Rojaus sode: Urtė ❤ Alican

Tikros vestuvės
Įsiminė: 1
Peržiūrėjo: 92
Įsiminti

JI – anksčiau dirbo su garsiais mados ženklais, prieš 4-erius metus tapo mama ir kartu su motinyste atrado naują save, pradėjo domėtis jai visiškai naujomis sritimis, tokiomis kaip investavimas ar nekilnojamasis turtas. JIS – daugybę metų gyveno Vokietijoje, Austrijoje ir vadovavo įvairiems Europos geležinkelių projektams, šiuo metu persikėlė į Lietuvą ir verslą plėtoja čia. JIE ABU – „kaip žmogus, laikantis aitvarą. Urtė – aitvaras, o Alican – jį tvirtai laikantis žmogus. Tikriausiai nekyla abejonių, kuris šioje poroje pasižymi itin tvirtu charakteriu ir stabilumu, o kuris šias savybes nuolat išbando“. SUSIPAŽINO Stambule, kur tuo metu abu atostogavo. Kadangi Alican niekada nebuvo lankęsis Lietuvoje, Urtė iš mandagumo pakvietė apsilankyti. Alican pasiūlymą priėmė ir gana greitai atvyko į Lietuvą, o čia prasidėjo jų meilės istorija. GYVENA Kaune. SUSITUOKĖ 2022 08 11 Užutrakio dvaro terasoje.

 

Vestuves planavo – Vestuvių Vėjai | Nuotraukos – Nerijus ir Gintarė 

 

 

„Svarbiausias uždavinys planuojant šias vestuves buvo sujungti dvi kultūras. Kadangi jaunikis – turkas, nuotaka – lietuvė, buvo svarbu, kad tiek maistas, tiek šventės programa būtų priimtini visiems svečiams. Planuojant vestuves, kuriose didelė dalis svečių užsieniečiai, norisi, kad jie išsivežtų pačius geriausius prisiminimus, susijusius su Lietuva. Ne be priežasties ceremonijai buvo pasirinktas Užutrakio dvaras – viena gražiausių Lietuvos vietų santuokai“, – apie Urtės ir Alican vestuvių viziją pasakojo „Vestuvių Vėjų“ planuotojos.

 

Svarbiausias uždavinys planuojant šias vestuves buvo sujungti dvi kultūras. Kadangi jaunikis – turkas, nuotaka – lietuvė, buvo svarbu, kad tiek maistas, tiek šventės programa būtų priimtini visiems svečiams.

Kiek laiko užtruko surengti tokią šventę? Kam skyrėte didžiausią dėmesį planuodamos šios poros vestuves siekiant išpildyti šventės viziją?

Šių vestuvių planavimas buvo itin ilgas, dėl COVID-19 pandemijos jis tęsėsi bene trejus metus, per šį laikotarpį kelis kartus pasikeitė ir šventės vieta, ir kiti paslaugų teikėjai. Jaunieji džiaugėsi, kad galiausiai jų šventė virto tikra pasaka, apie kurią visada svajojo.

 

Labai didelį įspūdį svečiams ir jauniesiems paliko šventės dekoracijos, kurias sukūrė Mantas Petruškevičius su komanda. Ceremonijos vietoje buvo pastatyta įspūdinga 4 m aukščio arka, išpuošta gėlėmis, o šventės vieta paversta į nuostabų žydintį sodą su paukščiais, narveliais. Didžiulės gėlių kompozicijos, gėlėtos staltiesės visiškai pakeitė šventės vietos erdvę. Svečiai išties jautėsi lyg patekę į rojaus sodą.

 

Labai didelį įspūdį svečiams ir jauniesiems paliko šventės dekoracijos, kurias sukūrė Mantas Petruškevičius su komanda.

Kaip praėjo vestuvių diena? Kokia buvo vakarinė dalis?

Jaunųjų rytas prasidėjo viešbutyje „Pacai“, kur atvyko grožio meistrė Karolina Bethel pasirūpinti jaunųjų įvaizdžiu. Jaunieji ruošėsi skirtinguose kambariuose, vėliau turėjo jaudinantį pasimatymą ir kartu atvyko į ceremonijos vietą – Užutrakio dvarą. Vestuvių diena buvo nuostabi, gamta dovanojo tobulą orą, svečiai dalijosi pakiliomis emocijomis, jaunieji spinduliavo meilę.

Vakarinė dalis vyko klasikinio stiliaus „Vaidilos“ teatre, kurį įspūdingu rojaus sodu pavertė M. Petruškevičiaus komanda. Svečius linksmino charizmatiškasis vedėjas Leonardas Pobedonoscevas, šokti kvietė atlikėja Paulina Paukštaitytė su grupe. Prie vakaro programos prisidėjo ir šventės svečiai: vaikinai iš Turkijos mokino svečius šokti tradicinius turkiškus šokius, atliko kelias dainas, kurios įprastai skamba per turkiškas vestuves.

 

 

 

Urtė Alican

VESTUVIŲ REZIUMĖ

Vestuves planavo – VESTUVIŲ VĖJAI FB: VESTUVIŲ VĖJAI IG: vestuviuvejai Vestuvių stilius – prabangi klasika Tema – Rojaus sodas Spalvos – ryškios Dekoras – Mantas Petruškevičius „Flower Couture by MP“ Fotografai – Nerijus ir Gintarė Kviestinių svečių – apie 70 Kvietimai ir kt. vestuvinė spauda – „Printdeco“ ir „Bruknės world“ Nuotakos bateliai / aksesuarai – Channel, Manolo Blahnik Makiažas ir šukuosena – Carolina Bethel Puokštė – Mantas Petruškevičius Ceremonijos vieta – Užutrakio dvaro terasa Pobūvio vieta – Vaidilos teatras Vestuvių vaišės – „Maisto kalvė“ Desertai – „LaRoche“ Renginio vedėjas – Leonardas Pobedonoscevas Grupė / atlikėjai – Paulina Paukštaitytė su grupe Vestuvių filmas – „Varna studios“

 

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę