Sun.day loftas tai unikali erdvė kūrybai ir šventėms. Ervė, kurioje su Justinu – Jums kuriame namus. Namus, kuriuose visada jauku, šilta, svetainėje plazdena židinys, virtuvėlėje visada užtenka vietos kūrybai, o prie stalo telpa kiekvienas į svečius užsukęs bičiulis.

Puoselėjame šią studiją, kad kiekvienas mūsų klientas studijoje jaustųsi ypatingai. Klientams visada padedame įgyvendinti sugalvotas idėjas, o jei pritrūkote – jų gausu pas mus. Mūsų studija gali būti pritaikyta veikloms nuo pat ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. Čia gali vykti įvairios edukacinės veiklos, užsiėmimai, mokymai, seminarai. Dienos metu per didelius į pietus orientuotus langus galėsite pasimėgauti saulės spinduliais, kuriuos galima išnaudoti fotosesijoms, tinklalaidžių ar net vaizdo klipų filmavimui.

Didelę duoklę atiduodame ir šventėms. Dėka ilgametės mūsų renginių organizavimo patirties padėsime suburti profesionalų komandą, kad ruošiantis jūsų šventei kiltų kuo mažiau rūpesčių. Galime pasirūpinti jūsų renginio planavimu, organizavimu ir koordinavimu nuo A iki Z.

Erdvėje rasite jaukią svetainės tipo zoną, virtuvėlę su visais serviravimo indais ir įrankiais, jaukų apšvietimą bei visą reikalingą įgarsinimo ir vaizdo techniką. Modulinio stalo zonoje sutalpinsime iki 20 žmonių, o bendrai erdvėje iki 30 svečių.