Balta pasaka: Liveta ❤ Aidas

Tikros vestuvės
Įsiminė: 3
Peržiūrėjo: 49
Įsiminti

JI – nenustygstanti vietoje romantikė. JIS – ramaus būdo, žinantis, ko nori iš gyvenimo. JIE ABU – Įsimylėjėliai, žiūrintys ta pačia kryptimi. SUSIPAŽINO 2019 m. socialiniame tinkle. GYVENA Londone (Jungtinė Karalystė). SUSITUOKĖ 2022 07 07 Alytuje.

Vestuves planavo – Ramunės švenčių studija | Nuotraukos – Ilja Sivakoff

„Dar nepradėję planuoti savo vestuvių jau žinojome, kad savo šventės organizavimą patikėsime tik „Ramunės švenčių studijos“ planuotojai Ramunei Lapienienei, nes jos darbai nepalieka abejingų!

Kadangi gyvename užsienyje, patiems būtų buvę sudėtinga susirasti profesionalius paslaugų teikėjus, vedėją ir kitus būtinus dalykus, o Ramunės ir jos komandos dėka mums pavyko sklandžiai surengti pasakišką šventę, kuriai ruošėmės metus“, – pasakojo nuotaka Liveta.

Kam skyrėte daugiausia dėmesio planuodami vestuves? Kas Jums buvo svarbu siekiant išpildyti vestuvių viziją?

Konkrečios šventės vizijos neturėjome. Norėjome, kad joje vyrautų balta – amžinybės, tyrumo spalva, baltų orchidėjų ir hortenzijų dekoras su aukso – prabangos akcentais, puikiai derėjusiais sodybos „Varnupė“ moderniame interjere.

Daugiausia dėmesio skyrėme rinkdamiesi vestuvių vedėją, nes tai žmogus, su kuriuo mes ir mūsų svečiai praleido kone visą šventės dieną, tad mums buvo labai svarbu, kad visi jaustųsi atsipalaidavę ir mėgautųsi švente. Remigijus Žiogas su komanda „Trys karaliai“ mūsų šventę pravedė be jokių priekaištų, dvi svetimas šeimas sujungė į vieną didelę. Džiaugėmės jų profesionalumu, nebuvo jokių nesklandumų, galėjome mėgautis viskuo be jokio streso, kiekvienas žingsnis nuo įėjimo į bažnyčią iki šeimos židinio įteikimo buvo suplanuotas.

Ar sunku buvo išsirinkti suknelę?

Suknelę išsirinkau gana lengvai, likus metams iki vestuvių. Vasarą grįžusi atostogų į Lietuvą kartu su mama ir sesėmis sugalvojome užsukti į saloną „Pas Mariją“, kur iškart pamačiau šią suknelę. Tai buvo pirma ir paskutinė suknelė, kurią matavausi. Ji man labai tiko ir buvo tai, ko norėjau, tiesiog atspindėjo mane, paprasta, bet kartu ir išskirtinė.

Kaip praėjo vestuvių diena? Kokia buvo jos eiga, vakaro programa?

Išaušęs rytas lepino saulės spinduliais, o vizažistės Gretos makiažas mane pavertė princese. Diena buvo kupina emocijų ir nuostabių akimirkų. Diena, kai mes vienas kitam ištarėme „taip“!

Fotosesija „Harmony Park“ aplinkoje neprailgo, fotografuojami Iljos Sivakoff jautėmės visiškai atsipalaidavę, nė nepajutome, kai atėjo laikas keliauti sodybos link, kurioje mūsų laukė susirinkę svečiai.

Diena buvo kupina emocijų ir nuostabių akimirkų. Diena, kai mes vienas kitam ištarėme „taip“!

Sveikinimai, nuoširdūs linkėjimai, patys skaniausiai CwB barmenų kokteiliai, kurie visus stebino ne tik skoniu, bet ir grožiu.

Vedėjo Žiogo parengti žaidimai įsuko į linksmybių sūkurį. Vakarėjant tėveliai įteikė šeimos židinį. Vakaro kulminacija tapo gėrimų piramidė ir LED balionų su linkėjimais paleidimas į dangų. O tada linksmybės tęsėsi iki paryčių! 

Dar vienas žadą atėmęs momentas, kai atvykę į šventės vietą – „Varnupės“ sodybą pamatėme, kokį pasakišką dekorą sukūrė Ramunė. 

 

Kaip jautėtės Tą dieną, kokie prisiminimai, labiausiai jaudinančios akimirkos?

To jausmo, patirto visą dieną, neįmanoma nusakyti žodžiais… Tai reikia patirti! Įsimintiniausia ir visam gyvenimui atmintyje išliksianti akimirka – tai susitikimas su būsimu vyru bažnyčioje, kai palydėta savo Tėčio altoriaus link vienas kitam prisiekėme „amžinai“.

Dar vienas žadą atėmęs momentas, kai atvykę į šventės vietą – „Varnupės“ sodybą pamatėme, kokį pasakišką dekorą sukūrė Ramunė. Ir tuo staigmenos nesibaigė, kai jau manėme, kad šventė eina į pabaigą, TV ekrane pasirodė mūsų visos dienos trumpas filmukas, kurį sukūrė Žiogo komandos narys „Fruktas Media“. Žiūrėdami negalėjome patikėti ir suvokti, kaip viskas buvo tiesiog tobula! Tai buvo ta akimirka, kai negalėjome sulaikyti džiaugsmo ašarų…

 

VESTUVIŲ REZIUMĖ

Vestuves planavo RAMUNĖS ŠVENČIŲ STUDIJA (ramunesventes.lt) Vestuvių stilius – prabangi klasika Spalvos – balta ir aukso Fotografas – Ilja Sivakoff Kviestinių svečių – 64 Kvietimai ir kt. vestuvinė spauda – „Kvietimų gamyba“ Nuotakos suknelė – salonas „Pas Mariją“ Plaukų papuošalas – „Carolina accessories“ Makiažas ir šukuosena – Greta Kartanovič Puokštė – „Flower Power“ gėlių studija Alytuje Jaunikio kostiumas – „Rolando kostiumai“ Ceremonijos vieta – Alytaus Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčia Pobūvio vieta – sodyba „Varnupė“ (Kėdainių r.) Vestuvių vaišės – „Kitchen Obssesion“ Desertai – „Gabalėlis dangaus“ Dekoras – RAMUNĖS ŠVENČIŲ STUDIJA Renginio vedėjas – Remigijus Žiogas su komanda „Trys karaliai“ Grupė / atlikėjai – Nijolė Pareigytė ir Ieva Zasimauskaitė Vestuvių filmas – „One Moment Media“ LED balionai – kvadratu.lt Jaunųjų automobilis – „Mercedes Benz G – Class“ iš ddauto.lt Dovanėlės svečiams – vardiniai magnetukai Sweethome.lt.

 

 

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę