„Grand Hotel Kempinski“ yra pačiame Vilniaus senamiesčio centre, Katedros aikštėje, iš kurios lengvai nueisite iki visų gražiausių Vilniaus vietų. Atraskite geriausią 93 prabangių kambarių ir liukso numerių kolekciją. Pasimėgaukite vietiniais skoniais ir aukščiausios kokybės virtuve tiek viename geriausių Vilniaus restoranų – „Telegrafas” ir „Dukes Gastrobar”, tiek privačios šventės metu vienoje iš renginių erdvių. 
 
Viešbutis, kuriame susitinka istorijos dvelksmas, prabanga bei elegancija galite rasti penkias išskirtines skirtingų dydžių erdves privačioms šventėms. Dalis salių gali pasigirti Katedros vaizdais pro didelius arkinius langus, aukštomis lubomis, kurios šventei pridės prabangos ir iškilmingumo. Svečiai Kempinski privačiose salėse dažnai renkasi organizuoti tokias šventes kaip vestuvės, krikštynos, gimtadieniai ir daugiau. Kiekviena vieta yra unikali ir išskirtinė. Būkite įkvėpti puikių patogumų. Čia galite paminėti ypatingas progas tiek mažame draugų rate su šventiniais pietumis, tiek surengti trankią šventę su gyvos muzikos pasirodymu net 200-ams svečių.
 
Viešbutyje jus pasitiks profesionali pagalba: komanda jums padės išsirinkti tinkamiausią salę bei patars dėl renginio koncepto ar programos, virtuvės virtuozai pasirūpins, kad jūsų svečiai būtų nudžiuginti gardžiais patiekalais, o aukštų standartų besilaikantis aptarnaujantis personalas garantuos sklandžią ir nepamirštamą šventę.