaizdžio? Kokiomis Lietuvos ar pasaulio mados ikonomis žavitės?

Kadangi suknelę siuvo Monika, ji ir davė daug patarimų dėl įvaizdžio: pradedant aksesuarais, baigiant bateliais ir nuotakos puokšte.

Man jau seniai gražiausia ir stilingiausia moteris Lietuvoje yra Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė, ja visada žavėjausi ir žaviuosi – tiek jos pačios įvaizdžiu, tiek jos kuriamais darbais.

Kaip nusprendėte dėl šukuosenos ir makiažo pasirinkimo? Ar vizažistei, plaukų stilistei rodėte suknelės modelį?

Seniai instagrame seku Gretos Juozaponytės darbus ir dar rudenį, likus 9 mėnesiams iki vestuvių, parašiau jai dėl makiažo ir šukuosenos, viską labai sklandžiai ir greit susiderinome. Keli mėnesiai iki šventės pasibandėme makiažą ir šukuoseną. Pasitarusios su Greta ir apžiūrėjusios mano suknelės modelį, atkreipėme dėmesį, kad suknelės aukšta apykaklė, todėl labiausiai tiktų surišti plaukai. Meistrė man padarė kelis šukuosenų variantus, iš kurių turėjau išsirinkti: banguota uodega ar kuodas. Visgi vėliau nusprendžiau, kad kuodas tinkamesnis variantas, nes neuždengs suknelės nugaros, kuri taip pat buvo suknelės akcentas. O dėl makiažo nebuvo sunku apsispręsti, nes norėjau lengvo ir neperkrauto, natūralaus.

Seniai Instagrame seku Gretos Juozaponytės darbus ir dar rudenį, likus 9 mėnesiams iki vestuvių, parašiau jai dėl makiažo ir šukuosenos, viską labai sklandžiai ir greit susiderinome.

Kaip vyrui sekėsi išsirinkti kostiumą ir kurti savo įvaizdį?

Ignas taip pat norėjo atrodyti išskirtinai, tikrai neįsivaizdavo savęs su klasikiniu kostiumu. Dėl aprangos iškart kreipėsi į dizainerę Airidą Skrick, kurios darbais žavisi jau ilgą laiką. Būtent jos kuriami vyriški kostiumai yra visiškai unikalūs ir išskirtiniai, žinoma, kaip ir visi kiti jos darbai. Pradėjus bendrauti su Airida ir papasakojus jai vestuvių stilistiką viskas vyko itin sklandžiai, ji greit suprato, ko būtent Ignas nori ir kaip kostiumas turėtų atrodyti. Dizainerė pasiūlė vietoje klasikinių marškinių rinktis marškinėlius su klasikinio stiliaus detale – kišene virš krūtinės viename šone, tokios dažniausiai siuvamos švarkuose. Šis marškinėlių derinys su kostiumu buvo ne tik stilingas, bet ir puikus sprendimas laisvai jaustis karštą vasaros dieną. Vakaro eigoje vietoj švarko ant marškinėlių buvo dedamas juosmenėlis (liemenės interpretacija), kuris atrodė originaliai, suteikė subtilumo ir solidumo, be to, jį lengva derinti su įvairiais drabužiais.

Ignas taip pat norėjo atrodyti išskirtinai, tikrai neįsivaizdavo savęs su klasikiniu kostiumu.

Ar susidūrėte su kokiais nors iššūkiais planuodamiesi vestuves? Kas įsiminė labiausiai?

Planuodamas vestuves, manau, kiekvienas susiduria su tam tikrais iššūkiais ar netikėtumais. Nors mes ir patys dirbame renginių srityje, visgi ruošdamiesi savo šventei tikrai patyrėme momentų, kai reikėjo pagalbos norint įgyvendinti tam tikras idėjas. Turėjome puikią koordinatorių / planuotojų komandą „Pasvirusios kopėčios“ – tikrus profesionalus, kurie padėjo lengvai išspręsti daugumą klausimų. Su didesniais iššūkiais neteko susidurti, tik buvo keletas dalykų, kurie šiek tiek neramino. Pavyzdžiui tai, kad šventė suplanuota lauke, po atviru dangumi. Žinoma, turėjome planą B – šventę perkelti į „Lofto“ vidų, bet taip nebūtų pavykę įgyvendinti visko, ką planavome ir įsivaizdavome. Taip pat ir dėl antros erdvės (afterio zonos) dekoracijos – didžiulio disko gaublio, kuris svėrė 60 kg ir buvo 120 cm skersmens – pakabinimo ieškojome papildomo personalo, kad tuo pasirūpintų. Nemažai laiko užtrukome ir su kvietimais, kadangi patys kūrėme internetinį puslapį, QR kodą, žinoma, konsultavomės su tai išmanančiais žmonėmis. Jie mums ir padėjo sukurti galutinį geriausią variantą.

TRUMPAI APIE VESTUVIŲ ŠVENTĘ

Vestuves planavo – „Pasvirusios kopėčios“ Vestuvių stilius – miesto festivalis Fotografai – Joe Black Photography Nuotakos suknelė – MAS 924 Bateliai – Le Silla Papuošalai – Soda Futura Makiažas ir šukuosena – Greta Juozaponytė Puokštė – Umifloral Jaunikio kostiumas – Airida Skrick Jaunikio šukuosena – Matas Petrauskas „Peaky barbers“ Sutuoktuvių žiedai – Soda Futura Ceremonijos vieta – Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia Šventės vieta – menų fabrikas „Loftas“ Dekoras – „Pasvirusios kopėčios“

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę