Sėkmingas sezonas televizijoje dar kartą visiems priminė, kad Tadą Rimgailą, daugkartinį Europos ir pasaulio sportinių šokių čempioną, galima vadinti tikru multitalentu. Visus savo sugebėjimus – iškalbą, dovaną šokti, dainuoti, groti gitara ir gera nuotaika užkrėsti aplinkinius – jis panaudoja vesdamas pačius įvairiausius renginius, tad tarp jaunųjų tampa vis populiaresniu vedėju.
Avantiūras mėgstantis Tadas šį kartą pasiryžo dar vienam eksperimentui – interviu pabaigoje vieną klausimą jis atsakė raštu, o jo rašyseną ištyrė grafologas Rolandas Bilinskas. Pats metas pažiūrėti, ar tikrai apie Tadą žinome viską.
Tadas Rimgaila. Gabijos Monikos Vainiūtės nuotr.
Kuo išsiskiri iš kitų renginių vedėjų? Kaip manai, kodėl žmonės pasirenka būtent Tave? Atsakyti sunku, nes, tiesą sakant, pats nežiūriu, ką ir kaip daro kiti (šypsosi). Aš tiesiog stengiuosi per šventę pasiūlyti kuo daugiau pramogų – tai gali būti ir šokių pamokėlės, įvairios atrakcijos, dainos, kurias atliekame pritariant gitara ar šiaip visą vakarą. Tikriausiai žmonės į mane kreipiasi dėl to, kad tiksliai žino, ką gaus – aš nekuriu dirbtinų iliuzijų, tik labai konkrečiai nurodau, ką galiu pasiūlyti. Be to, tie, kas mane renkasi, nori kultūringos šventės, o būtent tai akcentuoju ir aš pats.
Vesdamas renginius su šventės dalyviais daliniesi ne vienu savo talentu – kokius užsiėmimus ir scenarijus siūlai svečiams vestuvėse? Scenarijus visada yra suderintas iki paskutinės minutės. Jame, kaip ir minėjau, yra ir šokių pamokėlės, ir dainos su gitara, ir pusvalandžio dainuojamoji programa; taip pat ir žaidimai, kuriuos visada žino jaunieji, ir, savaime suprantama, visos reikiamos tradicijos, jei tik jų pageidaujama.
Kokių triukų imiesi, kai matai, kad sunku išjudinti publiką? Kas paprastai ją užveda geriausiai? Jeigu publika nenori judėti, tai vargu ar padės ir triukai (šypteli). Manau, kad visų pirma patys žmonės kuria nuotaiką, o ne vedėjas, jis gali tik pagelbėti vienoje ar kitoje situacijoje. Tačiau šokių pamokėlės visada suveikia labai smagiai ir gerai!
Kiek laiko likus iki vestuvių patartum pradėti ieškot šventės vedėjo? Kaip paprastai vyksta darbas su poromis prieš vestuves, kelių susitikimų ir kokios informacijos Tau reikia? Kuo anksčiau – tuo geriau. Geriausia yra vedėją rezervuoti likus metams iki vestuvių, nes vėliau gali tekti rinktis bet ką. Be to, ir patys jaunieji bus ramesni, žinodami, kad jau turi šventės vietą, vedėją. Kuo anksčiau pradėsite paieškas, tuo daugiau progų turėsite susitikti su keliais vedėjais, o tai tiesiog privaloma – negalima pasikliauti tik kitų rekomendacijomis, juk kas patinka vieniems, galbūt visiškai nepatinka kitiems. Todėl labai svarbu pabendrauti, pažiūrėti, ar išvis sutampa jūsų auros (šypsosi). Dažnai poros gyvena užsienyje, todėl tokiu atveju geriausia susirašinėti laiškais. Tačiau nėra reikalo su vedėju susitikinėti po dešimt kartų – jis yra ne vestuvių planuotojas, o tik vakarinės dalies guru, tad susitikti vien tam, kad į programą įtrauktumėte vieną ar kitą užsiėmimą, tikrai nėra reikalo.
Tavo nuomone, ko reikia norint būti geru renginio vedėju? Kokio darbo su savimi tai reikalauja, kaip tobulėji pats? Visų pirma manau, kad geras vedėjas turi būti gerai išauklėtas. Man tai atrodo svarbiausia. Kas iš to, jei turi liežuvį, bet nemoki jo valdyti (šypsosi)? Apskritai, tai yra labai sunkus ir varginantis darbas, todėl reikia nuolat tobulėti, nuolat į save investuoti, vis galvoti, ką ir kaip pasiūlyti naujo, kitokio. Kuo vedėjas moka daugiau, tuo jauniesiems tik geriau. Būtent to ir reikalauju iš savęs ir kasdien kuriu, repetuoju, mokausi, kad galėčiau pasiūlyti maksimumą.
Ką palinkėtum poroms – mūsų žurnalo skaitytojams? Visų pirma, sveikinu visas poras, kurios nusprendė susituokti, šaunuoliai! Mano patarimas – žiūrėkite į vestuves kaip į linksmą savo šventę, neapkraukite galvos stresinėmis mintimis ir pasidžiaukite tuo, kas jūsų laukia. Tai nuostabiausia šventė – linkiu, kad tokia ji būtų pirma ir paskutinė!
TRUMPAI APIE SAVE:
Tado Rimgailos kontaktus rasite > www.rimgaila.com
Grafologas ROLANDAS BILINSKAS, išanalizavęs Tado Rimgailos raštą, pateikė tokį jo asmenybės vertinimą (grafologui nei herojaus lytis, nei vardas ir pavardė ar pan. nebuvo atskleista):
„Stipriai išreikšta lyderystė – žmogui patinka vadovauti ir siekti, kad būtų jo viršus: „noriu šito ir dar to". Savo norus, pageidavimus mėgsta argumentuoti.
Emocinga, energinga, veržli ir tikslo siekianti asmenybė. Pasikliauja „širdies balsu". Optimizmas su išsiblaškymu, emocinis nestabilumas, besikeičiančios nuotaikos. Nuoseklumo stoka. Bendraujant su žmogumi, kuriuo pasitiki, emocijos (seksualumas) gali užvirti labai stipriai.
Egocentriška, manieringa, vaikiškai kaprizinga, nekantri, norus bei pageidavimus dažnai keisti galinti asmenybė; lengvai susierzinanti (lengvai sudirginama).
Šiam asmeniui labai svarbi aplinkinių nuomonė, kaip į jį žiūrima, kokia nuomonė apie jį. Nori būti visuomenėje pastebėtas ir įvertintas.
Vidutiniškai sociali asmenybė – išranki ir reikli žmonėms, su kuriais bendrauja. Nėra labai pasitikinti aplinkiniais. Sąžininga ir atvira reikšdama savo nuomonę.
Kategoriška ir tiesmukiška, gali pasiųsti visus velniop. Turi polinkį atidėlioti darbus rytojui.“
TADO RIMGAILOS KOMENTARAS: „Viskas kaip pirštu į akį! Tik nežinau, ar čia gerai, ar ne (juokiasi).“
Kas tai yra grafologija, sužinosite apsilankę > grafologija.lt.
Tekstas – Ievos Elvyros Kazakevičiūtės. Nuotraukos – Gabijos Monikos Vainiūtės.