Moderni klasika: Marija ❤ Dominykas

Tikros vestuvės
Įsiminė: 1
Peržiūrėjo: 94
Įsiminti

JI – pilna energijos, tad savo gyvenimo neįsivaizduoja be sporto, yra užsispyrusi ir aštraus charakterio. JIS – tas, kuris į gyvenimą žiūri pro rožinius akinius, visuomet kupinas pozityvo, noro veikti ir daug dirbti. JIE ABU – labai skirtingi, tačiau tiek pat ir panašūs: mėgsta keliauti, skaniai valgyti ir mažais žingsneliais kurtis savo svajonių gyvenimą. SUSIPAŽINO Palangoje, paryčiais prie jūros. GYVENA Vilniuje. SUSITUOKĖ 2022 06 03 Vilniuje.

Vestuves planavo – Liutauras Galinis | Nuotraukos – Nerijus ir Gintarė

„Iš tikrųjų, apie kokią šventę svajojome, tokia ir įvyko. Žinojome, kad norime klasikinių vestuvių, su ceremonija bažnyčioje, šeimos ir artimiausių draugu būryje, gražios fotosesijos bei vakarinės dalies, kurioje daug šoksime ir mėgausimės šia diena be jokio streso. Būtent taip ir buvo. O svarbiausia, kad savo šventėje matėme laimingus svečių veidus. Šventė mūsų, bet norėjosi, jog ja džiaugtųsi ir visi susirinkę“, – apie vestuvių viziją pasakojo nuotaka Marija.

Šventę surengti padėjo vestuvių organizatorius Liutauras Galinis. Kaip jį atradote, kodėl nusprendėte kreiptis į jį dėl planavimo paslaugų ir kuo labiausiai pravertė jo pagalba? Kiek laiko užtruko viską suplanuoti?

Liutauras organizavo mūsų draugų vestuves, ir jose nebuvo nei ko pridėti, nei ko atimti. Viskas buvo suplanuota iki smulkiausių detalių, o svarbiausia – patys jaunieji tą dieną buvo visiškai atsipalaidavę ir mėgavosi švente. Kaip tik tuo metu jau mąstėme apie savo šventės planavimą. Taip ir pradėjome organizuotis vestuves su Liutauru. Kadangi matėme rezultatą ir patys dalyvavome jo suorganizuotose vestuvėse, nebuvo dėl ko abejoti. Labai patiko tai, kad Liutauras visuomet pasiūlydavo idėjų, nereikėjo dėl nieko rūpintis patiems, šventės organizavimas buvo be galo malonus ir džiuginantis procesas. Organizuoti vestuves pradėjome rugsėjo mėnesį, laiko tikrai užteko. 

Kam skyrėte didžiausią dėmesį planuodami vestuves? Kas jums buvo svarbu siekiant išpildyti vestuvių viziją?

Labai norėjome, kad šventės vieta atrodytų gražiai, todėl didelis dėmesys buvo skirtas dekorui, ryškioms detalėms, vyravo aksominė juoda spalva ir įvairių spalvų efektingos gėlės. Taip pat norėjome nuotaikingo ir bendraujančio su publika vedėjo. Liutauras pasiūlė būtent tokį. Mūsų viziją visiškai išpildė Leonardas Pobedonoscevas. Ir žinoma: skanus, gurmaniškas meniu. Mums buvo svarbu, kad maistas būtų ypač aukštos kokybės, jo nepritrūktų ir svečiai neliktų alkani vakarėlio metu.

Kaip praėjo vestuvių diena? Kokia buvo jos eiga? Kur vyko šventė?

Diena praėjo labai greitai. Jeigu ne nuotraukos, tikriausiai prisiminčiau kaip vienos nakties sapną. Rytas, žinoma, prasidėjo nuo pasiruošimo, su mama ir vyro seserimi vykome į viešbutį, kur vyko pasiruošimas ir trumpa jaunosios fotosesija. Vyras tradiciškai praleido rytą tėvų namuose. Tuomet vykome į jautriausią dienos dalį – ceremoniją, po jos viskas tapo daug lengviau ir buvome pasiruošę švęsti, atsikratę malonaus, bet tikrai didelio jaudulio. Po didžiosios fotosesijos atvykome į šventės vietą. Šventėme labai gražioje vietoje gamtos apsuptyje, kuri vadinasi „Kupolas renginiams“. Kai ieškojome, kur švęsti, čia atvykę iškart nusprendėme, kad būtent šią vietą ir pasirinksime. Na, o čia jau viskas vyko iš eilės: sveikinimai, vakarienė, įvairios veiklos, torto pjovimas ir galiausiai smagus vakarėlis.

Didelis dėmesys buvo skirtas dekorui, ryškioms detalėms. Šventei išskirtinumo suteikė aksominė juoda spalva ir ryškiai efektingos gėlės.

 

Kaip atrodė vakaro kulminacija? Ar laikėtės kokių nors vestuvių tradicijų?

Vakaro kulminacija tapo gyvas Viliaus Popendikio pasirodymas. Vos išgirdus pirmus dainų akordus visi šokio žingsneliais subėgo į vidurį aplink atlikėją ir pradėjo šokti. Tikrai taip, laikėmės ir tradicijų. Tėvai mus pasitiko su duona, druska ir vandeniu, vėliau, vakaro metu, vyko itin jautrus židinio perdavimas. Vakarinei daliai įsisiūbavus pjovėme vestuvinį tortą. Šventėje tikrai neapsieita be puokštės metimo netekėjusioms draugėms ir jaunikio varlytės metimo nevedusiems draugams.

Kaip jautėtės Tą dieną, kokie prisiminimai, įspūdžiai ar labiausiai jaudinančios akimirkos?

Tik geriausi ir patys gražiausi prisiminimai, norėtųsi tą dieną išgyventi ir vėl. Jaudulys buvo pats stipriausias, kokį kada tik jautėme, bet kartu ir pats maloniausias. Svarbiausia, jog buvome visiškai ramūs dėl savo šventės, nes žinojome: niekuo rūpintis nereikės, o jei nutiks netikėtumų, mes apie juos net nežinosime, nes Liutauras juos išspręs nieko nesakęs. Jautėmės puikiai būdami šeimos ir artimiausių draugų apsuptyje tą dieną. Na, o pati įsimintiniausia akimirka vienareikšmiškai buvo ceremonija – jautri, nuoširdi ir be galo graži akimirka, kuri įsimins visam gyvenimui.

 

VESTUVIŲ REZIUMĖ

Vestuves planavo – LIUTAURAS GALINIS (Lgvestuves.lt) Vestuvių stilius – moderni klasika Spalvos – aksominė juoda ir koralo Dekoras – Mantas Petruškevičius „Flower couture by MP“ Fotografai – Nerijus ir Gintarė Kviestinių svečių – 42 Kvietimai ir kt. vestuvinė spauda – „Miranda“ Nuotakos suknelė – salonas „Santa“ Makiažas – Milita Daikerytė Šukuosena – Greta Bokmotaitė Puokštė – Flower couture by MP Jaunikio kostiumas – „Suitsupply“ Sutuoktuvių žiedai – „Marry Me by Ribas“ Ceremonijos vieta – Bernardinų bažnyčia Pobūvio vieta – „Kupolas renginiams“ Vestuvių vaišės – restoranas „Domus“ Tortas – „Bijola“ Renginio vedėjas – Leonardas Pobedonoscevas Grupė / atlikėjai – Vilius Popendikis Jaunųjų automobilis – „Porche Cayenne“ Medaus mėnuo – Graikijoje ir Tailande

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę