Patarimai, jei norite spalvingo vestuvių dekoro

Dekoras ir kt. idėjos
Įsiminė: 1
Peržiūrėjo: 26
Įsiminti

Rinkdamiesi į savo vestuvių šventę įsileisti spalvų, svečiams parodysite, kad esate drąsios, linkusios rizikuoti, bebaimės asmenybės. Spalvos – galingas įrankis, kuris kursto emocijas, žadina nuotaiką ir į prisiminimus nusėda ilgam laikui. Tad, derindami spalvas, būkite atsargūs, nes parinkti atspalviai gali sukelti tiek švelnumo jausmą, tiek ir kurti efektą. Viskas priklauso nuo to, kokį įspūdį norite sukurti.

Jei šią vasarą į savo vestuvių šventę panorėsite įsileisti šiek tiek spalvų, dalijuosi keletu patarimų, kad jas suvaldyti būtų lengviau.

Parengė – floristė-dekoratorė Roberta Drasutė | Nuotraukos – Jurgita Lukos photography 

Dekoras ir floristika – Roberta Drasutė Wedding Decor | Vieta – „Monte Pacis“ Liepų alėja

 

PATARIMAI PLANUOJANTIEMS SPALVOTĄ VESTUVIŲ DEKORĄ

 

 • Naudokite atogrąžų augalus, kurie beveik visuomet yra ryškūs ir traukia akį. Akacijos, strelicijos, anturiai, orchidėjos, gloriozos, protėjos, kinrožės tam puikiai tiks.

 

 • Rinkitės lietuviškas gėles iš skinamų gėlių ūkių, nes jų asortimentas vasaros metu ir rudenį išties įspūdingas. Cukraus vatos atspalvio rožūnės, plytinės saulainės, apelsininės nasturtės, įvairiaspalvės vėjyje plevėsuojančios kosmėjos, dvispalviai flioksai, aukštaūgės verbenos, koralinės zinijos, karamelinės rudbekijos.

Rinkitės lietuviškas gėles iš skinamų gėlių ūkių, nes jų asortimentas vasaros metu ir rudenį išties įspūdingas.

 

 

 • Dažytos smilgos, gubojos, kanadinės rykštenės, kraspedijos dabar ypač madingos. Rinkitės jas, jei spalvotą vaizdą norite dar labiau suintensyvinti.

 

 • Internete paieškokite spalvų rato ir iš jo išsirinkite dvi arba tris Jums labiausiai patinkančias spalvas. Įsidėmėkite, kad spalvų rate viena šalia kitos esančios spalvos visuomet kurs harmoniją (švelnus neįkyrus vaizdas), o esančios viena priešais kitą – kontrastą ir žaismingumą (efektas).

 

 • Arba nerkite į vieną jums patinkančią spalvą, tarkime, oranžinę, ir žaiskite jos atspalviais nuo švelnios persikinės iki blausios plytinės.

 

 • Staltiesių atspalvį derinkite prie šventės vietos sienų atspalvių. Dažniausiai jos būna neutralios, t. y. pilkšvos, smėlinės, kreminės, gaiviai mėtinės. Taip Jūsų šventės erdvė taps vienspalviu lapu, ant kurio jau galėsite rikiuoti išraiškingesnes detales.

 

 • Ryškesnį servetėlių atspalvį derinkite prie gėlių kompozicijos spalvų.

 

 

 • Žvakes taip pat derinkite prie gėlių kompozicijos spalvų. Kai servetėlės, gėlės ir žvakės susijungia į darnų trikampį, sėdintieji prie stalų turi kur paganyti akis tiek plotmėje, tiek ir aukštyje.

 

 • Nuotakos puokštę prašykite puošti įvairiaspalviais šilko kaspinais. Vėliau, žvelgdami į nuotraukas, išgyvensite tokį patį lengvumą, kokį šventės dieną Jums suteiks plazdančios šilko juostos.

 

 • Nepabijokite ir į vestuvių aprangą įterpti spalvų. Smaragdiniai ar šilauogių mėlynumo nuotakos bateliai, auskarai, ryškesnė fantazija jaunikiui, pamergių suknelės.

Nepabijokite ir į vestuvių aprangą įterpti spalvų.

 

 • Virtuvės personalui galite palikti smulkių gyvų žiedų, kuriais jie tikrai papuoš pirmojo vakarienės patiekalo (starterio) lėkštės kraštą, o jūs taip paliksite svečiams dar didesnį įspūdį, kad viskas apgalvota iki smulkmenų. Net svečio serviruotė!

 

Ir visai nesvarbu, baltas vestuvių konceptas ar spalvotas, svarbiausia, kad jis atspindėtų jūsų asmenybę, pažiūras, įsitikinimų sistemą. Nėra nieko nuostabiau nei savo šventę matyti tokią, kokią norėjote jūs, o ne tokią, kokią įsivaizdavo kažkas kitas. Tad, jei giliai viduje galvojate apie efektingą šventės vaizdą, rinkitės spalvas, o jei prijaučiate ramybei ir elegancijai, balta yra jūsų pasirinkimas.

Jei giliai viduje galvojate apie efektingą šventės vaizdą, rinkitės spalvas, o jei prijaučiate ramybei ir elegancijai, balta yra jūsų pasirinkimas.

 

Susijusios paslaugos

Sodyba
Įsiminti

5 DUKROS

nuo 100 Eur
Vestuviniai žiedai
Juvelyrika
Įsiminti

ADELE NOTES

nuo 50 Eur
Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

AT WEDDING

nuo 200 Eur
Tortas ir desertai
Įsiminti

JŪRATĖS GULBINIENĖS TORTAI

nuo 100 Eur
Restoranas
Įsiminti

NERINGA

Nuo 500 Eur
Šventės vieta
Įsiminti

SODYBA AKMENDVARIS

Nuo 100 Eur
Vaišės po ceremonijos
Įsiminti

ACALA

nuo 24 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę