Viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime –  vestuvės. Kad ši šventė būtų tokia, apie kokią svajojama, svarbu pasirinkti širdžiai patinkančią vietą. Tai vienas iš svarbiausių aspektų, nuo kurio priklauso tolesni vestuvių planavimo žingsniai.

Vietą pravartu užsisakyti kuo anksčiau, vos tik sutarus vestuvių datą ir suplanavus būsimą vestuvių dalyvių skaičių. Dažnai nesklandumų ieškant vietos atsiranda norint pakviesti į šventę vos daugiau nei 100 svečių, o štai mums didelis žmonių srautas ne kliūtis – Pakruojo dvaro teritorijoje vestuvėmis gali mėgautis net iki 3000 žmonių! Tad jei svarbią dieną norite būti su dideliu būriu svarbiausių žmonių ir jaustis patogiai, nevaržomai – kviečiame susipažinti su dvaro kompleksu, pelnytai vertinamu kaip viena geriausių vietų šalyje vestuvių pokyliui. 

Pakruojo dvaras suteikia galimybę susituokti ir meilę vienas kitam prižadėti dvaro teritorijoje. Jaunavedžių pageidavimu į dvarą gali atvykti ceremonmeisteris, kur ir bus atliekama santuokos ceremonija. Tad tuoktuvių ceremonija restauruotoje, ištaigingoje menėje, Meilės saloje ar prie vienintelio Lietuvoje arkinio tilto – gali tapti visiškai įgyvendinama realybe!