Vestuvės po atviru dangumi: kaip išsirinkti tinkamiausią paviljoną?

Dekoras ir kt. idėjos
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 20
Įsiminti

Vestuvės gamtoje – populiariausias jaunųjų pasirinkimas šiltuoju metų laiku, tačiau planuojant šventę iškyla nemažai klausimų tiek dėl vietos pasirinkimo, tiek dėl techninių galimybių. Galiausiai, kaip „susitarti“ su oru? Daugiau nei 9 metų patirtį turinčios profesionalų komandos Tents.lt – vienas žinomiausių ir didžiausių paviljonų bei susijusio inventoriaus nuomotojų Lietuvoje – pateikia atsakymus į jauniesiems rūpimus klausimus.

 

Parengė – Aistė Jasinskaitė | Nuotraukos – Tents.lt archyvo

 

KADA REIKĖTŲ PRADĖTI DAIRYTIS PAVILJONO, JEI VESTUVĖS – VASARĄ?

Jei apsisprendėte švęsti gamtoje, paviljono reikėtų pradėti dairytis iki šiltojo sezono pradžios. Ne be reikalo sakoma: „Ruošk žiemai roges vasarą!“ Vis dėlto daugiau nei 9 metų patirtis šioje srityje Tents.lt leidžia užtikrinti, kad jauniesiems bus pasiūlytas sprendimas net ir tuo atveju, jeigu dėl vienokių ar kitokių priežasčių pora suskumba ieškoti paviljono net ir likus kelioms savaitėms iki vestuvių. Žinoma, pasirinkimas gali būti mažesnis.

 

 

Taip pat pravartu žinoti, kad paviljonas gali ne tik išgelbėti šventę nuo lietaus, kaitrios saulės, stipresnio vėjo (juk Lietuvoje orai neprognozuojami!), bet ir praplėsti ar sukurti papildomą erdvę šventei.

Pravartu žinoti, kad paviljonas gali ne tik išgelbėti šventę nuo lietaus, kaitrios saulės, stipresnio vėjo (juk Lietuvoje orai neprognozuojami!), bet ir praplėsti ar sukurti papildomą erdvę šventei.

 

 

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ PAVILJONĄ?

Pagrindiniai kriterijai – svečių skaičius ir šventės stilistika. Dažniausiai vestuvės Lietuvoje nebūna labai didelės, tačiau svečių skaičius labai įvairus ir kiekvienai šventei vis skirtingas. Tents.lt siūlo platų paviljonų, tinkamų švęsti nuo 10 iki 1 000 žmonių, pasirinkimą. Vienas iš pliusų nuomojantis paviljoną – jį galima individualiai pritaikyti kiekvienai šventei pagal reikiamą plotą, formą ir netgi erdvių išdėstymą. Pastebima tendencija, kad jaunieji dažniau renkasi didesnį paviljoną savo šventei, jog turėtų daugiau vietos „po stogu“.

 

 

Antras kriterijus – vestuvių stilistika. Tents.lt asortimentas – nuo modulinių skaidrių, baltų paviljonų iki aukštais stogais išsiskiriančių „Pagoda“ ir tarp jaunųjų itin populiarių kupolinio tipo paviljonų.

Tents.lt siūlo platų paviljonų, tinkamų švęsti nuo 10 iki 1 000 žmonių, pasirinkimą. Vienas iš pliusų nuomojantis paviljoną – jį galima individualiai pritaikyti kiekvienai šventei pagal reikiamą plotą, formą ir netgi erdvių išdėstymą.

 

 

→ TECHNINIAI DALYKAI, Į KURIUOS BŪTINA ATKREIPTI DĖMESĮ

Viskas, ką būtina žinoti jaunųjų porai, tai tiksli vieta, kur norės statyti paviljoną. Ir atitinkamai žinoti tos vietos matmenis (ją galima išmatuoti patiems arba paprašyti Tents.lt komandos). Tai būtina informacija, kad nuomotojui būtų aišku, kokio tipo ir dydžio paviljonas telpa norimoje vietoje. Žinoma, patogiausia montuoti paviljoną lygioje vietoje, tačiau patyrusi Tents.lt komanda gali įgyvendinti net ir sudėtingiausias užduotis: pastatyti paviljoną terasoje, prie jūros, ežero ar ant kalno.

 

 

Jei planuojate statyti paviljoną neįprastoje vietoje, rekomenduojama jį užsakyti kuo anksčiau ir su montuotojais iš anksto aptarti visas detales.

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad tuo atveju, jei šventę organizuojate ne nuosavoje žemėje, visada būtina gauti savininko sutikimą statyti paviljoną norimoje vietoje.

Viskas, ką būtina žinoti jaunųjų porai, tai tiksli vieta, kur norės statyti paviljoną. Ir atitinkamai žinoti tos vietos matmenis.

 

 

→ AR KARTU SU PAVILJONU IŠ KARTO REIKIA UŽSISAKYTI IR BALDUS?

Rekomenduojama kartu su paviljonu užsakyti ir papildomą reikalingą inventorių: kėdes, stalus ir kt. Vėlesniam laikui galite palikti tokio inventoriaus, kaip, pavyzdžiui, šildytuvai, užsakymą, nes jų poreikis ir kiekis dažniausiai būna aiškus paskiausiai.

 

Patogiausia montuoti paviljoną lygioje vietoje, tačiau patyrusi Tents.lt komanda gali įgyvendinti net ir sudėtingiausias užduotis: pastatyti paviljoną terasoje, prie jūros, ežero ar ant kalno.

 

 

→ AR ĮMANOMA KĖDES IR STALUS PRIDERINTI PRIE ŠVENTĖS STILISTIKOS?

Tents.lt siūlo platų kėdžių, stalų ir susijusio inventoriaus pasirinkimą. Pavyzdžiui, jei organizuojate prabangaus, tviskančio stiliaus vestuves, kurios, kaip ir rustic, boho stilius, šįmet yra tarp populiariausių, šventės erdvė lauke gali idealiai derėti prie pasirinktos stilistikos.

 

 

Populiariausias pasirinkimas prabangiam stiliui – apskriti „Dior“ stiliaus sidabro (šio sezono naujiena!) ar aukso spalvos stalai su idealiai derančiomis elegantiškomis kėdėmis apskritu atlošu. Rustic stiliaus vestuvėms ne tik puikiai tinka, bet ir tampa pagrindiniu šventės akcentu ąžuolinis stačiakampis stalas.

 

 

Jei planuojamas furšeto tipo vestuvių pokylis, idealiai tiks baro stiliaus staliukai su kėdėmis. Tarp pasirinkimo variantų – ne tik klasikiniai, bet ir urban modernaus stiliaus baldai, pagaminti iš metalo.

Tents.lt turi itin platų asortimentą ne tik paviljonų, bet ir kėdžių, stalų, gali pasiūlyti grindų dangą bei apšvietimą.

 

Rustic stiliaus vestuvėms ne tik puikiai tinka, bet ir tampa pagrindiniu šventės akcentu ąžuolinis stačiakampis stalas.

 

 

→ PAVILJONAS IR PAPILDOMOS DEKORACIJOS – SUDERINIAMA?

Jaunųjų poras, kurios svajoja savo vestuves švęsti lauke, visada kviečiame drąsiai dėliotis šventės viziją su planuotojais, dekoratoriais. Tents.lt turi itin platų asortimentą ne tik paviljonų, bet ir kėdžių, stalų, gali pasiūlyti grindų dangą, apšvietimą, todėl tikrai pasiūlysime geriausią sprendimą sukurtai vizijai įgyvendinti. Paviljonai patikimai saugo šventės dekorą nuo netikėtų gamtos išdaigų, juos taip pat galima puošti lemputėmis ir kt., kas padeda sukurti nepakartojamą erdvę įsimintiniausiai gyvenimo dienai.

 

 

→ NAUDINGA ŽINOTI!

Pirma, kiekviena pora dėlioja savo vestuvių biudžetą, tačiau renkantis paviljono ir susijusio inventoriaus nuomotoją svarbu atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir į nuomotojo reputaciją, patirtį rinkoje. Tai – svarbi detalė, nes nekokybiška įranga ar nepatikimas paslaugos teikėjas gali sugadinti svarbiausią gyvenime šventę!

Antra, visada būtina pasitikslinti, ar demonstruojamos / siunčiamos nuotraukos yra būtent to paviljono / inventoriaus, kurį siūlo nuomotojas. Apsidrauskite, juk atsarga gėdos nedaro.

Trečia, rinkitės nuomotoją, kuris gali pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

 

Susijusios paslaugos

Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

RAMUNĖS ŠVENČIŲ STUDIJA

nuo 1000 Eur
Barmenai
Įsiminti

CWB BARMENAI

nuo 100 Eur
Sodyba
Įsiminti

BELAIKO

nuo 100 Eur
Vila
Įsiminti

BITĖS VILA

nuo 200 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę