Rankų darbo saldainiai, kuriems sunku atsispirti. Ypatingas pasiūlymas – kviečiame užsisakyti Jūsų šventei išskirtinio skonio, autentiško belgiško šokolado tiesiai iš gamintojo. Sukurkite sau ir savo svečiams šventinę šokoladinę nuotaiką. Šia proga galite pasirinkti įvairių skonių ir formų saldainių, kurie tiks ir prie kavos puodelio ir mažoms dovanėlėms.

Saldainiai padengti traškiu aukštos kokybės šokoladu, sodrūs ganache, pralinė arba tirštos-saldžios karamelės įdarai, gražiai papuošti rankomis. Tikras, klasikinis belgiškas šokoladas.

Tarp šių klasikinių gaminių rasite platų asortimentą – iš giandujų, juodojo, pieniško ir baltųjo šokolado pralinė, su įvairiais įdarais (ganache, karamele, lazdyno riešutų ar migdolų praliné, su migdolais, riešutais, marcipanais, sūdyta karamele, kava, su alkoholiu, grietinėlės likeriu, vyšnių ar šokolado mišiniu, kontrastuojantis su išoriniu šokoladinio apvalkalo sluoksniu. Pasirinkimas didžiulis ir bet kokiam šokolado mylėtojo skoniui! Klasika ir nauji receptai kiekvienam sezonui Yra įmantrūs egzotiškų vaisių įdarų deriniai, su Cointreau arba pasteis de nata.