Tobulos vestuvės dvare: Aušra ❤ Metin

Tikros vestuvės
Įsiminė: 1
Peržiūrėjo: 45
Įsiminti

JI – gydytoja psichiatrė, dirbanti Luišamo universitetinėje ligoninėje Londone; entuziastinga, spontaniška ir iššūkius gyvenime mėgstanti moteris: „Kelionės, nuotykiai, mada, skiltelė šokolado – tai apie mane!“ JIS – finansininkas, londonietis; be galo šeimyniškas ir mylintis vyras, su žiupsneliu romantikos ir nuostabiu humoro jausmu. JIE ABU – mėgsta nuotykių kupinas keliones, vakarus su geru detektyvu ir maisto degustacijas. SUSIPAŽINO – 2019 m. rugsėjį Londone, internetinių pažinčių tinkle „Bumble“. GYVENA Londone. SUSITUOKĖ 2022 06 11 Burbiškio dvare (Anykščių r.).

 

VESTUVES PLANAVO – VESTUVIŲ VĖJAI | NUOTRAUKOS – SHOT BY LUKAS

 

„Iš tikrųjų, mes svajojome apie vestuves Prancūzijoje, bet abu turėjome skirtingas vizijas! Aš norėjau prisiekti amžiną meilę dviese su liudininkais levandų laukuose vilkėdama lengva šilko suknele. Man nesinorėjo nei pompastikos, nei dėmesio. O mano vyras svajojo apie vestuves istoriniuose rūmuose su šeima ir draugais. Kadangi organizuoti šventę per nuotolį būtų buvę sudėtinga, nusprendėme, kad pats geriausias ir širdžiai artimiausias variantas – susituokti viename gražiausių Lietuvos dvarų, – pasakojo nuotaka Aušra. – Net suorganizavome su dvaro savininku Aurimu trumpą istorinį turą bei degustaciją svečiams (kol buvome išvykę fotografuotis). Tad ne tik svečiams iš užsienio, bet ir lietuvaičiams tai paliko išties didelį įspūdį. Labai norėjosi, kad mūsų pomėgis keliauti ir pažinti kultūras atsispindėtų ir mūsų vestuvėse. Ir tai tikrai puikiai pavyko.“

 

 

Papasakokite, kaip praėjo vestuvių diena? Be galo sklandžiai, ačiū vedybų planuotojoms (ypač Linutei!).

Su vyru laikėmės tradicijos ir nesimatėme savaitę iki vestuvių. Susitikome tik per ceremoniją prie altoriaus. Patyrėme išties daug emocijų pamatę vienas kitą… Priesaikos metu vienas kitam skaitėme meilės laiškus.

 

 

Ceremonijos metu mano sesers augintinis cavapoo veislės šuniukas, vardu Badis, aprengtas smokingu ir ant apykaklės prikabinta šilko pagalvėle, atnešė mūsų vestuvių žiedelius. Nepatikėsite, bet kai mus paskelbė vyru ir žmona, Badutis sulojo! Visi pradėjo juoktis ir ploti.

 

 

Iš tikrųjų pasakysiu nuoširdžiai: diena pralėkė akimirksniu, per greitai mūsų svajonių pasaka pasibaigė. Gailimės tik vieno, kad nedarėme dieną prieš vestuves vakarėlio dvaro sode (užsienyje tai populiaru), būtume vestuvių nuotaika ilgiau pasidžiaugę. Apskritai kalbant, buvo be galo gera būti apsuptiems pačių brangiausių žmonių. Sulaukėme tiek daug dėmesio, kad mums galva sukosi nuo meilės. Meilė – tai toks dopaminas mūsų smegenims, kad net šampano stresui numalšinti nereikėjo (juokiasi).

 

Buvo be galo gera būti apsuptiems pačių brangiausių žmonių. Sulaukėme tiek daug dėmesio, kad mums galva sukosi nuo meilės.

 

Šventę surengti padėjo vestuvių planuotojos „Vestuvių Vėjai“. Kuo labiausiai pravertė jų pagalba? Kiek laiko užtruko viską suplanuoti? Šiltas bendravimas, palaikymas, idėjos ir nuostabūs paslaugų tiekėjai! To mes tikrai per atstumą gyvendami Londone patys nebūtume susiorganizavę. 

„Vestuvių Vėjai“ išpildė mūsų vestuvių viziją 100 proc. Viskas buvo tiesiog tobula! Ir tikrai neperdėsiu sakydama, kad kitą rytą ne veltui pasipylė svečių žinutės su padėkomis, kad tai buvo vienos gražiausių ir linksmiausių vestuvių! Ir aš, ir vyras tikrai ne vieną džiaugsmo ašarą nubraukėme…

Vestuves pradėjome organizuoti 2021-ųjų spalį, pasiruošimas šventei truko apie 8 mėnesius. Nemėgstu skubėti, tad tikrai buvo pakankamai laiko viską suplanuoti. Teko tik du kartus grįžti į Lietuvą dėl vestuvių, o šiaip visi kiti darbai vyko nuotoliniu būdu.

„Vestuvių Vėjai“ išpildė mūsų vestuvių viziją 100 proc. Viskas buvo tiesiog tobula! Ir tikrai neperdėsiu sakydama, kad kitą rytą ne veltui pasipylė svečių žinutės su padėkomis.

Kam skyrėte daugiausia dėmesio planuodami vestuves? Kas Jums buvo svarbu? Daugiausia dėmesio skyrėme vietos paieškai, jaukumui, programai ir maistui. Mums buvo svarbu, kad svečiai nenuobodžiautų, kad visi grįžtų namo laimingi ir sotūs.

Daugiausia dėmesio skyrėme vietos paieškai, jaukumui, programai ir maistui.

Burbiškio dvaro grožis žydinčioje gamtoje buvo kažkas stulbinančio. Dvaro aplinka, antikvariniai baldai, paveikslai, jūros baltų gyvų gėlių ir žvakių šviesa suteikė ypatingo jaukumo bei romantikos. Dvaras tarsi atgimė XXI amžiaus aplinkoje.

 

 

Ar laikėtės kokių nors vestuvių tradicijų? Mano brangi mamytė pasitiko mus su duona, druska ir vandeniu. Vakaro metu ji taip pat įteikė šeimos židinį. Ir dar noriu paminėti, kad mane prie altoriaus atvedė mama! Tą akimirką, mums einant kartu ir skambant smuiko melodijai, prisiminiau savo vaikystę, kai aš jos rankos niekada nepaleisdavau. Jos palaikymas vestuvių dieną mane tikrai ramino. Ji taip stipriai spaudė mano ranką, kad net pamiršau jaudulį. Mano mama yra mano stiprybės šaltinis! Ji yra mano saugumo ir meilės oazė. Mamyte, ačiū, kad esi! Be tavęs nebūtų ir manęs.

 

Vakaro pabaigoje mečiau puokštę, o mano vyras – varlytę (šypsosi). Bet vakarėlis baigėsi 5 val. ryto! Visus iki vieno svečius išlydėjome asmeniškai.

Tiesa, tradicinio vestuvinio torto nebuvo, vietoj jo užsakėme gurmaniškų desertų šou programą, kuri paliko tikrai didelį įspūdį ir akims, ir gomuriui.

 

 

Minėjote, kad esate gurmanai ir atidžiai rinkotės šventinį meniu, papasakokite, kuo vaišinote svečius? Vestuvių vakarienę sudarė itališkos virtuvės, kurią abu dieviname, trijų patiekalų meniu. Po vakarienės vaišinomės kava / arbata su mūsų mėgstamiausio skonio makarunais, žinoma, buvo ir prancūziškų kanelių, ir kitokių įvairių vieno kąsnio saldumynų. Skanumynų netrūko tikrai. Buvo ir prancūziškų sūrių stalas, ir atskiras lietuviškų skanėstų, tad pasirinkimas didžiulis.

 

 

Skanumynų netrūko tikrai. Buvo ir prancūziškų sūrių stalas, ir atskiras lietuviškų skanėstų, tad pasirinkimas didžiulis.

Taip pat su vyru užsakėme specialų mūsų mėgstamiausių kokteilių meniu su šou pasirodymu svečiams. O vidurnaktį valgėme vieno kąsnio mėsainiukus, nes mano vyras be galo juos mėgsta! Turiu pasakyti, kad svečiai tikrai patyrė skonių kelionę, o jų buvo atvykusių iš įvairių šalių (JAV, Italija, Škotija, Vokietija, Kipras, Anglija), ir visi buvo sužavėti maistu, kokybe bei pateikimu.

 

 

Kokie dar įspūdžiai įstrigo, kaip jautėtės Tą dieną? Mano vyras ne vieną ašarą nubraukė, o aš jaučiausi tarsi sapne. Ryte pabudau ir savęs klausiau – ar tai tikrai buvo tikra? (Šypsosi.) Jaučiausi taip, tarsi mes į kažkokią nežinomą planetą būtume parai išskridę… Po vestuvių kelias dienas praleidome Vilniuje, viešbutyje „Pacai“, o tada 4 dienoms išskridome atsipūsti į Graikiją. Lietuva išpildė mūsų visus lūkesčius!

 

 

Aušra Metin

VESTUVIŲ REZIUMĖ

 

Vestuves planavoVESTUVIŲ VĖJAI Vestuvių stilius – prabangi klasika Spalvos – natūralios gamtos ir balta Dekoras – Flower Couture by MP Fotografas – Lukas Gricius Svečių 40 Kvietimai ir kt. vestuvinė spauda – Bruknės vestuvės Nuotakos suknelė – MAS 924 Bateliai – Jimmy Choo Makiažas – Milita Daikerytė Šukuosena – asmeninė kirpėja iš Londono salono „Patrizia Manias“ Puokštė – Flower Couture by MP Jaunikio kostiumas – įsigytas Londone Zebel Bespoke – Tailored Suits Ceremonijos ir pobūvio vieta – Burbiškio dvaras (Anykščių r.) Kokteilių baras – Urban bartenders Renginio vedėjas – Justinas Jankevičius Grupė / atlikėjai – Martynas Kavaliauskas Vestuvių filmas – Syker Pirmasis šokis – pagal Ievos Zasimauskaitės dainą „When we’re old’“ netikėtai perėjęs į makareną Jaunųjų automobilis – senovinis baltas kabrioletas (su prikabintomis skardinėmis gale!) Dovanėlės svečiams – dražė „Žara“ (migdolai glaiste) Povestuvinė kelionė – Graikijoje.

Susijusios paslaugos

Dvaras
Įsiminti

VYŠNIŲ DVARAS

nuo 500 Eur
Šventės vieta
Įsiminti

DAUKŠIAGIRĖS DVARAS

Kaina sutartinė
Vestuviniai žiedai
Juvelyrika
Įsiminti

ADELE NOTES

nuo 50 Eur
Dekoras ir floristika
Įsiminti

DECO CODE

nuo 100 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę