ADELE NOTES individualūs vestuviniai žiedai ir aksesuarai

Ieškantiesiems subtiliai elegantiškų viso gyvenimo aksesuarų – siūlome estetišką ir išskirtinę „ADELE NOTES“ sužadėtuvių bei vestuvinių žiedų kolekciją THE ONE. Tauriausių intencijų ir laikui nepavaldaus ryšio kūriniai kasdien pabrėš jūsų poros vidinį spindesį, atskleis subtilų charakterį, požiūrį į pasaulį bei jautrų tarpusavio santykį.

Taip pat teikiame ir vestuvių aksesuarų stilizavimo paslaugas – pateikite savo išsirinktą vestuvių dienos aprangą, o mūsų juvelyrikos stilistai priderins papuošalus: auskarus, apyrankę, grandinėlę ar gėlavandenių perlų vėrinį, kurie subtiliai papildys jūsų pasirinktą vestuvių aprangos įvaizdį. Daugiau apie tai skaitykite straipsnyje: „Sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų ABC: į ką svarbu atkreipti dėmesį ir kaip išsirinkti geriausią?“

APIE ADELE NOTES JUVELYRIKOS STUDIJĄ

Darbas su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais man teikia neapsakomą kūrybinį malonumą, o rankose sukurtas galutinis juvelyrikos kūrinys bei būrys lojalių klientų įkvepia rasti vis naujas formas bei jų išpildymo būdus. Man vienodai svarbu ir preciziškai išieškotas kūrinio dizainas, ir patogumas kasdien“, dalinasi antrą savo meistrystės dešimtmetį skaičiuojanti kurianti juvelyrė Adelė Dagytė.

„ADELE NOTES“ juvelyrikos studijoje sukurti autoriniai Adelės Dagytės kūriniai primena kvapus – priglusdami prie odos jie tampa mūsų esybės dalimi. Subtilių, preciziškų formų tauriųjų metalų kūriniai su brangiaisiais akmenimis kuria lengvą prabangos šleifą ir pabrėžia asmenybės vidinį grožį. „Notes“ – tai juvelyrikos natos Adelės kūryboje.

 

JUVELYRIKOS KŪRINIŲ KAINODARA

– Poros auksinių vestuvinių žiedų kainos svyruoja nuo 1500 iki 4000 €

– Aukso papuošalų nuo 200 iki 2000 €, sidabro nuo 50 iki 200 €

– Vestuvinius žiedus taip pat gaminame iš Jūsų aukso, tuomet iš žiedo kainos išminusuojame superkamo aukso kainą  ir perdirbimo mokestį

– Individualios juvelyro arba juvelyrikos stilisto konsultacijos kaina 50 €.  Įsigijus vestuvinius papuošalus ar žiedus – konsultacija nemokama. 

 

Juvelyrikos kūrinių kainos orientacinės, nurodytos informaciniais tikslais – tiksli kaina priklauso nuo pasirinktų juvelyrikos kūrinių modelio ir papildomų paslaugų (pvz. graviravimas).

Susisiekite žemiau nurodytais kontaktais ir susiderinsime individualų susitikimo laiką mūsų atvirame juvelyrikos salone PLC „Panorama“ arba nuotoliniu vaizdo skambučiu. 

 

SUSISIEKIME

+370 606 02 772, juvelyrė Adelė

+370 605 09 749, juvelyrikos stilistė Monika