Vestuvių planavimas ir koordinavimas kartu su OWEXX: kaip pasirengti šventei be rūpesčių

Vestuvių planavimas
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 6
Įsiminti

Vestuvių planavimas – sudėtingas ir galybę niuansų apimantis procesas, kuriame reikalingas kruopštus dėmesys detalėms. Pora leidžiasi į šį įsimintinos dienos kūrimą, siekdama, kad ji atspindėtų jų asmenybes ir istoriją. Nuo tinkamos vietos vestuvėms parinkimo iki svečių sąrašo sudarymo, nuo vestuvinės suknelės iki kostiumo – tai galybė pasirinkimų, o kiekvienas jų kuria šventę, kuri atmintyje išlieka visą gyvenimą. Biudžetas, dienos planas, valandų ir tiekėjų derinimas – kelionė link įsimintinos vestuvių dienos kupina ir iššūkių, ir džiugaus laukimo.

 

Vestuvių planavimas profesionalų rankose – daugiau džiugaus laukimo, mažiau rūpesčių

Kad džiugaus ir malonaus laukimo būtų daugiau, o iššūkių ir rūpesčių – mažiau, vis daugiau ir daugiau porų, besiruošiančių vestuvėms, pasirenka vestuvių planavimą ir koordinavimą patikėti į profesionalų rankas. Pirmasis profesionalių vestuvių planuotojų privalumas yra tas, kad jie puikiai išmano šį procesą, apgalvoja visas detales, turi ne vienerius metus patirties ir žino, kokie sprendimai pasiteisina, o kurie gali kelti iššūkių.

Antrasis privalumas – profesionali vestuvių planuotoja susipažins su Jumis. Žinos, kokios šventės norite būtent Jūs. Žinos biudžetą ir užtikrins, kad jis nebus viršytas. Pasiūlys sprendimus ir variantus, kurie tiks Jūsų porai ir taip sutaupys laiko nesiblaškant didžiulėje vestuvių paslaugų pasiūloje. Su profesionalais vestuvių planuotojais galima atsipalaiduoti, mėgautis procesu ir žinoti, kad viskuo rūpinasi žmogus, žinantis, ką daro. Nuo techninių detalių iki emocinės paramos – profesionalūs vestuvių planuotojai tampa nepakeičiamu partneriu kuriant įsimintiną vestuvių šventę.

Pirmasis profesionalių vestuvių planuotojų privalumas yra tas, kad jie puikiai išmano šį procesą, apgalvoja visas detales, turi ne vienerius metus patirties ir žino, kokie sprendimai pasiteisina, o kurie gali kelti iššūkių.

 

Vestuvių šventės prioritetai, iššūkiai ir tendencijos

„The Knot“ duomenimis, apklausus 10 000 porų, šventusių savo vestuves 2023 metais, vidutinė trukmė nuo sužadėtuvių iki vestuvių – 15 mėnesių. Kiek daugiau nei metai turėtų būti pakankamas laikas šventei suplanuoti, tačiau kai kurios poros teigė, kad vestuvėms rengėsi ir dvejus ar daugiau metų. Per šį laiką poros vestuvių planavimui skyrė apie 7 valandas per savaitę.

Pagrindiniai ir svarbiausi dalykai apklausoje dalyvavusiems yra keli. Pirmiausia, didžiajai daliai porų itin svarbu, kad vestuvių svečiai liktų patenkinti švente, antroje vietoje – vestuvių biudžetas ir šventės kaina. Jauniesiems svarbu, kad jų šventė būtų asmeniška, dėmesys taip pat skiriamas ir visai šventės atmosferai, na ir galiausiai itin svarbus aspektas daugeliui porų – gėrimai ir maistas.

Didžiajai daliai porų itin svarbu, kad vestuvių svečiai liktų patenkinti švente, antroje vietoje – vestuvių biudžetas ir šventės kaina.

Pagal tai, kokie šventės aspektai jauniesiems yra svarbiausi, dažnai dėliojami ir akcentai bei kuriamos tendencijos. Pavyzdžiui, siekiant sukurti kuo geresnę patirtį svečiams, didelis dėmesys skiriamas maistui ir gėrimams, kad ir sukuriant firminį kokteilį ar patiekiant daugumos mėgstamą maistą ar vaišes iš vietinių tiekėjų. Taip pat į vestuvių šventę įtraukiamos įvairios pramogos, tokios kaip foto būdelė atsiminimams įamžinti ar įvairūs žaidimai (dažnai susiję su poros istorija ir pan.).

Ir dėl suplanuoto biudžeto, ir dėl etinių priežasčių populiarūs išlieka ir gamtai draugiškesni, ekologiški sprendimai, kurie gali būti jaunųjų apranga iš antrų rankų, plastiko vestuvėse atsisakymas ar dekoro nuoma. Panašu, kad ši tendencija tikrai niekur nesitrauks, o ypač svarbi ji išlieka Y ir Z kartų atstovams.

Su Z karta taip pat po truputį „laužomos“ ir kai kurios nusistovėjusios tradicijos, tokios kaip, pavyzdžiui svečių sodinimas prie stalo – vis dažniau pasirenkamos bufeto stiliaus vestuvės. Taip pat, „The Knot“ duomenimis, Z kartos jaunieji dažniau vestuvių planavimui pasitelkia technologijas – pavyzdžiui, idėjų vestuvėms ieško net „Tik Tok“ socialiniame tinkle. Technologijos šiandien – neatsiejama vestuvių dalis, pradedant elektroniniais kvietimais ir vestuvių fiksavimu socialiniuose tinkluose, baigiant nuotolinėmis ceremonijų transliacijomis negalintiems atvykti ir vestuvių dekoro vizualizacijomis.

Pasak žurnalo „Brides“, viena iš 2024 metų tendencijų – retro stiliaus vestuvės. Tai momentiniai ar juostiniai fotoaparatai, muzika iš vinilinių plokštelių, jaunųjų bei svečių apranga ir mažiau struktūruota vestuvių šventė. Vis dar išlieka tendencija vestuves paversti kuo labiau asmeniškomis – čia turima omenyje ne svečių skaičius, tačiau pačios šventės atmosfera, dekoras, maistas ir pramogos.

Viena iš 2024 m. tendencijų – retro stiliaus vestuvės. Tai momentiniai ar juostiniai fotoaparatai, muzika iš vinilinių plokštelių, jaunųjų bei svečių apranga ir mažiau struktūruota vestuvių šventė.

Kitos svarbios 2024 metų tendencijos – spalvingos, teminės ir net kelių dienų vestuvės. Pasirinkimų daugybė, o surengti ilgai prisiminimuose džiuginančią šventę – ne tik laimė, tačiau ir iššūkis. Nuo ko pradėti, kokiomis detalėmis pasirūpinti pirmiausia ir kaip svarbiausiai šventei suteikti individualumo – šiais ir visais kitais su vestuvių švente susijais klausimais pasirūpina profesionalūs vestuvių planuotojai.

 

Profesionalus vestuvių planavimas ir koordinavimas – kelias į nepamirštamą šventę

Ką pirmiausia pasirinkti – vestuvių datą ar vietą? Ar numatytoje vietoje yra įgarsinimo įranga ar ja reikėtų rūpintis atskirai? Kaip planuoti vestuvių biudžetą? Kaip neviršyti numatyto biudžeto? Prieš kiek laiko iki numatytos vestuvių datos pasirūpinti tiekėjais? Kaip vestuvių dieną užtikrinti, kad viskas vyktų laiku ir sklandžiai?

Tai tik keli klausimai, o gal net iššūkiai, kylantys planuojant vestuves. Gausybė detalių, kuriančių nepamirštamą vestuvių dienos atmosferą, apie kurias reikia pagalvoti gerokai iki šventės dienos. O kur dar fotografo pasirinkimas, vestuvinė suknelė ir kostiumas bei būtent Jūsų šventei tinkančio vedėjo paieškos? Todėl prieš nusprendžiant, ar rinktis vestuvių planuotoją ar ne, vertėtų pagalvoti, kiek laiko resursų galėsite skirti savo svajonių šventės planavimui. Patikėti savo šventę į vestuvių planuotojų rankas – individualus sprendimas, todėl reikėtų apsvarstyti savo galimybes. O apsispręsti gali padėti ir pirmasis susitikimas.

Vestuvių planavimo paslaugos – tai pasiruošimas vestuvių šventei nuo A iki Z. Visų pirma, tai susitikimai su vestuvių planuotoja, kurie dažnai tampa nusiraminimo ir džiugaus laukimo dalimi. Vietos, muzikos – atlikėjų, grupių, DJ – derinimas, dekoracijos, tiekėjai, pramogos vestuvių metu, vedėjas, fotografai ir videografai, visos vestuvių dienos scenarijaus derinimas ir dar galybė kitų dalykų, iš kurių susideda įsimintina šventė. Jauniesiems nereikia rūpintis, pavyzdžiui, ar vietoje, kurioje vyks vestuvės, yra garso įranga ar reikia ją nuomotis atskirai. Kam pirmiausia skambinti – maisto tiekėjams ar vedėjui? Ar dar neviršijamas numatytas vestuvių biudžetas? Šiais ir visais kitais klausimais pasirūpina profesionalūs vestuvių planuotojai.

Vestuvių koordinavimas – tai gali būti ir atskira, ir su vestuvių planavimu susijusi paslauga. Jei visa šventė suplanuota jaunųjų, gali būti, kad vestuvių dieną prireiks pagalbos, užtikrinant, kad visa dienotvarkė vyksta pagal planą, kad visi logistiniai dalykai išpildyti ir kad jaunieji galėtų mėgautis savo švente, pavyzdžiui, nesulaukdami skambučių iš tiekėjų. Vestuvių koordinavimas – tai ramybės ir šventinės atmosferos garantas vestuvių dieną.

OWEXX vestuvių planavimo ir koordinavimo paslaugos – tai Jūsų vestuvės profesionalų rankose. Tai nepamirštamos akimirkos ir džiugus, ramus pasiruošimas, leidžiantis mėgautis kelione vestuvių dienos link.

Susijusios paslaugos

Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

AT WEDDING

nuo 200 Eur
Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

RAMUNĖS ŠVENČIŲ STUDIJA

nuo 1000 Eur
Dekoras ir floristika
Įsiminti

SAMVITA

nuo 100 Eur
Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

PIKTAS KEKSAS

Nuo 500 Eur
Planavimas, koordinavimas
Įsiminti

IKI ŠIRDIES GELMIŲ

Kaina sutartinė
Dekoras ir floristika
Įsiminti

DECO CODE

nuo 100 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę