Moderniai elegantiškos vestuvės: Justina ❤ Šarūnas

Tikros vestuvės
Įsiminė: 1
Peržiūrėjo: 88
Įsiminti

JI atvira ir turinti gerą humoro jausmą, užkietėjusi optimistė, dirbanti finansų srityje. JIS – informacinių technologijų saugumo specialistas, mėgstantis keliauti automobiliu, drąsus, sąžiningas ir nuoširdus. JIE ABU – mėgėjai laisvalaikiu keliauti ir leisti laiką gamtoje, vertinantys skanų maistą ir vyną. SUSIPAŽINO – vieną 2016 m. vėlyvo rudens dieną Šarūno telefonas užkaito nuo ekrane pasirodžiusios nuotraukos, kurioje šypsojosi Justina… ir ką jūs galvojate? Itʼs a match! SUSITUOKĖ 2022 06 24 Vilniaus r.

Vestuves planavo – Ant Sparnų | Nuotraukos – Aisčio Roko

Justina ir Šarūnas kreipėsi į mus su prašymu suplanuoti jų vestuves 2021 metais. Šventė turėjo būti maža, jauki, tik su pačiais artimiausiais. Buvo užsakytas restoranas, smuikas, suplanuotas elegantiškas mažos šventės dekoras, pasiūta suknelė ir kostiumas, viskas kruopščiai sudėliota ir apgalvota. Tačiau, likus savaitei iki vestuvių, jaunuosius aplankė kovidas. Viskas aišku, vestuvių nebebus… Teko viską atšaukti ir sveikti, – pasakojo vestuvių planuotojos „Ant sparnų“. – Pasveikę jaunieji pasirašė sutuoktuvių dokumentus civilinės metrikacijos biure, ir štai – jie oficialiai šeima. Nuspręsta – šventė vyks 2022 metais!“

Šįkart pora apsisprendė perkeltas vestuves atšvęsti linksmai ir įsimintinai, su visais draugais ir artimaisiais, todėl vestuvių planuotojos pasiūlė keisti šventės vietą – iš restorano keltis į modernią vilą netoli Vilniaus su svečių apgyvendinimu.

Jauniesiems buvo svarbiausia ceremonija ir prasmingas jos turinys, kokybiška ir komfortiška šventės vieta, geras maistas, aptarnavimas ir linksmas, įsimintinas vakaras visiems“, – sako vestuvių planuotojos.

Jauniesiems buvo svarbiausia ceremonija ir prasmingas jos turinys, kokybiška ir komfortiška šventės vieta, geras maistas, aptarnavimas ir linksmas, įsimintinas vakaras visiems.

APIE ŠVENTĖS VIZIJĄ

Šventę planuoti pradėjome iš karto atšaukus 2021 m. rugpjūtį turėjusias vykti vestuves, tad naujai šventei suplanuoti turėjome 10 mėnesių, ir tai buvo labai optimalus laiko tarpas.

Planuodami Justinos ir Šarūno šventę didžiausią dėmesį skyrėme išvažiuojamajai ceremonijai, bendrai šventės kokybei ir vakaro pramogoms. Kadangi šventę nuspręsta iškelti ne tik artimųjų rate, norėjosi, kad joje visi įsimintinai ir linksmai praleistų laiką ir kad vestuvės ilgai liktų atminty. Todėl suradome visus lūkesčius atitinkančią šventės vietą – „Villa Pjieve“, kuri dvelkia modernumu, naujovėmis ir komfortu.

Didelį dėmesį skyrėme ceremonijai, jos kokybiškam ir prasmingam įgyvendinimui, nes jaunieji oficialiai jau buvo susituokę, tačiau santuokos įžadų vienas kitam nepasakę. Tad Justina ir Šarūnas pagaliau galėjo prisiekti vienas kitam amžiną meilę visų draugų ir artimųjų akivaizdoje, fone romantiškai griežiant smuikui.

Planuodami Justinos ir Šarūno šventę didžiausią dėmesį skyrėme išvažiuojamajai ceremonijai, bendrai šventės kokybei ir vakaro pramogoms.

Ceremoniją rengėme po atviru dangumi, vilos „Pjieve“ aplinkoje, medžių pavėsyje. Į ceremoniją jaunieji atvyko jau po fotosesijos „Cadillac“ automobiliu. Diena buvo karšta, svečiai galėjo atsigaivinti vaišindamiesi 1830 mobilaus baro barmenų kokteiliais.

VESTUVIŲ DEKORAS

Labai norėjosi pabrėžti vilos „Pjieve“ modernumą, bet kartu išlaikyti klasiką ir eleganciją. Pasirinkome šviesias klasikines gėlių spalvas, tačiau norėdami įnešti modernumo įkomponavome juodų detalių, tokių kaip kėdės, žvakidės.

Buvo labai svarbu ne kiekybė ir pompastika, bet ir subtilumas, elegancija, kokybė. Toks dekoras puikiai atspindėjo visus šiuos kriterijus.

Buvo labai svarbu ne kiekybė ir pompastika, bet ir subtilumas, elegancija, kokybė. Toks dekoras puikiai atspindėjo visus šiuos kriterijus.

ĮSIMINTINIAUSI ĮSPŪDŽIAI IR VAKARO KULMINACIJA

Nusprendėme būtinai samdyti renginių vedėją, aktorių Džiugą Siaurusaitį, kuris puikiai moka užimti svečius, sukurdamas smagią atmosferą, ir gyvo garso grupę „Queens of Roses“.

Vakaro metu vyravo daug improvizacijos ir netikėtų, įdomių veiklų, kurių nė vienas svečias nebuvo matęs ar girdėjęs, taip pat netrūko šokių ir dainų, o vidurnaktį buvo surengtas gėrimų piramidės šou. Po to tradiciškai jaunieji pjovė tortą ir nuotaka metė puokštę.

Šią šventę kūrėme tokią, kad joje visapusiškai patogiai jaustųsi patys jaunieji. Ir mums tai pavyko!

Vakaro metu vyravo daug improvizacijos ir netikėtų, įdomių veiklų, kurių nė vienas svečias nebuvo matęs ar girdėjęs, taip pat netrūko šokių ir dainų.

JAUNŲJŲ ATSILIEPIMAS

Visa šventė paliko vieną didžiulį įsimintiną įspūdį, nesitikėjome, kad viskas pavyks taip sklandžiai ir smagiai po to, kai nusprendėme švęsti po to nelemto kovido. Prisimename Justinos žodžius, kai ji darydamasi kovido testą pasakė: jei bus teigiamas, kitais metais surengsime didelę šventę. Taip ir atsitiko!“ – džiaugėsi laimingi jaunavedžiai Justina ir Šarūnas.

VESTUVIŲ REZIUMĖ

Vestuves planavo ANT SPARNŲ Fb: vestuvesantsparnu IG: antsparnu Vestuvių stilius – modernus Spalvos – balta, juoda, pilka Fotografas Aistis Rokas Kviestinių svečių 40 Kvietimai – Sugar Letters Nuotakos suknelė – dizainerė Paula Poderytė Makiažas ir šukuosena – Women’s Garage Puokštė – Puošiam Dviese Jaunikio kostiumas – Loois Sutuoktuvių žiedai – Diamante Ceremonijos ir pobūvio vieta – Villa Pjieve (Vilniaus r.) Ceremonijos vedėjai – Taip kitaip Muzika per ceremoniją – smuikininkė Paulina Dekoras – Puošiam Dviese Baldai ir polėkštės – Užupio arka Vestuvių vaišės – Gastrolės Kokteilių baras – 1830 mobilus baras Tortas – Liu Patty Renginio vedėjas Džiugas Siaurusaitis DJ ir apšvietimas Rootslive Grupė / atlikėjai – Queens of Roses Video- Viza studio Jaunųjų automobilis Cadillac DeVille Svečių transportas – Kautra Medaus mėnuo Kretoje.

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę