Sodyba „Penkios dukros“ yra tobula vieta švęsti vestuves ar kitas Jūsų ypatingas ir išskirtines šventes.

Sodybos teritorijoje jus pasitiks didžiulė, daugiau nei 18 859 kv.m. išpuoselėta jauki, graži ir ramybe alsuojanti aplinka. Čia tikrai rasite kuo pasigrožėti bei kur pasivaikščioti gryname ore! O tikriems gamtos mylėtojams gali pasisekti pamatyti ir lietuviškos gamtos perlą – elnius.

Sodyba gali pasiūlyti dvi skirtingo dydžio pokyliams pritaikytas sales.

Mažoji salė, puikiai tiks jaukiai šeimos šventei. Pro jos langus atsiveria nuostabus vaizdas į mišką ir vandens telkinius. Šioje salėje yra įrengta ir nedidelė scena, jūsų nepakartojamoms vestuvių ceremonijoms rengti.

Didžioji sodybos restorano salė yra erdvi, išskirtinio ir modernaus dizaino, joje laisvai telpa daugiau nei 200 asm. Restorano salę puošia didinga gyvų gėlių ir indiško marmuro siena su miniatiūriniais fontanėliais, kuri ypatingo žavesio ir prabangos suteiks kiekvienai šventei.

Jūsų šventėms maistą ruošia vienas geriausių Lietuvos šefų Algirdas Matačiūnas. Jo vadovaujami restoranai yra nekartą apdovanoti ir įtraukti į geriausių Lietuvos 30- tuką. Maistas visuomet gyvas, ruošiamas tik iš šviežių produktų, pagal prancūziškas maisto gaminimo technikas. Siūlome Jums europietišką meniu, tačiau prie kiekvienos Jūsų šventės prisiderinsime individualiai.

Jus aptarnaus kvalifikuotas, ilgametę patirtį turintis ir visuomet pasiruošęs išpildyti visus Jūsų norus personalas.

Laukiame jūsų atvykstant!