VESTUVIŲ ŽAIDIMAI: 10 pramogų, kad visiems būtų linksma!

Vestuvių tradicijos ir etiketas
Įsiminė: 0
Peržiūrėjo: 253
Įsiminti

Planuojant vestuvių šventę jaunavedžiams tenka atsakyti į daug organizacinių klausimų – kur švęsti, kokį fotografą pasirinkti, kaip dekoruoti, kuo pavaišinti ir t.t. Nemažiau svarbus klausimas – kokias vestuvių pramogas pasirinkti ir kuo užimti vestuvių svečius, kad visiems būtų linksma? Neretai jaunavedžiai susiduria su skirtingų kartų problema – sunku surasti bendrą veiklą, kuri įtrauktų ir aktyvius vaikus, ir vyresnius svečius. O jeigu jaunikio ir jaunosios artimieji nepažįsta vieni kitų – kaip suburti ir „pralaužti ledus“ neformaliam bendravimui? Atsakome į šiuos kylančius klausimus – pasirūpinkite lauko žaidimų nuoma.

 

NUOTRAUKOS – „MARGAS MIŠKAS“ albumo

 

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, šventinės lauko pramogos, kurios nereikalauja vedėjo ar papildomo aptarnaujančio personalo, vis labiau populiarėja. Prieš penkerius metus šias paslaugas teikti pradėję vestuvių pramogų ekspertai „Margas miškas“, jau aptarnavo daugiau nei 2000 švenčių Lietuvoje, tad turi rimtą patirtį ir pristato TOP 10 vestuvių žaidimų – pramogų šventės svečiams.

1. KALADĖLIŲ BOKŠTAS XXL SU UŽDUOTIMIS

Tai visiems puikiai žinomo Jenga žaidimo principu pagamintas kaladėlių bokštas su linksmomis ir įtraukiančiomis užduotimis.

Kaladėlių bokštas, tai pasaulyje ypatingai populiarus žaidimas, skirtas visoms amžiaus grupėms. Šventėse ši pramoga sulaukia ne tik žaidėjų, bet ir žiūrovų didelio susidomėjimo. „Margas Miškas” Jums siūlo kur kas didesnę kaladėlių bokšto versiją, kurią žaidžiant ji „užauga” virš žaidėjų galvų – tuomet emocijos darosi nesuvaldomos!

Vienos vestuvių šventės dalyvis grąžindamas žaidimą pasakė įstrigusius žodžius: „Santuoka, tai – balansavimo žaidimas, todėl simboliškesnės pramogos, nei bokšto statymas tikriausiai neįmanoma sugalvoti”.

 

2. KUKURŪZŲ FUTBOLAS

 

JAV šis žaidimas (Baggo / Cornhole) – neatsiejama vestuvių pramogų dalis, todėl nekeista, kad ir Lietuvoje jis vienas iš TOP vestuvių žaidimų. Kukurūzų futbolas, tai – azartiškas, taiklumo ir strateginio mąstymo reikalaujantis lauko žaidimas.

Prie jo paprastai visada nusidriekia vyrų eilės, norinčių išbandyti kukurūzų prikimštą pagalvėlę pataikyti į specialiai tam paruoštą stilizuotą lentą. Laimės tas, kuris pirmas surinks 21 tašką. Tai stilinga ir azartiška dienos pramoga.

3. KORYS

Korys – ypatingai populiarus, vizualiai bičių korio struktūrą primenantis lauko ir vidaus žaidimas, iš pramogos dalyvių reikalaujantis atidumo, tikslumo ir greičio. Žaidimo metu, didele korėta žaidimo lenta, žaidėjai turi išvesti kamuoliuką į aukščiausią jos vietą ir taip tarpusavyje rungtyniauti – kuris greičiau surinks 500 taškų (žaidimo lenta yra atitinkamai pažymėta taškais).

Tai žaidimas, kurį galima žaisti ir vienas prieš vieną, ir komandomis estafetės principu. Tikrai didelis azartas apima, kai jaunosios šeima susirungia prieš jaunikio šeimą, ar suaugę šventės dalyviai prieš vaikus. Tiesiog būtina išmėginti!

4. GOLFO KOPĖTĖLĖS

Golfo kopėtėlės – nepakeičiamas žaidimas, padedantis „pralaužti ledus”. Galima žaisti po vieną arba komandomis.

Suporuokite nepažįstamus vestuvių svečius į vieną komandą ir visos šventės metu jie turės temą, kuri ištrins visas nejaukias tylos minutes. Tai įdomus ir lengvai perprantamas lauko žaidimas, tinkamas visoms amžiaus grupėms.

Žaidimo metu ant kopėtėlių mėtomi virvele sujungti golfo kamuoliukai, todėl rezervuokitės šį lauko žaidimą įsitikinę, jog turėsite pakankamai atviros lauko erdvės, per kurią nejudės didelis srautas žmonių. Žaidimo tikslas – greičiau už priešininką surinkti 21 tašką (kopėtėlių kartelės atitinkamai žymi taškus).

5. 4 EILĖJE

4 eilėje – tai iš medžio pagamintas loginis žaidimas papuošiantis kiekvienos šventės erdvę. Visi mėgstantys ne tik fiziškai pajudėti, bet ir „palaužyti” galvas, tikrai suras savo vietą prie šios žaidimo lentos.

Žaidimo tikslas – vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai linijoje sujunkite 4 vienos spalvos diskelius. Specialiai vestuvių šventei „Margas miškas” siūlo išsinuomoti išskirtinį, šventinį šio žaidimo dizainą – 4 EILĖJE su širdelėmis.

6. ŽIEDYNĖS

Tai visame pasaulyje nuo neatmenamų laikų populiarus lauko žaidimas „Ring toss”, kuriam „Margas miškas” davė lietuvišką pavadinimą – „Žiedynės”. Žaidimo tikslas – patikrinti rankų taiklumą mėtant žiedus ant dėžėje sustatytų butelių.

Buteliai yra skirtingų spalvų ir išrikiuoti skirtingose eilėse, tad taškų sistemą iš anksto sutaria ir interpretuoja patys šventės dalyviai. „Margas miškas“ kviečia pasirinkti šio žaidimo spalvinį dizainą, pritaikydami prie savo vestuvių šventės dekoracijų ir spalviškumo.

7. LABIRINTAS XXL

Šis žaidimas labiausiai tinkamas vestuvių pradžioje, kai norime supažindinti nepažįstamus šventės dalyvius bei suteikti visiems bendrą tikslą.

Tai pramoga, kurios sėkmingas rezultatas prikauso nuo visų komandos žaidėjų. Dalyvių tikslas balansuojant milžinišku labirintu išvesti kamuoliuką į finišo zoną. Yra tik vienas teisingas kelias ir daugybė kliūčių jį pasiekti. Žaidimą smagu ne tik žaisti, bet ir stebėti.

8. LIMBO

Paprastai „Limbo“ žaidžiamas šventiniam vakarui jau įsisiūbavus ir visai nesvarbu ar pagrindinis jo veiksmas vyksta lauke, ar viduje – „Limbo“ žaidimas gali tapti tikru šventės energijos užtaisu.

Vestuvių vedėjas dažniausiai pirmus per Limbo „vartus” praveda jaunavedžius, tada seka visas būrys vestuvių dalyvių. O jeigu šventės didžėjus įjungia tinkamą muziką ir Limbo lazdelė leidžiasi žemyn – azartas, jaudulys ir gera nuotaika garantuota! Jus tikrai nustebins daugelio svečių lankstumas!

9. KRYŽIUKAI NULIUKAI

Tai tikriausiai vienas iš populiariausių mokyklos suolo žaidimų. Ši „Margas Miškas” žaidimo versija suole jokiais būdais netilptų! Gigantiški kryžiukai nuliukai taps puikia šventės dekoracija, nepakeičiamu užsiėmimu ramesnių pramogų ieškantiems šventės dalyviams.

Tai puiki edukacija vaikams, todėl tėveliai su mažaisiais šventės dalyviais galės nuotaikingai konkuruoti stengdamiesi pirmieji surinkti savo simbolių eilę!

10. NETRADICINĖ SVEČIŲ LINKĖJIMŲ KNYGA – LINKĖJIMŲ BOKŠTAS

Linkėjimų knygos visada buvo puikus įrankis užimantis svečius, tuo metu, kai jie nori trumpam atsikvėpti nuo šventės šurmulio. Taipogi, tai – nepakeičiamas prisiminimas jaunavedžiams. Dažnai, svečių linkėjimų knygos būna dailiai ir stilingai surišti popieriaus lapai, o mes rekomenduojame suteikti jai kitokią formą.

„Margo Miško” siūloma alternatyvi svečių knygos idėja – kaladėlių bokštas. Tai leis svečiams kūrybiškiau pažvelgti į paliekamą žinutę šventės kaltininkams, o jauniesiems liks svarbi dovana visam laikui.

Visi šie rekomenduojami lauko žaidimai puikiai tiks vestuvių šventėms po atviru dangumi, sodyboje, pievoje ar miške. Nesvarbu, kokiai aplinkai ieškote žaidimų, svarbu, kad rūpinatės svečių užimtumu!

Kviečiame apsilankyti „Margas Miškas” puslapyje – www.margasmiskas.lt ir išsirinkti iš plataus asortimento įvairioms progoms ir vietoms pritaikytų pramogų. „Margas Miškas” yra paruošęs populiariausių lauko žaidimų komplektus nuomai, kuriuos pasirinkę sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Vestuvių žaidimai užtikrins gerą nuotaiką visos šventės metu, todėl pradėkite planuotis jau dabar!

Panašūs straipsniai

Planuokite

Žingsnis
po žingsnio
savo svajonių
šventės link

Vestuvių
biudžeto
skaičiuoklė

Sužinokite, kiek realiai kainuos Jūsų šventė,
kur galite sutaupyti, o kam skirti daugiau...

Skaičiuoti
pasiruosimo-kalendorius

Pasiruošimo
planas -
kalendorius

Palengvins susiplanuoti darbus ir
užsisakyti reikiamas paslaugas laiku!

Pradėti planuotisavo šventę