Kostiumas Jaunikiui

Prekiaujame riboto tiražo vyriškais kostiumais pagamintais iš aukščiausios kokybės vilnos, galime pasiūlyti klasikinius ir originalius modelius. Prie kostiumo deriname išskirtinius natūralios medvilnės marškinius, kurie pagaminti naudojantis naujausiomis technologijomis, yra atsparūs skysčių dėmėms, prakaitui, tačiau kvėpuoja kaip ir bet kuri kita natūrali medvilnė, Juos dėvint nereiks rūpintis dėl prakaito dėmių, ar šampano purslų, galėsite mėgautis išskirtine akimirka.  Taip pat prekiaujame rankų darbo avalyne, bei aksesuarais (varlytės, fantazijos, kaklaraiščiai, sąsagos, diržai ir kt.). Jeigu nerasite tinkamo varianto tarp gatavos produkcijos, pasiūsime kostiumą individualiai

Individualiai siūtas kostiumas

Jeigu norite, kad kostiumas tobulai atitiktų figūrą ar turite išskirtinių dizaino idėjų geriausias pasirinkimas individualiai siūtas kostiumas. Galime pasiūlyti neribotas dizaino galimybes, bei platų spalvų, raštų ir audinių pasirinkimą. Individualiam siuvimui siūlomos tik aukščiausios kokybės sertifikuotos vilnos, kurios švelnios lietimui, maloniai ir subtiliai žvilga, suteikia prabangų įspūdį.

Šventės svečiams

Galime pasiūlyti platų vyriškų kostiumų, marškinių, avalynės ir aksesuarų pasirinkimą. Teikiame individualios aprangos dizaino ir siuvimo paslaugas vyrams ir moterims, turime įvairių audinių katalogus, galime pagaminti bet kokį drabužį pagal jūsų pageidavimą.

Registruotis vizitui:
https://calendly.com/lekeckas/30min