Scenų nuoma su OWEXX – pasiruošimas šventei su profesionalais

Vestuvių planavimas
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 12
Įsiminti

Renginio organizavimas apima daugybę detalių, kurios, susilieję į visumą, sukuria nepamirštamas akimirkas. Už kokybiško renginio slypi daug apgalvotų sprendimų, nuo renginio scenarijaus planavimo iki garso įrangos, nuo atlikėjų iki scenos. Scena – tai tas renginio elementas, į kurį krypsta visų akys, todėl kokybė ir tinkami sprendimai čia – itin svarbu. OWEXX siūlo kokybiškas scenas įvairiems renginiams – tiek verslo, tiek koncertams, tiek masinėms ar asmeninėms šventėms, tokioms kaip vestuvės.

 

Scena – renginio kokybės garantas

Kokybiškai įrengta scena – tai ne tik renginio techninio išpildymo dalis, tačiau ir vizualiai patrauklus renginio epicentras ir profesionalumo garantas. Scena – tai vieta, kurioje vyksta pagrindinis renginio veiksmas, todėl ji gali lemti ir renginio atmosferą. Pavyzdžiui, nedidelė scena suponuoja jaukų susibūrimą, o štai įspūdinga koncertinė scena – masinį renginį, įsimintiną jo programą. Kokybiškų scenų nuoma – tai dėmesys renginio vedėjams, atlikėjams ir dalyviams.

Kodėl scena yra tokia svarbi? Visų pirma, tinkamai renginiui parinkta scena užtikrina malonią patirtį renginio dalyviams – pasirodymai yra gerai matomi, jei scena yra pritaikyta prie vietos, dalyvių skaičiaus, pasirodymų pobūdžio. Patogi ir renginiui pritaikyta scena taip pat užtikrina ir atlikėjų pasirodymo sklandumą bei viso reginio estetiką. Scena taip pat gali būti priemone atskirti renginio erdves. Negana to, profesionaliai įrengta scena užtikrina dalyvių saugumą, kas yra itin svarbu bet kokiam renginiui, net ir asmeninėms šventėms.

Scenos nuoma – tai sklandus pasiruošimas renginiui, apgalvotos detalės ir kokybė, užtikrinanti nepamirštamas patirtis. Tai ne tik įranga, bet ir profesionalus aptarnavimas, prisidedantis prie šventės kokybės ir teigiamų emocijų.

 

Scenų pasirinkimas – skirtingoms šventėms

Dažniausiai renkantis vietą planuojamam renginiui, pirmiausia galvojama apie tai, kiek žmonių numatytoje vietoje gali tilpti ir, žinoma, ar joje yra scena. Jei scenos numatytoje renginio vietoje nėra – o taip dažniausiai nutinka organizuojant renginius po atviru dangumi – kokybiškos scenos nuoma turėtų tapti vienu iš renginio organizavimo prioritetų. Juk į ją krypsta visų dalyvių akys.

Scenos pasirinkimas priklauso nuo renginio pobūdžio. Scenų nuomos dažniausiai reikia organizuojant koncertus ir festivalius, įmonių, verslo, produktų pristatymo renginius, sporto ar apdovanojimų šventes, masinius renginius ir, kai kuriais atvejais, asmenines šventes – ypač, jei tai didelė šventė ir yra užsakomi muzikos atlikėjai ar grupės. Kiekvienas renginys turi savo specifiką, kuri priklauso tiek nuo renginio koncepcijos, tiek nuo rengėjų pageidavimų. Todėl geriausia kreiptis į profesionalus, kurie galėtų patarti, kokia scena yra tinkama konkrečiam renginiui.

Tarptautinius standartus atitinkančios vienšlaitės ir dvišlaitės scenos, tinkamos tiek patalpose, tiek atviroje erdvėje vykstantiems įvairiems renginiams OWEXX yra siūlomos įvairių dydžių – nuo mažesnių scenų iki didelių, masiniams renginiams ir koncertams skirtų. Tačiau, užsakovui pageidaujant, iš aliuminio konstrukcijų gali būti surenkama ir nestandartinio dydžio scena, kurios dydis gali būti priderintas prie renginio masto. Aliuminio konstrukcijų scenos – tiek standartinių, tiek nestandartinių dydžių – yra ypač tinkamos ir patogios dideliuose renginiuose, tokiuose kaip koncertai, festivaliai, miesto šventės, tačiau puikiai tinka ir mažesnėms, asmeninėms šventėms.

Dar vienas pasirinkimas, tinkantis įvairaus pobūdžio renginiams – mobili scena.

Dar vienas pasirinkimas, tinkantis įvairaus pobūdžio renginiams – mobili scena. Šio tipo sceną yra itin lengva transportuoti ir įrengti, o tai leidžia sceną panaudoti net keliose vietose ar keliuose renginiuose per trumpą laiką. Šios scenos OWEXX taip pat siūlomos kelių dydžių, o scenoms reikalingi atributai – pakylos, apšvietimo ir įgarsinimo įranga, papildomos konstrukcijos ir pan. – gali būti pritaikyti ir mobiliai scenai.

Variantas, tinkantis mažesnėms šventėms, verslo renginiams arba kaip papildoma scena masiniams renginiams, koncertams, verslo renginiams ir pan. – tai pripučiamos scenos. Šios scenos gali būti naudojamos tiek viduje, tiek atvirose erdvėse; jos puikiai tinka skirtingoms renginio erdvėms atskirti. Didelis pripučiamų scenų pliusas – jos greitai pastatomos (užtrunka iki pusvalandžio), negana to, ją galima naudoti kaip palapinę, apsaugą nuo vėjo, lietaus ar saulės, ar statyti ant pakylos, jei to prireikia. Tai ypač geras pasirinkimas, jei šventė yra organizuojama po atviru dangumu – pripučiama scena gali tapti prieglobsčiu nuo lietaus, puikia maisto ar gėrimų stotele ir pan.

Pripučiama scena gali tapti prieglobsčiu nuo lietaus, puikia maisto ar gėrimų stotele ir pan. – tai ypač geras pasirinkimas, jei šventė yra organizuojama po atviru dangumu.

Kokią sceną pasirinkti konkrečiam renginiui, gali patarti profesionalai. OWEXX scenų nuoma – tai ne tik scenos įrengimas, tačiau ir pasirūpinimas visais kitais reikalingais atributais: laiptais, LED ekranais, apsauginėmis tvorelėmis, elektros generatoriais, apsaugomis nuo vėjo, lietaus ar saulės spindulių, neslystančiomis grindimis, atitvarais, operatorinėmis, garso ir apšvietimo įranga ir t. t. O svarbiausia – tai profesionalumas, atidumas kiekvienai detalei ir aukščiausia paslaugų kokybė.

 

OWEXX renginių organizavimo paslaugos

OWEXX siūlo ne tik scenų nuomos, tačiau ir renginių organizavimo paslaugas – nuo asmeninių švenčių, tokių kaip vestuvės, iki masinių renginių ir koncertų. Profesionali komanda pasirūpina viso renginio organizavimu nuo A iki Z: scenarijaus planavimu, garso ir apšvietimo įranga, pramogomis, scena, renginių vedėjais ir atlikėjais, fotografavimu ir filmavimu, renginio apipavidalinimu ir t. t.

Šiltasis metų sezonas pasižymi renginių gausa – tai ir verslo, įmonių renginiai, ir vestuvės, ir koncertai po atviru dangumi bei festivaliai, ir konferencijos bei masinės šventės miestuose. Norite profesionalaus, kokybiško, sklandaus renginio? Renginių organizavimo komanda padės Jūsų renginį paversti nepamirštamu.

OWEXXeasy to trust.

Susijusios paslaugos

Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

RAMUNĖS ŠVENČIŲ STUDIJA

nuo 1000 Eur
Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

AT WEDDING

nuo 200 Eur
Dekoras ir floristika
Įsiminti

SAMVITA

nuo 100 Eur
Barmenai
Įsiminti

CWB BARMENAI

nuo 100 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę