Romantiška vestuvių fotosesija Venecijoje: Simona ❤ Paulius

Tikros vestuvės
Įsiminė: 2
Peržiūrėjo: 73
Įsiminti

JI – realistė, įrėminanti sprendimus ir suteikianti griaučius siekiamiems planams, į santykius įnešanti ugnelės ir chaoso. JIS – svajoklis, siekiantis savo idėjų ir maksimaliai atsiduodantis joms, santykiams suteikiantis ramybės ir lengvumo. JIE ABU – mechanikos inžinerijos doktorantai, kurie praleistų 24/7 kartu net ir tylėdami, kartu keliauja, patiria, kuria, mąsto, sprendžia darbines ir gyvenimiškas problemas. SUSIPAŽINO 2013 m. universitete studijuodami pirmame kurse. GYVENA Šiauliuose. SUSITUOKĖ 2022 08 13 Karklėje, ant Baltijos jūros kranto.  

Nuotraukos: fotosesija Lietuvoje – Gabrielė Tarasevičiūtė, fotosesija Venecijoje – Kinga Lewalska

Dar iki vestuvių planavimo buvome nutarę, kad norime jaukios, ramios šventės tik artimiausių šeimos narių ir draugų rate. Kadangi kartu esame beveik 10 metų, šventė buvo ilgai laukta artimųjų, o mums norėjosi ja atspindėti savo gyvenimą – grakštų, apgalvotą, jautrų ir išpildytą“, – pasakojo nuotaka Simona.

Vestuvėse jaunieji norėjo, kad svečiai turėtų veiklos, tad pasirinko vedėją iliuzionistą, šaržistę bei muzikantę – visi jie šventei suteikė papildomų emocijų.

„Magija buvo pasirinkta, nes dažnai savo istoriją prisimename tarsi netikėtumą, kuris nustebino ir mus, ir aplinkinius, – susitikome būdami įsipareigoję kitiems žmonėms, bet abu nusprendėme, kad atradome vienas kitą. Ir nors draugystės pradžia dėl to buvo emociškai sunki, būtent taip pajutome savo tikrus norus ir jų siekėme. Šaržai atspindėjo mūsų abiejų gebėjimą pasijuokti vienam iš kito, suvokimą, kad ne viską galime rimtai priimti. Ceremonijoje man ateinant buvo pasirinktos H. Radausko eilės „Kaštanas pradeda žydėti“ – nes ir mūsų gyvenime dažnai „velniop nueina aukštas menas“, kai net po tiek laiko kartu nustebiname vienas kitą“, – atviravo nuotaka.

Kadangi kartu esame beveik 10 metų, šventė buvo ilgai laukta artimųjų, o mums norėjosi ja atspindėti savo gyvenimą – grakštų, apgalvotą, jautrų ir išpildytą.

Gabrielės Tarasevičiūtės nuotr.

Kam skyrėte didžiausią dėmesį planuodami vestuves? Kas Jums buvo svarbu siekiant išpildyti šventės viziją? Kiek laiko užtruko viską suplanuoti?

Kadangi pagrindiniai ir svarbiausi klausimai buvo žinomi daug anksčiau (vieta, data, suknelės dizainerė, videografai), tai šventės planavimas buvo sklandus ir greitas. Kadangi pasipiršimas įvyko 2021 08 13, o kalendoriuje pamatę, kad 2022-aisiais ši data yra šeštadienis, net neabejojome: didžioji šventė vyks lygiai po metų. Skaičius 13 mus seka visą bendrą mūsų gyvenimą, tad specialiai pasirinkta ir tokia šventės data.

Svarbiausias šventės klausimas buvo ceremonijos vieta. Kadangi pasirinkome susituokti prie jūros, norėjosi gražaus kraštovaizdžio. Ir nors atrodė, kad vietos klausimas buvo išspręstas vos po mėnesio nuo pasipiršimo, likus pusmečiui iki vestuvių gavome žinią, kad pasirinkta vieta bus užimta, nes vyks Karklės festivalis. Ir, kaip bebūtų, šis klausimas išsisprendė dar geriau, nei tikėjomės – kita ceremonijos vieta buvo daug jaukesnė, artimesnė mūsų vizijai. Baiminomės, ar pasiseks su oru, tačiau viskas buvo tobula – saulėta, karšta, puiki diena.

Gabrielės Tarasevičiūtės nuotr.

Papasakokite, kur vyko šventė. Kokia buvo vestuvių dienos eiga? Pagrindiniai įvykiai ir detalės, kurias norite paminėti?

Nors abu esame šiauliečiai, net nekilo abejonės, kad vestuves rengsime pamiltoje Klaipėdoje – čia esame dažni svečiai. Viešint Juodkalnijoje ant jūros kranto tartas „taip“ turėjo būti užtvirtintas vėl jūros akivaizdoje. Tai buvo tarsi mūsų pasakos motyvas – lygiai po metų, vėl prie jūros užtvirtinome savo pasirinkimą. Ceremonijos metu buvo įmanoma tiesiog mintimis skrieti jūra – pro arką jūra atrodė tarsi sustingusi ir laukė, kada ištarsime priesaiką.

