„Karklėnai Resort“ vestuvių sezoną pasitiko atsinaujinusia pobūviu sale

Kur tuoktis ir švęsti?
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 19
Įsiminti

Įspūdingas šventes organizuojančios Ramunė Lapienienė ir  Karolina Bakú surengė dar vieną nepakartojamą renginį naujai atsidariusioje , ypač vestuvių šventėms tinkančioje  vietoje. Su renginiais daugybę metų dirbančios R.Lapienienė ir K.Bakú visuomet sako, kad sukurti įspūdingą šventę kitam galima tik pačiam iš tiesų mokant švęsti gyvenimą. Tai jos dar kartą įrodė surengusios trankų ir ryškų vakarėlį. Jo metu buvo pristatyta atsinaujinusi sodybų komplekso „Karklėnai Resort“ didžioji sodyba. Vos atvykę svečiai suprato, kas šiemet renginiuose bus ypač populiaru – ryškios spalvos ir drąsūs deriniai.

Nuotraukos – Raimondo Kiuro

 

Atsinaujinusios „Karklėnai Resort“ didžiosios soybos pobūvių salės renginio dekore vyravo žalios ir oranžinės spalvos deriniai, prie įėjimo svečius pasitiko didžiulės smilgos. Viduje svečiai pozavo prie išskirtinės audinių fotosienos. „Organizuojame renginį pavasarį, kai bunda gamta, tad ir šventę norėjosi surengti tokią, kuri alsuotų pavasariu: ryškios spalvos, kurių pasiilgome per žiemos laikotarpį, skanus maistas ir gera nuotaika. Pavasaris – atsinaujinimo, atgimimo laikas, tad simboliška, kad susitikome būtent šioje vietoje.

 

Netoli Vilniaus esančios daugelio jau numylėtos renginių vietos „Karklėnai Resort“ didžioji sodyba prieš kelis mėnesius užsidarė remontui, o šiandien svečius pakvietėme į neatpažįstamai atsinaujinusią erdvę, kur sutilpo gausus būrys garbių svečių“, – sako renginio organizatorės, surengusios šventę ne vienam žinomam žmogui, „Planuok su Bakú” ir  „Ramunės švenčių studija“ įkūrėjos K.Bakú ir R.Lapienienė.

Ir iš tiesų, į įspūdingą vakarėlį susirinko itin gausus būrys svečių. Šventėje dalyvavo daugiau nei 120 pramogų pasaulio veidų bei verslininkų. Tarp žinomų svečių buvo renginių vedėjas ir atlikėjas Giedrius Leškevičius, žurnalo „Vestuvės” vadovė Goda Šleinytė-M., iliuzionistas Anton Lavrentej, vestuvių planuotojos Agata Tom, Svetlana Palivonienė, renginių organizatorių „Vestuvių vėjai” komanda ir daugybė kitų.

Svečiai buvo vaišinami specialiu, atnaujintu „Karklėnai Resort” šefų ruoštu meniu, sudarytu pagal šio sezono tendencijas, iš specialaus meniu kokteilius maišė barmenai prie mobilaus baro. Tai dar viena nuo privačių renginių jau neatsiejama tendencija. Renginio vedimas buvo patikėtas šios srities profesionalams – Dainiui Palivonui ir Evaldui Venskutoniui. O vakaro vinimi tapo grupės „Sister on Wire” pasirodymas.

Atsinaujino neatpažįstamai

Karolina Bakú atskleidžia, kad Karklėnų sodybą Vilniaus rajone jau daug metų savo šventėms renkasi daugybė žmonių. Čia ruošiamos ir privačios šventės, ir įmonių vakarėliai. „Karklėnai Resort” istorija prasidėjo prieš 17 metų nuo mažosios sodybos, o vėliau renginiams ir šventėms pristatytos dar dvi erdvės. Tai yra šeimos verslas, kurį įkūrė trys žmonės, o šiandien čia dirba 30 žmonių komanda. Daug metų bendradarbiaujame ir labai vertiname tokius kolegas, kurie yra tikri profesionalai. Per visą veiklos laiką ši vieta labai keitėsi, savo klientams pasiūlydama vis naujas erdves, kuriamas pagal naujausias tendencijas. Žmonės tai vertina – sodybų komplekso „Karklėnai Resort“ kolektyvas per metus sukuria apie 300 įvairiausių švenčių. Nuo gimtadienių, kuriuose  1–0 žmonių iki įmonių renginių, kuriuose dalyvauja kartais ir 500 svečių.

 

Tai išskirtinis šeimininkų bruožas, rodantis rūpestį savo klientas. Labai dažnai žmonės, viešėję vienoje ar kitoje vietoje, ją įsimena ir grįžta vėl, ten rengia ne vieną ir ne dvi privačias šventes. Čia šeimininkai stengiasi, kad kiekvieną kartą grįžę žmonės būtų laukiami ir rastų vis naujų sprendimų. Tai įvertino ir šio atidarymo svečiai. Nes ne kartą šioje vietoje šventes organizavę ir jose dalyvavę prisipažino, kad didžioji sodyba yra tiesiog neatpažįstama“, – sako K.Baku.

Vis daugiau dėmesio estetikai

Sodybų komplekso „Karklėnai Resort” vadovė Ivona Klimašauskienė neslėpė, kad jaudulio prieš renginį tikrai buvo. „Mano tėvai dirbo pramogų versle, tad galima sakyti, kad aš augau šventėse ir restoranuose. Ir pati su šventėmis jau 18-us metus, tačiau prieš kiekvieną šventę apima tam tikras jauduliukas, o prieš tokį didelį renginį kaip šis – jo tikrai buvo. Bet džiaugiuosi, kad viskas pavyko, o tai, kad tas jauduliukas yra, man kiekvieną kartą įrodo, kad esu teisingame kelyje ir dirbu mylimą darbą”, – sako I.Klimašauskienė.

Ji neslepia, kad nuolat stengiasi pasiūlyti kažką naujo savo klientams: „Dirbame tiek metų, kad jau turime šeimų, kurie pas mus ir susituokė, paskui krikštynas, kitas šventes šventė, grįžta jų svečiai. Mes tai labai vertiname, todėl norisi vis juos kažkuo nustebinti. Visada bendrauju su klientais ir teiraujuosi, ko jie norėtų, gal kažko trūksta. Ir su laiku bandome visus tuos poreikius atliepti. Taip pat nuolat stebiu, kas vyksta kitur pasaulyje, sekame tendencijas ir stengiamės nuo jų neatsiliepti.

Trankiai atidaryta restauruota didžioji sodyba buvo atnaujinta pagal naujausias tendencijas – atnaujinus grindis, sienas, lubas, pritaikius kitokį apšvietimą ši erdvė tapo daug šviesesnė, erdvesnė. Taip pat atnaujinome meniu ir dekoro pasiūlą. Tai, kad žmonės vis daugiau dėmesio skiria šventės estetikai, įvardinčiau kaip tam tikrą tendenciją. Anksčiau užsakant šventę, daug dėmesio buvo skiriama maistui, nukrautiems šventės stalams. Šiandien tai jau praeityje. Į savo šventę atvykę žmonės nori, kad jos dekorui būtų skirta daug dėmesio, kad ji būtų estetiška, graži ir nustebintų svečius. Manau, šią tendenciją po atsinaujinimo puikiai išpildysime.”

 

Susijusios paslaugos

Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

RAMUNĖS ŠVENČIŲ STUDIJA

nuo 1000 Eur
Sodyba
Įsiminti

KARKLĖNAI RESORT

nuo 100 eur.

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę