Švęskime viešbutyje „Aurora Hotel Klaipėda“

Vestuvių planavimas
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 15
Įsiminti

Klaipėdoje ant Kuršių marių kranto, šalia naujosios perkėlos, įsikūręs viešbutis „Aurora Hotel Klaipėda“ kviečia švęsti gražiausias gyvenimo šventes. Puikių atsiliepimų dėl kainos ir kokybės santykio sulaukiantis 3 žvaigždučių modernus viešbutis pastatytas šalia restauruoto kino teatro „Aurora“, įtraukto į kultūros paveldo sąrašą. Jame įrengta pobūvių salė svečius pasitinka jaukiomis, šviesiomis erdvėmis, o paslaugus personalas pasiruošęs pagelbėti bet kokiu klausimu organizuojant šventę ir užsakant kambarius komfortiškam vestuvių svečių poilsiui.

 

 

Ceremonija kino teatro fone

Autentiką išlaikęs kino teatras „Aurora“ žavi ne tik savo architektūra, bet ir galimybėmis čia organizuoti įvairaus stiliaus šventes. Viena unikalių idėjų – surengti santuokos ceremoniją kino teatro terasoje po atviru dangumi. Jums brangios akimirkos ir ištartas „taip“, įamžintas kino teatro fone tarsi iš romantinio filmo, nepaliks abejingų!

Autentiką išlaikęs kino teatras „Aurora“ žavi ne tik savo architektūra, bet ir galimybėmis čia organizuoti įvairaus stiliaus šventes.

 

 

Elegantiška pobūvių salė

Pokylių salėje gali vaišintis iki 50 žmonių. Pagal jaunųjų pageidavimus svečiai sodinami prie apskritų stalų, tačiau visada galima organizuoti ir furšeto ar kokteilių tipo vestuvių vakarėlį, pavyzdžiui, kino tema.

Interjere vyrauja balti ir pilki atspalviai, iškilmingumo suteikia kabančios užuolaidos, pasirūpinta efektingu apšvietimu.

Viešbučio „Aurora Hotel Klaipėda“ pobūvių erdvė puikiai tinka tiek klasikinėms, tiek modernioms vestuvėms.

 

 

Ne visos jaunųjų poros turi vestuvių planuotojus, dekoratorius ar muzikos atlikėjus, kartais tiesiog norima pasidaryti šventę malonioje aplinkoje. Tad viešbučio „Aurora Hotel Klaipėda“ komanda visada pasiūlys geriausią stalų išdėstymą, serviruotę (staltiesės, lėkštės, žvakės ir kt.), kėdžių užvalkalus didesnėms iškilmėms, muzikinį foną ar gyvo garso grupę šventinei nuotaikai sukurti. Viešbučio filosofijoje profesionalus ir greitas aptarnavimas yra neatsiejama geros šventės dalis, todėl aptarnaujantis personalas visuomet skiria ypatingą dėmesį vestuvių svečiams.

 

 

Šventinis meniu

Vestuvių šventėms „Aurora Hotel Klaipėda“ restorano šefas siūlo gurmanišką meniu, kuris nustebins net išrankiausius. Su kiekvienu užsakovu meniu derinamas individualiai, atsižvelgiant į šventės pobūdį, biudžetą ir pageidavimus. Ypatingas dėmesys skiriamas ir turintiems specialių poreikių: pasiūlomi vegetariški, veganiški patiekalai, taip pat galima paruošti maisto be laktozės ar glitimo.

 

 

Viešbutyje – išskirtiniai kambariai jaunavedžiams

Vestuvių pasiruošimui ir nepamirštamoms akimirkoms įamžinti suteikiamos įvairios viešbučio erdvės: nuo jaukaus vestibiulio, kuriame vyrauja natūralios gamtos motyvai, iki specialiai jaunavedžiams įrengtų apartamentų, iš kurių atsiveria nepakartojami vaizdai į Kuršių marias. Septintajame viešbučio aukšte modernūs apartamentai – puikus pasirinkimas ne tik pasiruošti, bet ir pirmajai vestuvių nakčiai.

Nuostabus interjeras, pro langus atsiveriantys vaizdai į Smiltynę, skoningos, elegantiškos detalės leidžia įspūdingai užfiksuoti momentus, kuriuos jaunieji brangins visą gyvenimą.

Septintajame viešbučio aukšte modernūs apartamentai – puikus pasirinkimas ne tik pasiruošti, bet ir pirmajai vestuvių nakčiai.

 

 

Laukiami svečiai su vaikais

Viešbutis „Aurora Hotel Klaipėda“ gali pasirūpinti ir tokiomis šventėmis, kuriose dalyvauja vaikai. Mažiesiems nebus kada nuobodžiauti, nes jų laukia vaikų kampelis, o esant poreikiui pievoje šalia viešbučio pastatoma palapinė, kurioje galima organizuoti įvairias pramogas ir žaidimus. Taip pat svečiai su vaikais patogiai jausis poilsiaudamos šeimyniniuose kambariuose, pagalvota ir apie specialų meniu mažiesiems.

 

Nuostabios gamtos apsuptyje

Viešbutis išskirtinis ne tik dėl siūlomų paslaugų, maisto ir apartamentų. Natūrali gamta yra neatsiejama „Aurora Hotel Klaipėda“ dalis, nė viena šventė neapsieina be pasivaikščiojimo sveikatingumo takais Smiltynėje, mėgaujantis unikaliu Neringos kraštovaizdžiu. Smiltynės gamta, laivai, pajūris dažnai padiktuoja ne vieną idėją fotosesijai ir dovanoja įsimintinas vestuvines nuotraukas.

 

Kontaktai pasiteirauti ir užsakymams: Valdemaras Zizas

Tel. + 370 665 15 935 El. p.: rest.klaipeda@hotelaurora.lt

Susijusios paslaugos

Vaišės po ceremonijos
Įsiminti

ACALA

nuo 24 Eur
Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

AT WEDDING

nuo 200 Eur
Viešbutis
Įsiminti

AURORA HOTEL KLAIPĖDA

nuo 100 Eur
Dekoras ir floristika
Įsiminti

SAMVITA

nuo 100 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę