Kaip baltas vestuves paįvairinti, kad neatrodytų nuobodžiai?

Dekoras ir kt. idėjos
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 29
Įsiminti

Baltos ar spalvotos – dažniausia dilema, su kuria akistaton stoja jaunavedžiai, planuodami savo vestuvių dekorą. Ar saugi balta vestuvių versija nebus pernelyg nuobodi? O gal geriau rinktis spalvas? Jeigu taip, kokias ir kokiais pavidalais jos gali rastis visame dekore? Panašūs klausimai greičiausiai sukasi jaunosios mintyse, strateguojant estetinę šventės dalį. Kaip baltas vestuves paįvairinti, kad neatrodytų nuobodžiai, aptarsime šiame straipsnyje.

 

Parengė – floristė-dekoratorė Roberta Drasutė | Nuotraukos – Jurgita Lukos photography | Dekoras ir floristika – Roberta Drasutė Wedding Decor | Vieta – vila „Laumžirgis“

 

 

BALTA ŠVENTĖ 

Vakarų šalyse balta spalva – tai elegancijos, šviesos ir švaros simbolis, o Rytai ją sieja su liūdesiu ir netektimi. Tačiau balta spalva vestuvėse Lietuvoje šiandien vis dar populiari. Metai iš metų planuojant tokių vestuvių dekorą ir floristinę dalį randasi vis naujų būdų, kaip jas paversti dar įdomesnėmis ir dar klasiškesnėmis. Baltą vestuvių konceptą išimtinai siūlyčiau toms poroms, kurių pasirinkta šventės vieta yra eklektiška, įvairiaspalvė ar netgi tamsi. Esant tokioms aplinkybėms būtent baltos spalvos pasirinkimas galėtų išspręsti didžiąją dalį problemų. Tamsi erdvė taptų šviesesnė, o įvairiaspalvėje aplinkoje ji suvaldytų chaosą ir suteiktų ramybės.

 

 

Jeigu šią vasarą vestuvių dekorą planuosite patys ir nuspręsite joms pasirinkti baltą atspalvį, pateikiu keletą patarimų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį.

Baltą vestuvių konceptą išimtinai siūlyčiau toms poroms, kurių pasirinkta šventės vieta yra eklektiška, įvairiaspalvė ar netgi tamsi.

 

 

PATARIMAI PLANUOJANTIEMS BALTĄ VESTUVIŲ DEKORĄ

 

  • Derinkite skirtingus baltos spalvos atspalvius (sniego baltumo, avižų pieno balta, gelsvai balta, žalsvai balta, kreminė). Tai suteiks gylio ir įdomumo.

 

  • Išskirtinai mažai gėlių gali didžiuotis sniego baltumo spalva, tačiau jei vis dėlto nuspręsite tokias pasirinkti, verta atkreipti dėmesį į šį sąrašą: hortenzijos, flioksai, leukonijos, smulkiažiedžiai česnakai, kosmėjos, orchidėjos. Šios gėlės pasižymi švaria balta spalva.

 

 

 

  • Skirkite dėmesio nepriekaištingai švariai tekstilei (staltiesei ir servetėlėms). Jeigu ją nuomositės, patikrinkite, ar nėra nešvarumų, t. y. dėmių nuo apvarvėjusio vaško, smulkių skylučių, patamsėjimo staltiesių kraštuose.

 

  • Pasistenkite, kad pasirinkto metalo (aukso, sidabro, vario) elementai, tokie kaip įrankiai, žvakidės, kėdžių atramos, būtų kaip įmanoma panašaus švytėjimo. Balta spalva – kaip baltas popieriaus lapas, ant kurio matyti visi nesuderinamumai ir dekoro defektai.

 

 

  • Nepabijokite įsileisti įvairių faktūrų inventoriuje. Aksominės staltiesės, odinės kėdės, nėriniuotos servetėlės, keraminė vaza, kaulinės įrankių kriaunos. Skirtingų medžiagų derinimas šiek tiek suardys baltos spalvos vientisumą ir įpūs įvairovės.

 

  • Nepabijokite įsileisti įvairių faktūrų ir floristikoje. Pilnavidures frezijas ar tulpes merkite su švaraus atsivėrimo frezijomis ar tulpėms, bijūnines rožes maišykite su paprastomis rožėmis.

 

  • Naudokite arba prašykite floristo prie baltų žiedų įterpti žalumos. Ji sujudins ir pagyvins baltą foną, ant kurio jau mintyse rikiuojate būsimą vaizdą.

 

 

Taigi, jei baltas vestuves pagyvinsite skirtingomis faktūromis, medžiagomis ir įmantriais jos atspalviais, bendras vaizdas neatrodys toks nuobodus. Vestuvių erdvėje išlaikysite elegantišką ir švarų pojūtį. Balta spalva – išties saugus variantas, kurią suvaldyti paprasčiau, tačiau, mano nuomone, spalvota vestuvių versija gerąja prasme labiau gali nustebinti tiek jus, tiek pačius svečius ir atmintyje užsifiksuoti ilgesniam laikui.

Baltas vestuves pagyvinsite skirtingomis faktūromis, medžiagomis ir įmantriais jos atspalviais, bendras vaizdas neatrodys toks nuobodus. Vestuvių erdvėje išlaikysite elegantišką ir švarų pojūtį.

 

Daugiau patarimų apie vestuvių floristiką www.robertadrasute.com ir IG: @robertadrasute

Susijusios paslaugos

Sodyba
Įsiminti

5 DUKROS

nuo 100 Eur
Vila
Įsiminti

DN VILA

nuo 2000 Eur
Restoranas
Įsiminti

NERINGA

Nuo 500 Eur
Viešbutis
Įsiminti

PACAI

nuo 1000 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę