Magišką datą surengta įspūdinga vestuvių sezono atidarymo šventė

Kur tuoktis ir švęsti?
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 119
Įsiminti

Vestuvių ir kitų švenčių atstovai bei planuotojai jau iš anksto žino, kokios datos kuriais metais bus populiarios. Viena tokių šiemet buvo balandžio 24-oji. Tačiau šią magišką datą vestuvių verslo atstovai lyginosi kostiumus ne darbui, o skubėdami į šventę. Naujoje šventėms skirtoje erdvėje surengtas įspūdingas vestuvių sezono atidarymas, kuriame netrūko žinomų veidų, o maistas buvo  „Michelin“ kokybės.

Raimondo Kiuro nuotraukos

 

Šventėje – žinomi veidai

Į sezono atidarymą kolegas pakvietė renginių organizatorės „Planuok su Bakú” ir „Ramunės švenčių studijos“ įkūrėjos Karolina Bakú ir Ramunė Lapienienė, surengusios ne vieną šventę žinomiems žmonėms.

Raimondo Kiuro nuotr.

Šią magišką datą į išskirtinį sezono pradžios vakarėlį susirinko gausus būrys vestuvių verslo atstovų. Renginį vedė visiems puikiai pažįstami vedėjai: Haroldas Šklėrius, Remigijus Žiogas ir Linas Lapėnas. 

Raimondo Kiuro nuotr.

Šventės nepraleido ir žinomi žmonės: profesionalus autosporto lenktynininkas, Dakaro dalyvis Rokas Baciuška, verslininkė Inga Budrienė. Atvyko ir politikos atstovų: Pagėgių vicemerė Ligita Kazlauskienė ir Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Meniu – pagal „Michelin“  kokybę

Renginio meniu sudarė vienas žymiausių Lietuvos šefų – Marius Paplauskas, mokęsis Prancūzijos restorane, pripažintame „Michelin“ ekspertų. Užkandžiais rūpinosi drąsių ir ambicingų meistrų komanda „Maisto architektai”. Svečiai galėjo išbandyti ir šiuo metu renginiuose itin populiarias pramogas, tokias kaip lauko mini golfas, pasimėgauti ugnies šou. O vakaro akcentu tapo grupų „Pikaso” ir „Voiceless” pasirodymai, nepalikę ant kėdės sėdėti nė vieno svečio ir užsukęs tikrų tikriausią vakarėlį.

Raimondo Kiuro nuotr.

Organizatorės neslepia, kad tam tikromis, magiškomis vadinamomis datomis, užsakymų šventėms, o ypač vestuvėms kartais tenka sulaukti stipriai iš anksto. „Noras susituokti per magišką datą yra labai populiarus, todėl kartais jaunieji pradeda planavimą būtent nuo jos pasirinkimo. Būna, kad sulaukiame užklausų, ar galėsime surengti vestuves po dviejų ar trijų metų, nes kaip tik tuomet bus viena ar kita gražiai atrodanti magiška data.

Raimondo Kiuro nuotr.

Raimondo Kiuro nuotr.

Tai yra visiškai suprantama. Juk vestuvės yra labai svarbus žingsnis, todėl norisi, kad viskas tą dieną bylotų apie ilgą ir laimingą gyvenimą kartu. Daugybė žmonių tiki, kad tam tikros simboliškos datos tarsi užprogramuoja laimingą gyvenimą. Todėl jos yra tiesiog graibstomos. Pavyzdžiui, pernai tokia data buvo 2023 m. kovo 3 d. ir 23 d. taip pat birželio ir liepos 23 d. Šiemet tai būtų balandžio 24-oji, tačiau mes iš anksto ją pasilikome sau. Tad tikimės, kad ji nulems, jog šių metų vestuvių sezonas bus sėkmingas“, – sako R. Lapienienė ir K. Bakú.

Raimondo Kiuro nuotr.

Išskirtinė savo istorija vieta

„Piktupės slėnio“ savininkai – Edgaras Girčys bei Smiltė Girčytė – atskleidžia, kad išskirtinė vieta renginiui pasirinkta ne šiaip sau. „Piktupės slėnis“ garsėja savo gamtos grožiu ir ramybe. Netrukus po Piktupėnų pagrindinės mokyklos uždarymo, gimė idėja pakeisti šią vietą, suteikiant jai naujos gyvybės. Kiekvienas senas paminklas turi pasiduoti laikui, o ši buvusi mokykla atvertė naują puslapį savo istorijoje. Čia ir buvo įrengta nauja, išskirtinė erdvė renginiams ir šventėms.

Raimondo Kiuro nuotr.

Tai vieta su išraiškingu dizainu. Jos visiškai modernus, skandinaviškas stilius atspindi šiuolaikinę kartą ir subtiliai susilieja su ją supančios gamtos grožiu. Tai vieta, kur susirenka tie, kurie siekia ne tik švęsti, bet ir kurti idėjas, prisiminimus. Tai vieta, kur kiekvienas akmuo saugoja savo istoriją, o čia atvykę žmonės galės kurti savąją”, – sako E. Girčys.

Raimondo Kiuro nuotr.

Pagal išskirtinę vietą parinktas ir šventės dekoras, kuriuo pasirūpino „Ramunės švenčių studija“ – svečių žvilgsnius tiesiog kaustė ekstravagantiškas dekoras su sidabro sietynais ir žalumos tematika.

Raimondo Kiuro nuotr.

Renginio organizatorės jau ne pirmą kartą prieš vestuvių sezoną surengia trankų vakarėlį. Panašu, kad tai taps nauja tradicija. „Kas jau kas, bet renginių organizatoriai linksmintis tikrai moka. Tai dar kartą įrodė ši šventė. Sakyčiau, buvo trankus vakarėlis, kuris atmintyje išliks dar ilgam. Juk dažniausiai su kolegomis sezono metu matomės daug, bet visa tai – darbiniai reikalai. Man atrodo, kad labai smagu turėti tradiciją kartais surengti šventę ir patiems sau, kad nebūtų kaip toje frazėje apie batsiuvį be batų“, – šmaikštauja organizatorės.

Raimondo Kiuro nuotr.

Susijusios paslaugos

Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

RAMUNĖS ŠVENČIŲ STUDIJA

nuo 1000 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę