Robertas Duchnevič ir Jolanta Šimanska mini ypatingą progą – įsiamžino neeilinėje fotosesijoje

Fotografija | Video
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 43
Įsiminti

Gegužės 6-oji – ypatinga diena Roberto Duchnevič ir Jolantos Šimanskos šeimoje – šią dieną pora vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Minėdami vestuvių metines šįmet surengė neeilinę fotosesiją dviese. Pora sutiko pasidalinti savo mintimis apie vedybinį gyvenimą su vestuviuplanavimas.lt komanda ir duoti išskirtinį interviu: kokia yra darnios šeimos paslaptis, už ką yra dėkingi vienas kitam bei kitomis jautriomis jų šeimos akimirkomis.

 

Parengė – vestuviuplanavimas.lt (Gabija Lydytė ir Greta Mozolevskytė) | Nuotraukos: Zyp photography (Mariusz Pyž)

 

Vestuvių metinės – vienas iš labiausiai laukiamų įvykių bet kurioje santuokoje. Jos ne tik primena apie tas jaudinančias akimirkas, kai du žmonės apsikeitė pažadais, bet ir švenčia laiko, praleisto drauge, grožį bei įveiktus iššūkius. Už ką esate dėkingi vienas kitam?

R: „Esu dėkingas už Jolantos kantrybę ir supratingumą. Man tenka daug dirbti, todėl šeimai kartais neskiriu tiek dėmesio, kiek norėčiau. Bet stengiuosi ieškoti balanso.”

J: „Nepaisant beribio Roberto atsidavimo darbui, esu dėkinga, kad jis sugeba apgaubti rūpesčiu mūsų šeimą. Jis stengiasi suderinti darbą ir šeimą. Dar esu dėkinga už stiprybę, kuria jis tiesiog trykšta, atrodo, kad jam nėra nieko neįveikiamo.”

„Esu dėkingas už Jolantos kantrybę ir supratingumą. Man tenka daug dirbti, todėl šeimai kartais neskiriu tiek dėmesio, kiek norėčiau. Bet stengiuosi ieškoti balanso.”

Kiekvieni metai vis labiau suartina partnerius: bendri namai, šeimyniniai džiaugsmai ir vargai, siekiai ir svajonės… Ko jus išmokė dar vieneri metai santuokoje?

R: „Išmokė geriau įsiklausyti į vienas kito poreikius. Pradedu į daug situacijų žiūrėti kitaip, sakyčiau, į mūsų santykius atėjo savotiška branda.”

J: „Siekti užsibrėžtų tikslų kartu. Abu žiūrime viena linkme – tai siekiai ir svajonės tampa lengviau įgyvendinami. Be abejonės, abu turime skirtingų planų, bet stengiamės motyvuoti vienas kitą, kad tie siekiai virstų realybe.”

Kaip susipažinote? Kuo sužavėjote vienas kitą? 

 R: „Susipažinome per bendrus pažįstamus. Susitikdavome bendruose renginiuose. Tačiau rimčiau žvelgti vienas į kitą pradėjome gal po poros metų. Tai buvo labai natūralu, lyg taip tiesiog turėjo būti. ”

Kaip atrodė jūsų sužadėtuvės? Kur pasipiršote?

R: „Atostogavome prie jūros Palangoje. Norėjosi, kad tas momentas būtų paprastas, bet netikėtas ir romantiškas.”

Robertas sako iš pradžių planavęs pasipiršti stebint saulėlydį prie jūros, buvo puiki proga, bet širdis sakė, kad tai dar ne „tas” momentas. Kiek vėliau vakare, romantiškai vakarieniaujant prie Meilės alėjos, priklaupė ant vieno kelio. „Buvo daug emocijų”, – atskleidžia Robertas.

Kaip manote, koks yra sėkmingos santuokos receptas?

R: „Vienas kito išklausymas. Gebėjimas girdėti ir siekti, kad antroji pusė gyvenime jaustųsi laisvai ir veiktų tai, kas jai teikia malonumą. Lygios sąlygos abiems yra labai svarbios. Kartais tai sunku įgyvendinti, bet visada reikia stengtis.”

Su kokiais iššūkiais susiduriate santuokoje? Kokių taisyklių laikotės savo šeimoje?

„Neturime griežtų taisyklių. Didžiausias iššūkis yra laiko planavimas. Nuolat tobulėjame, kad neapsunkintume vienas kito. Kartais renkamės leisti laisvalaikį atskirai. Aš mėgstu aktyvų laisvalaikį, sportą, veiksmą, o Jolantai tuo tarpu svarbu pailsėti, pabūti artimųjų rate, aplankyti draugus, gimines, lankytis kituose miestuose ar šalyse. Tačiau ieškome „aukso viduriuko”, juolab, kad dabar daug įtakos mūsų laisvalaikio praleidimo būdui daro mūsų dukra.”

Abu esate veiklūs, kaip jums pavyksta suderinti karjerą ir asmeninį gyvenimą? Ar lieka laiko vienas kitam?

J: „Pagrindinius darbus planuojame pirmoje dienos pusėje, todėl kartu su dukra galime įsitraukti dar ir į vyro veiklą, taip daugiau laiko praleidžiame drauge. Na, o kai vakarai ir savaitgaliai laisvesni, stengiamės juos išnaudoti kokybišku laiku kartu.  

Ką mėgstate drauge veikti laisvalaikiu?

R: „Kaip ir minėjau, laisvalaikio norai kartais skiriasi, tačiau stengiamės rasti kompromisą, kuo daugiau laiko praleisti drauge – skaniai pavakarieniauti, keliauti, pasivaikščioti gamtoje…”

Kaip jūsų santuokinį gyvenimą pakeitė dukrelė? Koks jausmas buvo tapti tėvais?

R: „Dukros gimimas daug ką pakeitė. Atsirado dar vienas šeimos narys, kuriam reikia daug dėmesio. Bet kartu atsirado daug nuostabių aimirkų, šypsenos, vaikiško juoko namuose – tai pačios tyriausios akimirkos. Tai tiesiog sunku apibūdinti žodžiais.”

 

 

Jolanta minėjo, kad nors abu kartais ir turite skirtingas nuomones, visuomet jus vienija noras puoselėti tradicijas ir tikėjimą. Kokias tradicijas puoselėjate savo šeimoje?

R: „Kaip ir dauguma šeimų vertiname tradicines šventes – Šv. Kalėdas, Šv. Velykas. Mums tai gražiausios šventės. Stengiamės, kad tie metų laikotarpiai būtų ypatingi bei prasmingi.”

Susijusios paslaugos

Juvelyrikos salonas
Įsiminti

MARRY ME BY RIBAS

nuo 100 Eur
Vestuviniai žiedai
Juvelyrika
Įsiminti

ADELE NOTES

nuo 50 Eur
Juvelyrika
Įsiminti

DORĖ PALADA

Teirautis galerijoje
Juvelyrika
Įsiminti

YURGA JEWELRY

nuo 100 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę