Mano darbo pagrindiniai akcentai yra sufokuosuoti į jaunųjų porą, jos poreikius ir individualų darbą su jais ir jų artimaisiais. Nesuklysiu pasakiusi, kad mano poros jaučia didelį asmeninį dėmesį jiems nuo pirmųjų mūsų pokalbių apie viziją iki paskutinės fotografo nuotraukos. Su didžiąją dalimi porų susitinkame ir antrąją vestuvių dieną, nes jaučiu, kad tai yra reikalinga. Šventės dieną esu šventėje tiek, kiek manęs reikia, o ne kiek rodo laikrodis pagal sutartį.

Mano komanda pilnai aptarnauja jaunųjų porą ir svečius nuo pasiruošimo šventei iki išvykimo iš šventės vietos. Šiemet kiekviena Pikto kekso vestuvių pora gavo dovanų “vestuvių dienos rinkinuką”, kuriame rado visko ko gali prireikti ekstra situacijose kai manęs nėra šalia fotosesijos metu – nuo siūlų, sąvaržėlių, batų tepalo ir šlapių servetėlių, iki vandens, užkandėlių, vaistų, plaukų lako ir šukų. Kiekvienai porai individualiai buvo sudėti rinkinukai, atsižvelgiant ne tik į mėgstamus gėrimus, bet net ir į jaunikio kostiumo spalvą parinkti siuvimo siūlai. Ypatingai karštomis dienomis – visi gėrimai buvo pateikiami šaltkrepšiuose.

Labai stengiuosi, kad vestuvių dieną vienintelis dalykas ką jauniesiems reikėtų galvoti – tai tik vienas apie kitą, jaustų tą gerą ramų jaudulį dėl ceremonijos, skirtų visas mintis antrąjai pusei, o vakaro metu – viskas būtų suruošta jiems laiku, perduota informacija apie programos dalis, kuriuose jie dalyvauja prieš tam įvykstant, kad galėtų tinkamai pasiruošti kalbai, šokiui ar kitiems elementams.

Individualus darbas – didelis darbas pažinti jaunųjų porą, juos atskleisti, tinkamai parinkti jų šventės komandos narius ir kaip įmanoma labiau, ne tik programoje, bet ir stilistikoje atspindėti du žmones, kuriems rengiu šventę. Tai yra mano didžiausias tikslas ir užduotis. Niekada netikėjau, kad vienoda stilistika ir tik skirtingos puokštės ant tų pačių vazų, ta pati vakaro programa arba net komunikacija yra tinkama visoms poroms be išimties.