Po oficialiosios dalies šventė persikėlė į Klaipėdą – į „ToLi nuo klasikos“ restorano specialiai renginiams įrengtą šiltnamį. Kai tik atsidarė šis restoranas, pajutome, kad tai ypatinga vieta. O ir šiltnamio spalvos – rožinė bei turkio – buvo tarsi mūsų pačių dar universitete sau priskirtos, nes visus namų darbus ir grafikus atlikdavome kaip komanda būtent šiomis spalvomis. Neapsakomai džiaugėmės maisto pasirinkimu – viskas buvo taip estetiška, bet kartu nepakartojamai skanu, šviežia. Ne veltui šis restoranas pastaruoju metu ypač giriamas kritikų ir gurmanų. Išties viskas dėliojosi tarsi pagal kažkokį planą ir visos detalės, rodės, patvirtina pasirinkimus. Tą dieną svarbiausias jaunikio prašymas buvo nepamatyti nuotakos iki ceremonijos. Todėl ceremonijos akimirka buvo ypač jautri. Vienu metu ašarojo visi svečiai ir net metrikacijos darbuotoja, kuri pripažino, kad net ir po šitiekos metų ją sugraudino momento tikrumas ir jautrumas.

Svarbiausias jaunikio prašymas buvo nepamatyti nuotakos iki ceremonijos, todėl ceremonijos akimirka buvo ypač jautri.

Gabrielės Tarasevičiūtės nuotr.

Susituokėte Karklėje, vestuves šventėje Klaipėdoje, o vestuvių fotosesijos vykote į Italiją. Kaip ir kodėl kilo tokia idėja? Kodėl pasirinkote būtent Veneciją? Ar tai buvo specialiai derinama su medaus mėnesiu?

Mūsų abiejų bendras džiaugsmas yra kelionės, tad nebuvo abejonės, kad ir vestuvės turės kelionių prieskonį. Rinkdamasi suknelę pamačiau vienos merginos nuotraukas, kurios man pasirodė tarsi iš filmo. Mergina su vyru pozavo Venecijoje. Susisiekiau su fotografe ir pasižymėjome, kad atvyksime saulėtekio fotosesijos į Veneciją. Pasirinkau tą pačią makiažo bei plaukų meistrę, kurią rekomendavo tiek fotografė, tiek mergina iš nuotraukų. Tikrai neprašovėme dėl tokio pasirinkimo – nuotraukos, prisiminimai, emocija išliks visam gyvenimui. Ir nors Venecijoje stengėmės pailsėti, medaus mėnesio kelionė dar planuojama ir derinama su tinkamiausiu oru kitame pasaulio krašte.

 

Kinga Lewalska nuotr.

Vestuvių dieną Lietuvoje sutarėme rengti fotosesiją su Gabriele Tarasevičiūte, kuri buvo įamžinusi mus teminėje poros fotosesijoje prieš vestuves: nuotraukose grįžome į studentavimo laikus, kai savo susitikimus praleisdavome automobilių stovėjimo aikštelėse mašinoje. Turime idėją vėliau suplanuoti ir grįžti į vestuvių dienos prisiminimus darsyk – įgyvendinti dar vieną vestuvinę fotosesiją tik jau kitame Europos mieste.

Kinga Lewalska nuotr.

Mūsų abiejų bendras džiaugsmas yra kelionės, tad nebuvo abejonės, kad ir vestuvės turės kelionių prieskonį.

Kinga Lewalska nuotr.

Labiausiai įstrigę įspūdžiai ar emocijos, kurias patyrėte vestuvių dieną ir taip pat grįžę iš Venecijos?

Vienas giliausių atsiminimų buvo po visos dienos atskirai pamatyti vienas kitą jau tik ceremonijos vietoje – jūra, artimieji, gyva muzika, dainuojamos eilės… Dabar net sunku pasakyti, kiek laiko buvome sustingę ir tiesiog apsikabinę ašarojome iš džiaugsmo, kol galėjome pradėti ceremoniją. Ceremonijos bažnyčioje atsisakėme, tačiau nutarėme, kad pasiruošime įžadus ir juos pasakysime. Nebuvo įmanoma jų pasakyti be sustojimo dėl ašarų, visiems tai buvo labai jautri akimirka.

Kinga Lewalska nuotr.

Venecija ilgam prisimins pirmuoju šeiminiu išbandymu – mūsų apartamentai buvo centrinėje Šv. Morkaus aikštėje, tad pakilimas į antrą aukštą vedė senoviniais marmuriniais laiptais. Vos pasidėję daiktus nutarėme eiti pavalgyti, bet lipdamas žemyn Paulius suklupo ir išsisuko koją. Teko ieškoti vaistinės ir nešti užsakytą maistą namo. Laimei, trauma buvo nerimta, tad mums belieka kvatotis, kad vos susituokus viskas pasikeitė – sveikas jaunas vaikinas tapo suluošintu vyru (juokiasi).

Kinga Lewalska nuotr.

Simona ❤ Paulius

VESTUVIŲ REZIUMĖ

Nuotakos suknelė – MÁS 924 Makiažas ir šukuosena – Lietuvoje Makeup Vesta, Venecijoje – Lisa Semenzato Puokštė – Lietuvoje „Kvepia pasakom“, Venecijoje „Bloom House by Balta Katė“ Ceremonijos vieta – Karklės pajūrys Dekoras – švenčių studija „Damoz“ Vaišės po ceremonijos – „Veja“ Pobūvio vieta ir vestuvių vaišės – vyno, skonių ir draugų namai „ToLi nuo klasikos“ Klaipėdoje  Renginio vedėjas – iliuzionistas Tomas Šimkus Muzikantė – Gabija Lukrecija Petrauskaitė Šaržai – Agnė Dragūnaitė Kvietimai ir kt. vestuvinė spauda – „Pastelė“ Vestuvių filmas – GAMA weddings Fotosesija LietuvojeGabrielė Tarasevičiūtė Fotosesija Venecijoje – Kinga Lewalska.

 

Susijusios paslaugos

Tortas ir desertai
Įsiminti

BELLA TOSCANA

nuo 50 Eur
Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

YOUR MEMO

nuo 2600 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę