Vidinis ir išorinis pasaulis keičiasi, deimantai taip pat

Žiedai | Juvelyrika
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 30
Įsiminti

Skaidrios aukštosios juvelyrikos namai „Formès“, pirmieji Lietuvoje pradėję keisti deimantų suvokimą į etiškesnį, džiaugiasi, kad laboratoriniai briliantai buvo noriai priimti tarp modernių vartotojų, taip pat ir tarp jaunavedžių. Pastariesiems skirta ir kampanija „Bare Your Soul“ (liet. „Paversk savo sielą matoma“), kuri kviečia į tvaresnius papuošalus ir vestuvinius žiedus pažvelgti kaip į galimybę išreikšti save bei meilę labiau išsaugant planetą. Greitosios mados, bižuterijos, masinės juvelyrikos saviraiškos formose galioja sezoniškumas bei trumpalaikės tendencijos, o štai tvari aukštoji juvelyrika yra ypatingesnė – simbolizuoja gilesnius pasirinkimus.

 

Nuotraukos – Vaidas Jokubauskas | Kampanijos meno vadovas – „Formès“ | Makiažas ir plaukai – Kristina Raulinaitytė | Modelis – Gintarė Sudžiutė-Asakavičė

 

 

Sąmoninga aukštoji juvelyrika neša žinią apie tai, kas slypi mumyse – nepriklausomai nuo sezono, vyraujančių tendencijų, siela lieka ištikima mums.

„Pastarieji pasaulio įvykiai mus pakeitė negrįžtamai – visi buvome bent truputį sulėtinti, susidūrėme su savimi. Aš prigimtinai esu kūrybinga, smalsi ir nenustygstanti, bet ir pati po šio etapo pristabdžiau savo tempą ir tapau išrankesnė gerąja prasme. Ėmiau gyventi sąmoningiau ir juvelyriką bei gyvenimą pradėjau kurti atsižvelgdama į savąją sielą, kūną ir aplinką. Tad su šia kampanija kviečiu ir kitas moteris branginti tikrąją savastį,“ – pasakoja skaidrios juvelyrikos namų įkūrėja Viktorija Kančinian.

 

 

Ėmiau gyventi sąmoningiau ir juvelyriką bei gyvenimą pradėjau kurti atsižvelgdama į savąją sielą, kūną ir aplinką.

 

Po 10 m. darbo vystant prekės ženklą ir produktus prabangios juvelyrikos namuose, V. Kančinian pripažino išaugusi kitokia, nei tiktų tokiai aršiai ir skaidrumo stokojančiai rinkai ir ėmėsi pokyčių. Ji Lietuvai pristatė tuomet dar tik užsienyje girdėtus ekologiškai ir socialiai atsakingus žmonių išaugintus deimantus, inkrustuotus į autentiškus perdirbto aukso kūrinius.

 

 

„Mano kūryba – tai lyg kruopščiai suformuota sąmoningos juvelyrikos kapsulė, kur kiekvienas papuošalas yra sukurtas remiantis asmeninėmis klaidomis ir pasiekimais vystant produktus, tausojantis planetą ir nusipelno tapti kasdieniu brandžios bei atsakingos asmenybės palydovu,“ – sako V. Kančinian.

 

 

„Formès“ primena, kad laboratorijose užauginti deimantai yra etiškesni, tvaresni ir skaidrios kilmės, kas yra retai užtikrinama iškastų deimantų rinkoje.

 

 

Žmonių sukurti deimantai yra identiški išgautiems iš žemės ir chemine, ir fizine, ir optine prasmėmis. Tvarios aukštosios juvelyrikos prekės ženklas „Formès“ veikia nuo 2020 m. ir jau atrado savo bendruomenę Lietuvoje. Gyvai papuošalus pasimatuoti ir įsigyti galite Viktorijos šeimai priklausančioje galerijoje PREMIÈRE adresu Vilniaus g. 31, Vilnius. Be to, „Formès“ jau spėjo pelnyti tarptautinį pripažinimą – jį atstovauja profesionalios žinomiausių dizainerių platformos „The Jewellery Room“ (Kopenhaga) ir „Finematter“ (Londonas, Niujorkas).

 

Susijusios paslaugos

Vestuvinės suknelės
Įsiminti

LAIMINGA

nuo 600 Eur
Viešbutis
Įsiminti

VICTORIA HOTEL KLAIPĖDA

nuo 100 Eur
Makiažas ir šukuosena
Įsiminti

VIZAŽISTĖ Romantė Sol

nuo 90 Eur
Vestuvinės suknelės
Įsiminti

IEVA SALONAS

nuo 300 Eur

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę