„Menoja“ – estetikos oazė Jūsų meilės šventei. „Menojos“ gaminiai tinka tiek kaip vestuviniai šeimos židiniai, tiek kaip dovana liudininkams, tėveliams ir kitiems svečiams. Taip pat – kaip dovana patiems jauniesiems!

Vestuviniai šeimos židiniai

Vestuviniai šeimos židiniai – sutverti žydėti matomiausioje namų vietoje! Šiluma ir žaluma alsuojanti vasara – vestuvių metas. Šios šventės tradicijos ir mados keičiasi, tačiau svarbiausi papročiai net ir šiuolaikiškose vestuvėse visada užima ypatingą vaidmenį. Tėvų perduodamas uždegtas šeimos židinys – tai dviejų žmonių darnios, meile pripildytos sąjungos ir jos ilgaamžiškumo simbolis. Jis bus perduodamas iš kartos į kartą. 

Dažnai tėvai arba artimieji, kurių atsakomybėje yra šeimos židinio perdavimas, rūpinasi, kad jis derėtų prie dabartinių jaunavedžių namų interjero. Keramikos studijos „Menoja“ įkūrėjos nuoširdžiai kviečia į šį pasirinkimą leistis kaip į meno kūrinio paiešką ir dėmesį sutelkti į labiau klasikinius, nenuvertėjančius vestuvinio židinio variantus.

Neretai po šventės sulaukiame jaunųjų žinučių, kurie lieka sužavėti tokiu šeimos narių pasirinkimu. Jau daugiau kaip 15 metų „Menoja“ kūrybos namuose gimsta elegantiškos, plazdančios keraminės dovanos įvairiomis progomis, interjero detalės, paveikslai. Pats maloniausias komplimentas, kad šioje studijoje gaminiai sukurti širdimi.

Dovanų idėjos

Vestuvės – tai šventė, kuriai tiek jaunieji, tiek pakviesti svečiai ruošiasi itin atsakingai. Išpopuliarėjus tradicijai vestuvių, jubiliejų ir kitų didesnių švenčių proga dovanoti pinigus – dovanų paieškų klausimas tampa kiek lengvesnis. Vis tik, jau šventei artėjant, artimieji ir svečiai suklūsta, kaip pinigus įteikti estetiškai ir ką dar pridėti šalia, kad svarbiausia gyvenimo šventė ilgam išliktų atmintyje, o dovana primintų žmones tądien buvusius šalia.

„Menoja“ keraminiais žiedais pripildytose studijose Vilniuje ir Šiauliuose – dabar pats darbymetis, mat kūrybos namuose kasmet pristatomos vis naujos idėjos iš baltojo ir juodojo molio, kurios tampa aiktelėti kviečiančiomis dovanomis įvairiomis progomis. Ypatingi vokeliai pinigams arba taupyklės – ir dovana, ir estetiškas sveikinimas. Dovanodamas pinigus kiekvienas šventės dalyvis siekia savo sveikinimui suteikti elegancijos ir parinkti kuo estetiškesnį jų pateikimą. „Menoja“ vizitine kortele tapęs pinigų įteikimo būdas – skaidri kolbelė su angelėlio kaišteliu ir graviruotais žodžiais „Angelėlis laimei”, „Angelėlis meilei”, „Angelėlis svajonėms”.

Vis dažniau pinigus pasirenkama dovanoti ir taupyklėse – šios keramikos namų taupyklės yra lydimos dedikacijomis „Svajonėms”, „Atostogoms”. Tačiau simbolinė namelio forma dažnai sveikintojams primena, jog tokia dovana gali tapti pirmuoju įnašu į svajonių namus, jeigu jaunieji neturi įsigiję nuosavo būsto.

Viena labiausiai išpopuliarėjusių „Menojos“ idėjų, kuri taps puikia bet kokio sveikinimo idėja – lengvos it pūkas, tarytum pilnos gyvybės baltojo molio gėlytės. Nuolatiniai klientai šių keraminių gėlių pas mus užsuka dažniau nei į floristikos saloną. Galima sugalvoti šimtus idėjų, kuomet jos tampa nepakeičiama, genialia sveikinimo idėja. Pirmiausia – vestuvių proga vietoj tikrų gėlių, ypač, jeigu žinoma, kad jaunieji planuoja iš karto po šventės išvykti į medaus mėnesį. Tai unikali kolektyvinio sveikinimo idėja.