Magiškos vestuvės: Nerija ❤ Algirdas

Tikros vestuvės
Įsiminė: 2
Peržiūrėjo: 200
Įsiminti

JI – atkakli ir talentinga Amerikos lietuvė; finansinių technologijų (FinTech) ir investicijų specialistė bei sveikų plaukų priežiūrą propaguojanti socialinių tinklų turinio kūrėja. JIS – iniciatyvus lietuvių verslininkas iš Los Andželo. JIE ABU – įkvepianti lietuvių pora, kartu kurianti ir plėtojanti savo verslą bei bendrą gyvenimą už Atlanto vandenyno; mėgsta aktyvų laisvalaikį kartu, naujas pažintis, idėjas, keliones ir kitus atradimus gyvenime. SUSIPAŽINO – kilę iš Kauno Nerija ir Algirdas pirmą kartą susipažino 2011 m. per bendrus draugus Čikagoje, o jų meilės istorija prasidėjo 2018-aisiais. GYVENA Los Andžele, Kalifornijoje (JAV). SUSITUOKĖ – dviese Las Vegase (civilinė santuoka), o 2022 08 10 prisiekę amžiną meilę Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje, surengė pokylį „Pirklių klube“.

 

VESTUVES PLANAVOKM VESTUVĖS | NUOTRAUKOS – LINAS DAMBRAUSKAS

 

 

„Dar prieš susižadėdami jau buvome aptarę, ką mums reiškia santuoka, ir aiškiai žinojome, kokių vestuvių norėtume. Pirmiausia nusprendėme tuoktis todėl, kad buvome tvirtai apsisprendę, jog norime vienas kitam įsipareigoti ir likusį gyvenimą praleisti kartu. Buvo svarbu, kad mūsų vestuvių šventė būtų sakrali, romantiška ir jauki – tokia, kokią ir simbolizuoja vestuvių santuokos sakramentas“, – pasakojo nuotaka Nerija.

Kalifornijoje gyvenantys Nerija ir Algirdas pirmiausia nutarė susituokti pasaulio vestuvių sostine pripažintame Las Vegase. „Nenorėjome tradicinės civilinės ceremonijos, tad nusprendėme, kad ikoniškos vestuvės Las Vegase, tuokiantis visą parą veikiančioje koplyčioje, bus puiki proga įteisinti savo santuoką ir dviese pasimėgauti intymiomis, išskirtinėmis akimirkomis“, – patikslina nuotaka.

Susituokę Las Vegase jaunieji pradėjo planuoti vestuves gimtojoje Lietuvoje. „Mūsų tikslas buvo suburti artimiausius šeimos narius, draugus į bažnyčią ir jų akivaizdoje prisiekti vienas kitam savo meilę bei gauti jų ir Dievo palaiminimą. Santuokos ceremonija bažnyčioje yra itin iškilni, dvasinga, tačiau ji trunka tik 30 minučių, tad planuodami stengėmės užtikrinti, kad mūsų vestuvių šventė (programa, dekoras, muzikantai) leistų mums ir mūsų artimiesiems pasidžiaugti bei pasimėgauti ceremonijoje ir šventės metu sukurta magija“, – šventės planavimo sprendimais dalijosi Nerija.

 

 

Kiek laiko užtruko suplanuoti vestuves Lietuvoje? Ar kreipėtės pagalbos į vestuvių planuotoją?

Planavimo procesas užtruko apie dvejus metus. Susižadėjome 2019 m. rugsėjo 20 d., tačiau dėl pandemijos ir logistinių priežasčių vestuves Lietuvoje pavyko surengti tik 2022-ųjų vasarą.

Planuoti šventę nebuvo itin lengva pirmiausia dėl to, kad gyvename užsienyje. Abu esame kilę iš Lietuvos, tačiau turime daug šeimos narių ir draugų, kurie gyvena skirtingose pasaulio vietose – JAV, Sakartvele, Japonijoje, Ukrainoje, tad suburti juos į vieną vietą buvo tikrai sudėtinga. Turėjome minčių vestuves kelti ir Kalifornijoje, ir Čikagoje, ir kituose pasaulio kampeliuose, tačiau nusprendėme, kad Lietuvoje bus geriausia. Šį apsisprendimą lėmė tai, kad abu esame gimę Kaune, aš palaikau artimą ryšį su Lietuvos jėzuitų bendruomene, todėl norėjosi reikšmingą mūsų gyvenimo įvykį švęsti su brangiais žmonėmis ir savame krašte. Taigi, vos apsisprendę dėl vestuvių vietos, iškart kreipėmės į „KM Vestuvės“ vestuvių planuotoją Karoliną Meginytę, kurią mums rekomendavo draugai, nes žinojome, kad planuoti nuotoliu gyvenant Amerikoje būtų išties didelis iššūkis.

 

 

Ar sunku buvo išsirinkti suknelę? Kaip vyko jos paieškos, o gal siuvotės?

Turiu pasakyti, kad suknelės paieškos procesas Amerikoje yra ypatingas (jei esate matę „Say Yes To The Dress“ – tai procesas buvo būtent toks). Jos ieškojau kartu su savo mama Aušra, nes man buvo labai svarbu, kad ir ji dalyvautų šiame man svarbiame momente. Kartu apsilankėme keliuose vestuvinių suknelių salonuose Beverli Hilso ir West Holivudo rajonuose, tačiau nuo pat pradžių žinojome, kad yra tik dvi kūrėjos, pas kurias galėčiau rasti savo svajonių suknelę, – tai Izraelio dizainerės Berta ir Galia Lahav. Daug metų svajojau apie jų dizainus ir žinojau, kad būtent jų stilius gali įgyvendinti mano vestuvių įvaizdžio viziją. Norėjau atrodyti lengvai, fėjiškai ir jaunatviškai. Tiesa, nors ir viename salone susižavėjome netikėtai pamatyta karališko dizaino suknele, privertusia mane ir mamą net susigraudinti, širdimi jaučiau, kad mano vyrui būtų gražiausia būtent išsirinkta fėjiška Bertos suknelė.

Apskritai kalbant, suknelės siuvimas JAV trunka 6–8 mėnesius, tad kiekvienai užsienio nuotakai rekomenduoju šį procesą pradėti kuo anksčiau.

 

 

Turiu pasakyti, kad suknelės paieškos procesas Amerikoje yra ypatingas (jei esate matę „Say Yes To The Dress“ – tai procesas buvo būtent toks).

 

Papasakokite apie vestuves Lietuvoje, kur vyko ceremonija?

Mums su Algirdu buvo labai svarbu susituokti bažnyčioje ir priimti santuokos įžadus Dievo, šeimos ir draugų akivaizdoje. Santuokos ceremonijai pasirinkome Vilniaus Šv. Jonų bažnyčią, priklausančią jėzuitų bendruomenei. Joje dirba mano tikybos mokytojas kunigas Eugenijus Puzynia – nepaprastai nuoširdus ir šviesus žmogus, tad mums buvo didžiulė garbė priimti santuokos sakramentą būtent iš jo.

Į santuokos sakramento ceremoniją įtraukėme ir savo šeimos narius, ir artimiausius draugus. Joje dalyvavo mano (Nerijos) sesės Sophia ir Kornelija, Algirdo brolis Lukas, mūsų artimos draugės Deimantė ir Karolina. Santuoką bažnyčioje prisimename kaip nepaprastai šiltą ir jaukią. Visos ceremonijos metu jautėmės kaip namuose, pripildytuose savo šeimos, draugų, kunigo Puzynios ir Dievo meilės.

 

 

Mums su Algirdu buvo labai svarbu susituokti bažnyčioje ir priimti santuokos įžadus Dievo, šeimos ir draugų akivaizdoje.

 

Kam skyrėte daugiausia dėmesio planuodami vestuves? Kas Jums buvo svarbu siekiant išpildyti šventės viziją?

Mums labai buvo svarbu išsirinkti tokius paslaugų teikėjus, kurie išpildytų vestuvių viziją ir išlaikytų vientisumą. Nuo vedėjo, muzikantų iki gėlių spalvų ir apšvietimo – viską kruopščiai apgalvojome. Ir dabar galime pasidžiaugti, kad visi pasirinkti savo srities profesionalai prisidėjo sukurdami jaukią bei elegantišką mūsų nuostabios šventės atmosferą. Esame dideli klasikinės muzikos ir meno mėgėjai, tad norėjome, kad kuo daugiau jausmingų, meninių elementų atsispindėtų ir šią ypatingą dieną.

Bažnyčioje svečius pasitiko styginis kvartetas „Archi Quartett“, o Marija Siaurusaitytė angelišku balsu atliko santuokos apeigų kūrinius.

Vakaro programoje, vaišindamiesi kokteiliais, svečiai mėgavosi saksofonininko atliekamais kūriniais, o vėliau buvo maloniai nustebinti styginio kvarteto „Archi Quartett“ iškilnia programa pasitinkant jaunuosius.

Bene didžiausią įspūdį mūsų svečiams paliko balerina Kristina Tarasevičiūtė, atlikdama jautrų Intermezzo, ir talentingoji Paulina Paukštaitytė, kuri atliko Whitney Houston, Celine Dion, Alicios Keys širdį ir kvapą gniaužiančias dainas. Linksmajai šokių daliai pasirinkome Martyną Kavaliauską, kurio lietuviškų ir britiškų hitų programa išjudino nuo jauniausio iki vyriausio.

 

Esame dideli klasikinės muzikos ir meno mėgėjai, tad norėjome, kad kuo daugiau jausmingų, meninių elementų atsispindėtų ir šią ypatingą dieną.

Na, o kalbant apie pobūvio dekorą – daug žodžių nereikia, nes jį sukurti patikėjome Mantui Petruškevičiui, kuris su planuotoja Karolina puikiai suprato ir įgyvendino mūsų idėją.

 

Ar laikėtės kokių nors vestuvių tradicijų – pirmasis šokis, torto pjovimas, židinio perdavimas?..

Senųjų lietuviškų vestuvių tradicijų atsisakėme visai, o iš šiuolaikinių įtraukėme pirmąjį šokį, šokį su mamomis, puokštės metimą, artimųjų tostus bei torto pjovimą.

Tiesa, mūsų pirmasis šokis nebuvo planuotas. Lankėme kelias repeticijas, bet greit supratome, kad bus daugiau vargo nei malonumo, tad nusprendėme nerepetuoti ir sušokti taip, kaip jausimės tą akimirką. Net ir be suplanuotų žingsnelių mūsų artimieji buvo sujaudinti akimirkos tikrumo ir jautrumo. Tai buvo vienas gražiausių ir maloniausių vakaro momentų.

 

 

Kas dar labiausiai įsiminė, sujaudino vestuvių dieną?

Labai džiaugiamės pasirinkę vestuvių rytą praleisti dviese su Algirdu. Buvome vienas kito ramybė ir stiprybė. Labiausiai įsiminė, kai vos atsikėlęs Algirdas pripildė mūsų viešbučio kambario vonią karšto vandens, kad galėčiau atsipalaiduoti, nes jaučiau įtampą kojų raumenyse. Kol gulėjau vonioje, sulaukiau dar vienos vyro staigmenos – mano mėgstamiausios mišrių menų kovotojos Joannos Jedrzejczyk sveikinimo vestuvių proga. Beje, mūsų santykių pradžia prasidėjo nuo šio bendro pomėgio, tad tai buvo tikrai labai ypatingas momentas ir puiki vestuvių ryto pradžia.

 

 

Vėliau pasiruošimas tęsėsi kartu su artimiausiomis man gyvenime moterimis, tad kambaryje netrūko geros energijos, šypsenų ir motyvuojančių pokalbių. Mane puošianti komanda taip pat negailėjo komplimentų ir visą dieną rūpinosi mano vidine ramybe.

Neabejotinai gražiausia ir laimingiausia mūsų vestuvių dienos dalis – santuokos ceremonija bažnyčioje. Nors ir diena prabėgo nepaprastai greitai, visą gyvenimą prisiminsime tą ypatingą jausmą, kurį jautėme priimdami santuokos sakramentą draugų, šeimos bei Dievo akivaizdoje. Mūsų santuokos ceremonija bažnyčioje buvo nepaprastai šilta ir jausminga. Jautėme begalinę meilę ne tik vienas kitam, bet ir iš visų dalyvavusių mūsų santuokos ceremonijoje. Labai džiaugiamės nusprendę prie altoriaus žengti kartu. Buvome visiškai užtikrinti savo sprendimu ir džiaugėmės galėdami vienas kitą palaikyti nuo ceremonijos pradžios iki galo.

 

Nerija Algirdas

VESTUVIŲ REZIUMĖ

Vestuves planavo – „KM vestuvės“ Dekoras – Flower Couture by MP Fotografas – Linas Dambrauskas Videografas – Andrey Motorichev Kvietimai ir kt. vestuvinė spauda – Idea Design Nuotakos suknelė – Berta – Panache Bridals (Beverli Hilsas) Bateliai – Jimmy Choo Makiažas – Milita Daikerytė Šukuosena – Anželika Wojc Jaunikio kostiumas – Dolce & Gabbana Sutuoktuvių žiedai – Tiffany & Co ir Cartier Ceremonijos vieta – Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia Pobūvio vieta – Pirklių klubas Saldumynų stalas – Fionos cukrainė Renginio vedėjas – Vytautas Rumšas Atlikėjai – Archi Quartett, Saks by Jonas, Kristina Tarasevičiūtė, Paulina Paukštaitytė, Martynas Kavaliauskas Medaus mėnuo Pozitane, Italijoje.

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę