Miesto vestuvėms – „Victoria Hotel Kaunas“

Kur tuoktis ir švęsti?
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 24
Įsiminti

Šventės vieta – vienas svarbiausių klausimų, nuo kurio ir pradedama planuoti Didžioji diena. Jei apsisprendėte, kad norite susituokti ir švęsti mieste, negaištant laiko ilgose kelionėse iš vienos vietos į kitą – puikus pasirinkimas pačioje Kauno širdyje, centrinėje, tačiau itin ramioje miesto gatvėje, įsikūręs keturių žvaigždučių viešbutis „Victoria Hotel Kaunas“.

Svajojantiems apie jaukias, šiuolaikiškas vestuves viešbutis kviečia atrasti moderniai įrengtą restoraną su vidiniame kiemelyje esančia terasa, kuri svečius vilioja ypač šiltuoju sezonu. Čia galima surengti ne tik jaunųjų pasitikimą, šventinę vakarienę ar kokteilių vakarėlį, bet ir jaukią ceremoniją po atviru dangumi. Besituokiantieji taip pat įvertins dar vieną šios vietos privalumą – šalia esančios puikios lokacijos įsimintinai fotosesijai: Nemuno sala, Laisvės alėja, atsinaujinusi Vienybės aikštė. Norite originalesnių nuotraukų? Jus maloniai nustebins stilingas viešbučio interjeras.

 

 

Čia galima surengti ne tik jaunųjų pasitikimą, šventinę vakarienę ar kokteilių vakarėlį, bet ir jaukią ceremoniją po atviru dangumi.

 

 

Maitinimo paslaugos ir išvažiuojamieji pobūviai

Restorane galima pasimėgauti europietiškos virtuvės patiekalais, orientuotais į sveiko ir gyvo maisto tradicijas. Restorano salė puikiai pritaikyta dideliems pokyliams ir priėmimams. Joje galime surengti furšetus iki 400 asmenų arba banketus iki 250 svečių. Esant poreikiui, furšetus ir banketus gali aptarnauti bet kurioje kitoje jūsų pasirinktoje vietoje.

 

 

Patiekalų ir gėrimų meniu derinami su jaunaisiais individualiai, atsižvelgiant į šventės pobūdį, biudžetą ir pageidavimus.

 

 

 

 

Išskirtinė aplinka turintiems skonį

Viešbutis, įsikūręs renovuotame istorinio paveldo pastate, įrengtas bauhauzo stiliumi, todėl jis – tikra dovana dizaino ir architektūros gurmanams. Vienas unikalių interjero akcentų – praėjusio šimtmečio modernistų Pieto Mondriano ir Tamaros de Lempickos kūrybos motyvai, paveikslų reprodukcijos.

 

 

Ryškios P. Modriano paveikslų spalvos – raudona, mėlyna, geltona – tapo atskirų viešbučio aukštų kodais ir net vadinti juos imta ne aukštais, o spalvomis. Kiekviename aukšte pasitinka viena iš spalvų nudažytos išorinės numerių durys, tokios pat spalvos akcentai vyrauja kambario ir vonios interjere. Spalvos atsikartoja ir minkštuose restorano balduose.

 

Apartamentai jaunavedžiams

Jaunavedžių ir šventės svečių laukia ir išskirtiniai kambariai. Jų šiame viešbutyje – 91. Visi kambariai bauhauzo stiliaus – erdvūs, dideliais langais, skirtingų formų ir suplanavimo. Specialiai šiam viešbučiui sukurtas elegantiškai modernus kambarių interjeras susilieja su XX a. pradžios pastato sienų autentiškumu ir sukuria išskirtinai malonią kiekvieno kambario aurą.

Verslo klasės kambariai išsiskiria stilingu klasikiniu interjeru ir gražiu vaizdu į liepų alėją ar miesto panoramą su miesto pasididžiavimu – Kauno soboru. Jaunavedžiams apsistoti ir fotosesijai organizuoti labiausiai rekomenduojami dar erdvesni, komfortiškesni mažieji apartamentai.

 

 

Privati SPA erdvė

Nusprendę atsikvėpti ir pasimėgauti SPA malonumais taip pat liks maloniai nustebę – viešbutis teikia privačios SPA erdvės nuomos paslaugas. SPA erdvę sudaro garinė pirtis, sauna ir sūkurinė vonia. SPA erdvė privati – ja vienu metu gali mėgautis 2–8 asmenys.

 

 

Vestuvių šventėms viešbutis „Victoria Hotel Kaunas“ siūlo:

  • restorano salę (329 kv. m) 200-400 asm.
  • banketinę salę (230 kv. m) 80 asm.
  • baro salę iki 50 asm.
  • susitikimų kambarį iki 12 asm.
  • lauko terasą – vestuvių ceremonijoms, jaunųjų sveikinimams, šventėms, svečių pasitikimui, fotosesijoms.

Dėl švenčių organizavimo teiraukitės: restorano vadovė Jurga Baseckienė

Tel. + 370 698 26 405  El. p.: rest.kaunas@hotelvictoria.lt

www.hotelvictoria.lt

Susijusios paslaugos

Vaišės po ceremonijos
Įsiminti

ACALA

nuo 24 Eur
Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

RAMUNĖS ŠVENČIŲ STUDIJA

nuo 1000 Eur
Tortas ir desertai
Įsiminti

JŪRATĖS GULBINIENĖS TORTAI

nuo 100 Eur
Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

AT WEDDING

nuo 200 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę