Idėja: Rock’n’Roll stiliaus vestuvės

Dekoras ir kt. idėjos
Įsiminė: 2
Peržiūrėjo: 74
Įsiminti

„Kurdamos šią fotosesiją nusprendėme surizikuoti ir parodyti originalią vestuvių viziją. Pagrindinė fotosesijos mintis – pabėgimas nuo tradicijų ir standarto išliekant vestuvių koncepto formate,“ – pasakojo „Moon Elements events“ dekoratorės, švenčių planuotojos Monika ir Evelina.

Dekoras @moonelements_eventsNuotraukos @matine_studio | Makiažas @olesiaalondon

Floristika gėlių salonas @pas_lidija  | Tiulio suknelė @my.compliments  | Vestuvinė balta suknelė @salonaslaiminga 

 

Drąsios Rock’n’Roll stiliaus vestuvės, kurios tarsi prieštarauja nusistovėjusiam vestuvių įvaizdžiui Lietuvoje: nuotaka vilki netradicinę baltą, o latte spalvos pūstą tiulinę suknelę. Jaunieji pozuoja ne prie prabangaus automobilio, o prie motociklo.

Visas nuotakos įvaizdis aiškiai parodo, kad nuotaka nori būti išskirtinė, originali, kitokia. Jaunikis vestuvių dieną vilki plėšytus džinsus ir baikerio odinę striukę. Tokią jaunavedžių porą sutinkame ne kasdien.

Netgi nestandartinė nuotakos puokštė vyresnio amžiaus žmonėms gali pasirodyti kaip nesusipratimas, nes puokštėje įkomponuotas anturis, kuris visuomenėje priskiriamas prie kapų gėlių… Čia anturis tampa mūsų floristikos kompozicijų akcentu!

Visas fotosesijos konceptas taip pat atitolsta nuo normos ir vyksta Vilniaus centro kieme, kur sienos nupurkštos graffiti ir aplinka yra  industrinio tipo. Nėra jokių gėlių, sodų ar miškų, o tik žvyras po kojomis ir keisti piešiniai, apleisti pastatai.

 

Studijoje sukurtas fotosesijos dekoras ir aplinka atspindi eklektiką – stilingą chaosą.

 

Ant grindų žaviai nukritęs auksinis lietutis, spalvoti plakatai, disco kamuoliai, sausi augalai, neoninis flamingas ir visi kiti tarpusavyje nederantys daiktai atranda savo vietą ir vaizdas kuria tam tikrą harmoniją.

Tokioje erdvėje telpa viskas. Asimetrija, improvizacija, ryškūs akcentai, gausi spalvų paletė, dūmų efektas ir t. t. Atrodytų bet kokia crazy mintis gali materializuotis mūsų aikštelėje ir tai be abejonės per objektyvą atrodys labai žaviai. Nors taip gali nepasirodyti, bet kiekvienas daiktas turėjo iš anksto suplanuotą labai tikslią ir aiškią savo vietą, tad tai puikus pavyzdys, kam reikalingi dekoratoriai. Net ir „netvarką“ reikia mokėti sudėlioti gražiai ir stilingai, ir tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio!

Mūsų stalą puošia nestandartinis, vintažinis, ryškus tortas. Naudojome rožines taures, spalvotas žvakes ir širdelių konfeti. Prie stalo stovi 4 skirtingos kėdės. Stalas vietomis išlūžęs, bet tai tik dalis mūsų beprotiško įvaizdžio.

Labai norėjome perteikti jaunųjų energiją, charizmą ir stiprų charakterį. Jurgita ir Tomas bei jų mielasis šunelis Marsas tobulai bedradarbiavo su mumis, tad šią įdėją įgyvendinti buvo paprasta. Rezultatas pranoko mūsų lūkesčius ir mes bei visa komanda fotosesijos metu buvome euforijoje nuo nestandartinės visumos, kurią sukūrėme. Tai buvo kaip šviežias oro gūsis vestuvių pasaulyje, kuris tikime, suteiks drąsos panašioms poroms su dekoratorių pagalba kurti netradicinę savo vestuvių šventę.

 

 

Susijusios paslaugos

Industrinės patalpos
Įsiminti

SUN.DAY loftas

nuo 350 Eur
Vestuvinės suknelės
Įsiminti

LAIMINGA

nuo 600 Eur
Šventės vieta
Įsiminti

Vilniaus oro uosto Konferencijų centras

nuo 500 Eur
Tortas ir desertai
Įsiminti

KEKSAS IR BUČKIS

nuo 50 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę