Moderni prabanga su tropikų motyvais: Emilija ❤ Dominykas

Tikros vestuvės
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 44
Įsiminti

JIE ABU – odontologai, linksmi, nuoširdūs ir pozityvūs žmonės, mėgstantys nuotykius ir keliones. SUSIPAŽINO Kaune, studijuodami LSMU universitete. GYVENA Vilniuje. SUSITUOKĖ 2022 08 12 Vilniaus Išganytojo (Joanitų) bažnyčioje.

Vestuves planavo – Liutauras Galinis | Nuotraukos – Nerijus ir Gintarė

„Neturėjome kokių nors išankstinių arba nuo vaikystės lydinčių svajonių ar norų apie vestuves. Abiem svarbiausia buvo tai, kad šventė būtų pripildyta natūralių ir nesuvaidintų emocijų, nuoširdumo. Nusprendėme, kad mums šiluma ir geros emocijos siejasi su šiltu oru ir gamta, todėl pasirinkome tropikų / džiunglių įkvėptą dekorą, ši tematika mus lydės ir per medaus mėnesį – vyksime į Balio salą“, – apie vestuvių viziją pasakojo nuotaka Emilija.

Šventę surengti padėjo vestuvių organizatorius Liutauras Galinis. Kaip jį atradote, kodėl nusprendėte kreiptis į jį dėl planavimo paslaugų ir kuo labiausiai pravertė jo pagalba? Kiek laiko užtruko viską suplanuoti?

Kai su Dominyku nusprendėme rengti vestuves, nė minutės nedvejojome, kas jas planuos, iškart buvo aišku, kad rinksimės Liutaurą. Esame dalyvavę jo organizuotose šventėse ir stebime jo renginius ne vienus metus. Pagrindiniai aspektai, nulėmę šį pasirinkimą, – Liutauro atsakingumas, kruopštumas ir besąlygiškas atsidavimas bei meilė savo darbui. Viską iki menkiausios detalės patikėjome jam ir nejautėme jokio jaudulio ar streso viso organizavimo metu. Nuo pat pirmo susitikimo iki pačios šventės pabaigos jautėmės visiškai ramūs atidavę savo svarbiausią gyvenimo dieną į patikimas rankas. Šventę suplanavome per du susitikimus, nes Liutauras labai tiksliai mus suprato ir pajautė mūsų norus, poreikius bei vertybes.

Nusprendėme, kad mums šiluma ir geros emocijos siejasi su šiltu oru ir gamta, todėl pasirinkome tropikų / džiunglių įkvėptą dekorą, ši tematika mus lydės ir per medaus mėnesį – vyksime į Balio salą“.

Kam skyrėte didžiausią dėmesį planuodami vestuves? Kas jums buvo svarbu siekiant išpildyti vestuvių viziją?

Labiausiai norėjome sukurti išskirtinę atmosferą, kad ne tik mes, bet ir šventės svečiai jaustųsi laisvi ir laimingi. Negalėtume išvardyti kokių nors esminių aspektų, kuriems skyrėme daugiausia dėmesio, nes stengėmės išlaikyti balansą ir maksimaliai išpildyti savo viziją, rinkdamiesi tiek dekorą, tiek vedėją, fotografus, videografus, atlikėją, organizatorių, dizainerį, juvelyrą. Visgi tikriausiai didžiausią dėmesį skyrėme nuoširdumui, nes visi savo srities specialistai, prisidėję prie mūsų šventės organizavimo, pasižymėjo būtent nuoširdumu, gebėjimu juo dalintis su kitais ir išskirtine meile savo darbui.

Papasakokite, kaip praėjo vestuvių diena? Kokia buvo jos eiga? Kur vyko šventė?

Diena prasidėjo būnant atskirai, tėvų namuose. Ten vyko visas pasiruošimas, o vėliau vienas kitą pirmą kartą tą įsimintiną rugpjūčio 12-osios popietę pamatėme bažnyčioje prie altoriaus.

Po ceremonijos trumpai pasišnekučiavome su svečiais prie taurės šampano ir išvykome į Vilniaus senamiestį fotosesijos su nuostabiausiais fotografais pasaulyje – Nerijumi ir Gintare. Po fotosesijos keliavome į vakaro šventę, kuri vyko išskirtinėje Vilniaus miesto centro vietoje – Pirklių klube. Diena ir vakaras buvo magiški. Visa diena pralėkė lyg kelios valandos, o mes skrajojome padebesiais.

Diena ir vakaras buvo magiški. Visa diena pralėkė lyg kelios valandos, o mes skrajojome padebesiais.

Kaip atrodė vakaro programa, kulminacija? Ar laikėtės kokių nors vestuvių tradicijų?

Atvykusius į Pirklių klubą mus su duona ir druska pasitiko tėveliai. Paskui buvo svečių sveikinimai, šventinė vakarienė ir vedėjo Leonardo Pobedonoscevo paruošta programa bei tradicinės vestuvių apeigos – šeimos židinio įteikimas ir torto pjovimas. Vakaro kulminacija – mūsų mylimo ir išsvajoto Donato Montvydo pasirodymas – uždegė ilgiems šokiams iki paryčių.

Kaip jautėtės Tą dieną, kokie prisiminimai, įspūdžiai ar labiausiai jaudinančios akimirkos?

Diena prabėgo akimirksniu… Be galo daug emocijų ir jaudulio. Nuoširdžiausia akimirka, žinoma, buvo per ceremoniją bažnyčioje – tikrai neapsakomas jausmas matyti savo mylimiausią žmogų stovintį šalia, pasiryžusį eiti gyvenimo keliu kartu. Na, o įspūdingiausia buvo šventinė dalis: nepamiršime to jausmo tik įžengus į nuostabiai papuoštą pobūvio salę, buvome tiesiog užburti pasakiško vaizdo, šviesų bei melodijų. Itin malonius prisiminimus paliko D. Montvydo gyvo garso koncertas, išjudinęs net ir vyriausius vestuvių svečius.

Įspūdingiausia buvo šventinė dalis: nepamiršime to jausmo tik įžengus į nuostabiai papuoštą pobūvio salę, buvome tiesiog užburti pasakiško vaizdo, šviesų bei melodijų.

VESTUVIŲ REZIUMĖ 

Vestuves planavo – LIUTAURAS GALINIS www.lgvestuves.lt Vestuvių stilius – modernus miesto Teminis motyvas – tropikai Spalvos – sodriai žalia Dekoras – Mantas Petruškevičius „Flower couture by MP“ Fotografai – Nerijus ir Gintarė Kviestinių svečių – 70 Nuotakos suknelė – Sandra Šernė Nuotakos bateliai / aksesuarai – Birsenaite jewelry Makiažas – Dovilė Pupinienė „DP make up“ Šukuosena – Aliona Bogdanova Puokštė – „Flower couture by MP“ Jaunikio kostiumas – „Suitsupply“ Sutuoktuvių žiedai – Gustas Jewellery Ceremonijos vieta – Vilniaus Išganytojo bažnyčia (Joanitų) Pobūvio vieta – Pirklių klubas Vestuvių vaišės – „Taurakalnis“ Renginio vedėjas – Leonardas Pobedonoscevas Grupė / atlikėjai – Donatas Montvydas Vestuvių filmas – M-idea wedding films Medaus mėnuo – Balyje.

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę