Tikroji prabanga – tikroje juvelyrikoje

Žiedai | Juvelyrika
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 11
Įsiminti

Gyvenimo papuošalas – tai prabanga, autentiškas dizainas, išbaigtas stilius ir aukšta meistrystė. Estetinis jautrumas šaltą metalą geba paversti kūriniu, o gal net legenda, kurios vertę atskleidžia meistro gebėjimas atsispirti mados ir tendencijų laikinumui. Tikroji prabanga nereikalauja žodžių ar pompastiškų pristatymų. Ji juvelyrikos gurmanams prisistato išbaigtos formos ir kokybės kalba.

 

Parengė – Lina Matiukaitė | Nuotraukoje – DORĖ PALADA juvelyrika

 

DORĖ PALADA – tai daugiau nei dešimties metų patirtis ir savito dizaino bei nepriekaištingos kokybės ženklas juvelyrikoje. Kokios yra pagrindinės DORĖ PALADA dirbinių vertybės?

DORĖ PALADA yra daugiau nei du dešimtmečiai – tiek esame Lietuvos juvelyrikos padangėje įvairiomis formomis, keliais ir patirtimis. O atsitiktinai perskaityta informacija apie graikų deivę Paladę, globojusią menus ir juvelyriką, užbaigė prekės ženklo pavadinimą, kuriuo prisistatome daugiau nei dešimt metų. 

Prieš du dešimtmečius Lietuva mokėsi beveik visko. Ne išimtis buvo ir juvelyrika. Dominavo sovietiniai masinės gamybos ir žemos kokybės papuošalai, daugelis mūsų dar stovėjome eilėse prie parduotuvių, kad galėtume jų įsigyti – tiesiog, dėl vertės, jokių estetinių išskaičiavimų nebuvo. Norintiesiems estetikos buvo menininkų, Talino dailės instituto juvelyrikos absolventų darbai, daugiausia sidabro ir gintaro dirbiniai, su jais užaugo visa karta. Bet aukštos prabos auksas, paladis, deimantai ir visi kiti nuostabūs akmenys tiesiog nebuvo žinomi plačiajai auditorijai. Tad drąsiai galima teigti, kad formavome naująją juvelyrikos kryptį – minimalistinę, tikslių formų ir aukštos vertės rankų darbo juvelyriką. Lietuvos vartotojas buvo alkanas ir smalsus, tokie buvome ir mes. Augome mes, augo ir mūsų klientas – atvežėme daugybę naujų nežinomųjų – neapdorotų deimantų, „rose cut“ ir spalvotų deimantų, deimantų vėrinių, špinelį, peridotą, morganitą, jūrinių perlų – sunku patikėti, kad viso to ne tik neturėjome, bet ir nežinojome, kad tai yra. Supažindinome klientą su svarbiausia taisykle – kokybiška juvelyrika neturi blogosios pusės. Litavimo taškų, lydmetalių, sujungimų tiesiog nesimato, vidinės ertmės sutvarkytos ir išpoliruotos, jokių matomų techninių detalių ar mazgelių – viskas suvaldyta.

 

Vienas iš DORĖ PALADA juvelyrikos išskirtinumų – paladis. Kaip šio metalo išskirtinumas prabyla jūsų prekės ženklo dirbiniuose?

Smalsumas atvedė iki paladžio – nuostabaus metalo, ne itin mėgstamo juvelyrų dėl technologinio sudėtingumo. Jo unikali spalva ir švytėjimas atsiskleidžia apdirbant jo paviršių derinyje su geltonu auksu, kas reikalauja ypatingos meistrystės. Paladžio papuošalai tapo mūsų įvaizdžio dalimi. Na, ir ypatinga pridėtinė vertė žodžių žaisme – Paladė, menų ir juvelyrikos globėja, paladis ir DORĖ PALADA.

 

Kas yra pagrindiniai DORĖ PALADA braižo elementai, simboliai? 

Per šiuos du dešimtmečius DORĖ PALADA papuošalai įgijo unikalų atpažįstamą braižą, kurį sunku apibūdinti simboliu ar elementu. Tai kokybinis braižas – vientisas, suvaldytas ir išbaigtas. Kiekvienas dirbinys gaminamas individualiai. Kelioms šeimoms kuriame papuošalus jau trečiajai kartai. Tęstinumo simbolis yra be galo malonus.

Per šiuos du dešimtmečius DORĖ PALADA papuošalai įgijo unikalų atpažįstamą braižą, kurį sunku apibūdinti simboliu ar elementu. Tai kokybinis braižas – vientisas, suvaldytas ir išbaigtas.

Kas jums yra tikroji prabanga juvelyrikoje? Kas ją parodo?

Klasikinės formos, metalo apdirbimo technikos, paladžio papuošalai, reti juvelyriniai akmenys, brangakmeniai – kartu ar atskirai jie sukuria prabangą. 

Bet kas gi yra tikroji prabanga juvelyrikoje? Atsakymas yra pačiame klausime – tikroji prabanga yra tikroje juvelyrikoje. Su visa pagarba naujosioms technologijoms, supaprastinančioms gamybą, santykį su klientu ir kainą, nieko nėra prabangiau už kokybišką rankų darbą. Tai gyvoji grandis su metalu ir brangakmeniais, tai suvaldymo menas. Ir tai tiesiog matoma, jeigu yra.

Vienintelė tendencija, kurią deklaruojame, kad sėkmės atveju vestuviniai žiedai ant Jūsų rankų bus visą gyvenimą, todėl kaina už kokybišką gaminį niekada nebus per aukšta.

Kokias vestuvinės juvelyrikos tendencijas diktuojate savo prekės ženklo papuošalais? 

Vienintelė tendencija, kurią deklaruojame, kad sėkmės atveju vestuviniai žiedai ant Jūsų rankų bus visą gyvenimą, todėl kaina už kokybišką gaminį niekada nebus per aukšta.

 

DORĖ PALADA vardu kalbėjo Elena Linčiauskienė, prekės ženklo įkūrėja ir kūrybos vadovė

 

www.dorepalada.lt

Susijusios paslaugos

Viešbutis
Įsiminti

PACAI

nuo 1000 Eur
Dekoras ir floristika
Įsiminti

DECO CODE

nuo 100 Eur
Vaišės po ceremonijos
Įsiminti

ACALA

nuo 24 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę