Žurnalas

Populiariausias vestuvių žurnalas Lietuvoje, leidžiamas jau 15 metų.

Vestuvių portalas Lietuvoje Nr. 1
Apsilankymų birželio mėn. 3920
Apsilankymų šiais metais 36218

Naujas numeris jau prekybos vietose!

nuo 2024 gegužės 10 d. iki 2024 lapkričio 20 d.

Magiškos vestuvės – nuo modernių iki pajūrio! Naujame numeryje – daugybė juvelyrikos, grožio specialistų, vestuvių planuotojų praktiškų patarimų, nuotakų rekomendacijų, tikrų istorijų ir įkvepiančių idėjų.  Vestuves.lt linki Jums sklandaus vestuvių planavimo!

Pirkti internetu

Nuo ko pradėti? Skaitykite…

Vestuvės – viena reikšmingiausių gyvenimo švenčių, todėl joms ruošiamasi ilgai ir kruopščiai. Juk Tą dieną visi jaunavedžiai trokšta pasijusti tarsi stebuklingoje pasakoje… Jau 15 metų, kaip kuriame žurnalą planuojantiems vestuves. Per tuos metus, žinoma, pasikeitė daug kas: vestuvių tradicijos, požiūris į šventės planavimą, prioritetai, šventinės dienos konceptas, smarkiai išsiplėtė vestuvinių paslaugų spektras. Tačiau, rodos, nepakito viena – porų svajonė susikurti tobulą šventę.

Mūsų žurnalo misija – atspindėti vestuvių tendencijas Lietuvoje, supažindinti nuotakas su naujovėmis, įkvepiančiomis idėjomis, kurios lengvai būtų pritaikomos šventėje. Kiekviename numeryje dalijamės vestuvių srities specialistų, jau susituokusių porų patirtimi ir patarimais, kad pasiruošimas vestuvėms keltų ne rūpesčius ar stresą, o taptų maloniu planavimo procesu.

Mes siekiame, kad vestuvės nevirstų kiču ar beskone pompastika… Taip pat nesiūlome primygtinai vaikytis madų ir tradicijų. Norime supažindinti su originaliais, įdomiais, patikrintais sprendimais, lavinti estetiką ir gerą skonį, įkvėpti naujų minčių, o galbūt ir svajonių, kurios Tą svarbią dieną nesudėtingai virstų realybe. Nesvarbu, ar tai bus tik jauki ceremonija artimųjų rate, ar didelis prabangus pobūvis ištaigingame restorane, mes skatiname jaunavedžius mėgautis kiekviena pasiruošimo ir vestuvių akimirka, vertinti Meilę ir švęsti naujo gyvenimo pradžią.

Tikimės, kad kiekvienas skaitytojas atras ką nors sau artimo, netikėto, naujo, o kartu, glaudžiai bendradarbiaudami su vestuvių paslaugų teikėjais, padėsime būsimiems jaunavedžiams susikurti nepakartojamai nuostabią šventę!

Goda Šleinytė-M.

Vyriausioji redaktorė ir ilgametė žurnalo kūrėja

Padovanok žurnalą būsimai nuotakai

Jūsų geriausia draugė, dukra, sesuo, kolegė ar pažįstama susižadėjo?

Pasveikinkite ją padovanodami išskirtinį žurnalą „Vestuvės“!

Užsakykite dovaną internetu, o mes pasirūpinsime, kad žurnalas pasiektų būsimą nuotaką.

Siuntimas Lietuvoje nemokamas!

Pirkti internetu

Planuok vestuves kartu su žurnalu VESTUVĖS!

Norite publikuotis žurnale?

Po vestuvių: kodėl verta pasidalinti savo šventės įspūdžiais žurnale

Išliekamoji vertė – publikuoti įspūdžiai ir gražiausios nuotraukos išliks ilgam prisiminimui, o vartant žurnalo puslapius iš naujo išgyvensite tą Didžiają dieną.
Jūsų istorija, patarimai ir rekomendacijos pravers dar tik pradedantiesiems planuoti vestuves būsimiems jaunavedžiams. Tai – kas tikra, visuomet įkvepia!
Publikacija žurnale – nuostabi padėka tiems, kas padėjo įgyvendinti Jūsų vestuvių pasaką.

    Gaukite individualų
    reklamos pasiūlymą