Ieškote vietos šventiniam pobūviui? Asmeninei šventei? Įsimintiniausioms gyvenimo akimirkoms miesto centre, šalia Vingio parko įsikūręs viešbutis „Vilnius Park Plaza”.

Švęskite šventę ir mėgaukitės prabangiais šefo kūriniais naujai įrengtame panoraminiame restorane – „Horizontas“, grožėdamiesi nepakartojamais Vilniaus vaizdais iš „dangaus“. Tai puiki vieta organizuoti banketus iki 100 žmonių ar priėmimus iki 150 žmonių. Restoranas „Horizontas“ yra ypatinga ir išskirtinė vieta paminėti įvairioms progoms – įvairiems vakarėliams, šventėms ar vakarienėms. Restorano „Horizontas“ virtuvės šefas paruoš specialiai Jums sukurtą degustacinį menių, o „Vilnius Park Plaza” komanda pasirūpins Jūsų svečiais pobūvio metu.

Jaukus restoranas „Sezonai“ su lauko terasa – puiki vieta rengti oficialius priėmimus, vestuves bei kitus privačius renginius. Restoranas gali aptarnauti iki 400 svečių. Išskirtinis meniu, derinamas kartu su Jumis bei mūsų virtuvės šefu, užtikrins nepakartojamą maitinimą šventės metu. Šiltuoju metu sezonu restoranas turi erdvę ir jaukią lauko terasą, tinkamą tiek pietums ar vakarienei, tiek ir Jūsų šventei.