Pasakiškos vestuvės Maljorkoje: Benita ❤ Nerijus

Užsienyje
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 68
Įsiminti

JI – atsakinga, smulkmeniška, kūrybinga, jai itin svarbi estetika ir harmonija. JIS – vietoje nenustygstantis, smalsus, aktyvus, komunikabilus, ryžtingas verslininkas. JIE ABU – linksma, naujas veiklas mėgstanti išmėginti pora, dievinanti keliauti. Nėra iššūkio, kurio negalėtų įveikti kartu. SUSIPAŽINO dar mokykloje Kretingoje, kartu yra jau 10 metų. GYVENA Vilniuje. SUSITUOKĖ 2022 05 29 Maljorkoje.

Vestuves planavo – Luxury by Inga Budrienė ir „Idea Mallorca“ | Nuotraukos – Sivakoff Photography

„Benitos ir Nerijaus vestuves pradėjome planuoti beveik prieš metus. Jaunieji ieškojo gražių vietų Lietuvoje, bet man netikėtai kilo mintis pasiūlyti vestuves švęsti Maljorkoje ir jie susidomėjo! Juolab kad pora prisipažino, jog jų pati pirma bendra kelionė buvo būtent į šią saulėtą, nuostabią salą, – pasakojo vestuvių planuotoja Inga Budrienė. – Ilgokai užtruko šventės vietos paieška, nes sudėtinga buvo rasti vilą, kurioje tilptų 30 žmonių, bet mums pavyko! Kaip ir visi jaunieji, Benita su Nerijumi norėjo jaukios, gražios ir įsimintinos šventės.“

Kiek laiko užtruko surengti tokią šventę? Kam skyrėte didžiausią dėmesį per šios poros vestuves planuodama, kaip išpildyti šventės viziją?

Beveik visus metus planavome, galvojome, ieškojome! Labai man pagelbėjo Maljorkoje gyvenantys, jau daug metų ten vestuves organizuojantys „Idea Mallorca“ komandos nariai, nes planuoti šventes su ispanais tikrai nėra paprasta… Tad visus, tiek mano, tiek jaunųjų, norus man padėjo išpildyti „Idea Mallorca“. Esu jiems dėkinga.  

Papasakokite apie šių vestuvių dekorą.

Dekoras buvo derinamas prie vilos erdvės. Jaunoji norėjo kuklaus vaizdo, švelnių pastelinių spalvų (tai nėra mano stiliaus dekoras, bet visada mėgstu iššūkius ir šioje vietoje toks dekoras tiko tobulai!). Dievinu sietynus, kurie visada papildo ir pagražina dekorą, nors nelengva buvo dėl jų susitarti su vilos šeimininkais, bet… galiausiai mums pavyko juos pakabinti! Iššūkių buvo tikrai nemažai, bet dėl bendro tikslo – tobulų vestuvių – mums visiems kartu su nerealia komanda viziją pavyko įgyvendinti.

Kalbant apie floristiką – gėlės buvo pasirinktos atsparios karštam orui ir vėjui, ceremonijos arkos ir stalų dekorui naudojome baltos spalvos gipsofilijas ir Maljorkoje augančius laukinius alyvmedžius.

Iššūkių buvo tikrai nemažai, bet dėl bendro tikslo – tobulų vestuvių – mums visiems kartu su nerealia komanda viziją pavyko įgyvendinti.

 

Kaip praėjo vestuvių diena? Kur vyko ceremonija ir pobūvis?

Vestuvių ceremonija ir pobūvis vyko vilos teritorijoje, nuo ankstyvo ryto visoje viloje šurmuliavo smagus pasiruošimas, oras buvo nuostabus. Pats geriausias dalykas, kai viskas vyksta vienoje vietoje, nereikia niekur skubėti, važiuoti, visi atsipalaidavę… Jaunosios pasiruošimas su įspūdingais vaizdais pro langus, fotosesija viloje ir nuostabiuose soduose Jardins d’Alfàbia. Nuostabi akimirka, kai jaunoji pasimatė su jaunuoju, visa tokia graži, net aš nubraukiau ašarą.

Ceremonija buvo dar jautresnė, evangelikų liuteronų bažnyčios kunigas Mindaugas Žilinskis sugraudino visus, skambėjo nuostabios Maljorkoje gyvenančios Lauros Rocher dainos, o jaunųjų priesaika vienas kitam buvo nepaprastai graži ir nuoširdi.

Vestuvių ceremonija ir pobūvis vyko vilos teritorijoje, nuo ankstyvo ryto visoje viloje šurmuliavo smagus pasiruošimas, oras buvo nuostabus.

 

Kokia buvo vakarinė dalis? Vidurnakčio kulminacija?

Vakarinė dalis su Nijole Pareigyte-Rukaitiene buvo beprotiškai smagi. Nijolė savo dainomis ir šiltu bendravimu nepaliko abejingų. Ispaniškos dvasios įnešė viena geriausių Maljorkoje flamenko grupių „FlaMallorca“ – ji taip užvedė svečius, kad net jaunasis išbėgo pašokti šio šokio.

Maljorkoje neleidžiami fejerverkai, tad vidurnakčio akcentas buvo tortas ir bengališkos ugnelės. Jų irgi negalima atskraidinti į salą, bet mums pavyko (šypsosi). Galiu paminėti, kad švenčiant vestuves ne Lietuvoje tikrai nereikalingi tokie akcentai kaip fejerverkai, nes viską kompensuoja nuostabus oras, graži aplinka, buvimas kartu su artimiausiais žmonėmis… Sunku nupasakoti tas emocijas, bet prisiminimas visiems tikrai išlieka ypatingas.

Pats geriausias dalykas, kai viskas vyksta vienoje vietoje, nereikia niekur skubėti, važiuoti, visi atsipalaidavę…

JAUNŲJŲ ATSILIEPIMAS

„Be galo džiaugiamės savo pasirinkimu tuoktis Maljorkoje. Geriausias dalykas, kad vestuvės truko net 4 dienas! Svečiai galėjo ir pasidžiaugti įspūdinga švente, ir patirti trumpas atostogas: gaudyti saulę prie baseino, skanauti šefų gamintą paeliją, plaukti laivu ir kas vakarą pratęsti vakarėlį didžiulėje svajingoje istorinėje viloje.

Inga Budrienė stengėsi išpildyti visus mūsų – jaunųjų – norus, likus mėnesiui iki šventės nuvyko į Maljorką apžiūrėti vilos, apgalvojo dekoro detales, numatė pobūvio vietą. Dalyvavo šventėje, prižiūrėjo, kad viskas vyktų be kliūčių. Visiems kvapą atėmė pasakiškas jos dekoras: kuklus, bet be galo elegantiškas ir prabangus. Vakarienės vieta atrodė lyg iš pasakos…“

Švenčiant vestuves ne Lietuvoje tikrai nereikalingi tokie akcentai kaip fejerverkai, nes viską kompensuoja nuostabus oras, graži aplinka, buvimas kartu su artimiausiais žmonėmis… Sunku nupasakoti tas emocijas, bet prisiminimas visiems tikrai išlieka ypatingas.

VESTUVIŲ MALJORKOJE REZIUMĖ

Vestuves planavo – LUXURY BY INGA BUDRIENĖ kartu su IDEA MALLORCA Vestuvių stilius – klasika Spalvos – pastelinės Dekoras – LUXURY BY INGA BUDRIENĖ Fotografas – Ilja Sivakoff Kviestinių svečių – 30 Kvietimai ir kt. vestuvinė spauda – studija „Printdeco“ Nuotakos suknelė – salonas „Ieva“ Bateliai – Manolo Blahnik Makiažas ir šukuosena – Marta Lula Puokštė – Rita Bagdzevičiūtė Jaunikio kostiumas – „Suitsupply“ Sutuoktuvių žiedai – „V2o“ juvelyrikos namai Ceremonijos ir pobūvio vieta – vila „S’Horta d’Avall“ Maljorkoje Muzika per ceremoniją – Laura Rocher Vestuvių vaišės – „Rent a Chef Mallorca“ Saldumynai – „Sofia’s Cake Studio Mallorca“ Grupė / atlikėjai – Nijolė Pareigytė ir vietinė flamenko grupė „FlaMallorca“ Vestuvių filmas – ADE productions

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę