Dovanos mergvakario proga būsimai jaunajai

Mergvakariai | Bernvakariai
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 48
Įsiminti

Nors švenčių tradicijos kinta ir dažnai joms skiriama vis mažiau dėmesio, tačiau tikrai verta minėti gražiausias gyvenimo dienas. Juk gyvenimas ir taip yra gana rutiniškas, o būtent šventės jam gali suteikti daugiau spalvų.

 Titulinė nuotr.: Oleksandr P iliustracija iš pexels.com

Viena tokių yra mergvakaris. Tai diena, kai atsisveikinama su jaunąja ir jai linkima šviesaus bei gražaus gyvenimo santuokoje. Žinoma, kad atsisveikinant dažnai įteikiamos simbolinės dovanos, tad ir kelias idėjas aptarsime žemiau.

Dienoraštis

Skoningas dienoraštis, kuriame jaunoji galės aprašyti savo santuokos dienas – tikrai labai originali dovana. Ne tik praktiška, tačiau ir simbolinė. Dienoraščio pirmuose puslapiuose kiekviena šventės dalyvė gali palikti palinkėjimą. Tuomet knyga bus dar asmeniškesnė ir turinti didesnę moralinę vertę.

Knyga

Gera dovana yra knyga, kuri orientuota į darnius santykius. Šiuo metu santuokos gerinimo psichologinių knygų yra labai daug, tad belieka domėtis – kurios vertinamos labiausiai ir kuriose pateikti patarimai praktiškai tikrai padės iškilus problemoms.

Malonumo žaisliukai

Jeigu norisi įteikti ne rimtą, tačiau nuotaikingą dovaną – tokiu atveju geras pasirinkimas yra įvairūs žaisliukai buvimui su savimi, kuriuos galite įsigyti https://prezervatyvai.net/vibratoriai. Žinoma, verti dėmesio ir sekso žaisliukai skirti poroms. Tačiau tuomet dovana jau bus skirta ir vyrui. Jeigu ieškote kažko, kad bus orientuota tik į moterį – tikrai tiks vibratorius. 

Apatiniai

Erotiniai apatiniai  – dar viena dovana, kuri skirta moteriai, tačiau dažniausiai labai patinka ir vyrams. Tinka tokiu atveju, kai žinote būsimos jaunosios dydį.

 

Susijusios paslaugos

Vestuviniai aksesuarai
Įsiminti

SILKO.HOME

nuo 10 Eur
Vestuviniai aksesuarai
Įsiminti

ETAM

Nuo 35 Eur

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę